Menu
Your Cart

نوتریشیا هلند | Nutricia

برند نوتریشیا هلند برندی معتبر و هلندی در زمینه تولید انواع مکملهای سلامتی برای رشد کودک است. این مکمل فعالیت خود را در سال 1946 آغاز کرد و اکنون به برندی معتبر و پیشرو در سطح جهانی تبدیل شده است. متخصصان این برند متخصصانی زبده از سراسر دنیا هستند که در روند تولید محصولات این برند فعالیت دارند و توانسته اند به رفع یکی از نگرانی های اصلی مادران، یعنی رشد مناسب کودکان، کمک کنند. محصولات این برند مراحل سختی را در روند تولید پشت سر می گذارند و در پایان پس از آنکه عملکرد مثبت آنها در تمامی زمینه ها به تایید رسید وارد تولید نهایی می شوند. ابرند نوتریشیا هلند در تولید مکملهایش به علم روز دنیا متعهد است و تلاش کرده است تا با پیروی از استانداردهای بین المللی محصولاتی با بهترین کیفیت را به دنیا عرضه کند.

رویکرد برند نوتریشیا هلند

برند نوتریشیا هلند بر این عقیده است که تامین مواد مغذی مورد نیاز کودکان اولین و مهمترین قدم برای حفظ سلامتی است. به همین دلیل باید مکملهایی که کودکان مصرف می کنند، با توجه به گروه سنی که دارند، حاوی ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز رشد کودک باشد. مطالعات نشان داده اند که دوران کودکی مهمترین دوران در رشد انسان به شمار می رود و اگر کودک نتواند مواد مغذی در این دوران مصرف کند، در بزرگسالی به بیماریهای متعددی دچار می شود.

انواع محصولات برند نوتریشیا هلند را از داروخانه آنلاین بخواهید!

داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم را در مورد انواع مکملها به طور رایگان در اختیار شما قرار دهند.

برند: نوتریشیا هلند | Nutricia مدل: Nutricia Aptamil 1 Milk
شیر خشک آپتامیل 1 نوتریشیا شیر خشک آپتامیل 1 نوتریشیا مکملی غنی از اسید‌های چرب AA & DHA  بوده و مناسب نوزادان شیرخوار از زمان تولد است. این محصول منبع سرشاری از نوکئوتیدها، ویتامین‌ها و مواد معدنی مورد نیاز رشد کودک است.نقش آهن در رشد نوزادآهن یکی از مهم‌ترین مواد مغذی برای رشد کودک ..
41,400 تومان
برند: نوتریشیا هلند | Nutricia مدل: Nutricia Aptamil HA 1&2 400 gr
شیر خشک آپتامیل اچ آ شیر خشک آپتامیل اچ آ  غذایی کامل برای تامین نیاز کودک از بدو تولد تا 12 ماهگی (یک سالگی) است. در فرمولاسیون این شیر خشک فرمول اختصاصی برای کاهش حساسیت کودک به کار رفته است و همین امر این شیر خشک را به محصولی مناسب برای کودکان تبدیل کرده است. مواد مغذی به کار رفته در شی..
24,500 تومان
برند: نوتریشیا هلند | Nutricia مدل: Nutricia Aptakid Milk
شیر خشک آپتاکید نوتریشیاشیر خشک آپتاکید نوتریشیا مکملی غنی از پروتئین و مواد مغذی لازم برای نوزادان است. این مکمل به کاهش رشد باکتری‌های بیماری‌زا و کاهش واکنشهای حساسیت‌زا کمک می‌کند و محرک مستقیم سیستم ایمنی بدن نوزادان به شمار می‌رود.این محصول حاوی مقادیر فراوانی ویتامین از جمله ویتامینهای گروه ..
28,000 تومان
شیرخشک آپتامیل پره نوتریشیا | غذای کامل مخصوص نوزادان نارس و کم وزن
ناموجود
برند: نوتریشیا هلند | Nutricia مدل: Nutricia Aptamil Pre
شیرخشک آپتامیل پره نوتریشیاشیرخشک آپتامیل پره نوتریشیا غذایی کامل ویژه نوزادان نارس و کم وزن است. این محصول حاوی پروتئین است و انرژی بیشتری نسبت به فرمول‌های معمولی دارد و از این طریق به تکامل مغزی و بینایی، تقویت رشد، تکامل روده‌ها و تقویت سیستم ایمنی نوزادان نارسکمک می‌کند.اهمیت تغذیه در نوزادان ..
22,800 تومان
شیرخشک آپتامیل PDF نوتریشیا | غذای کامل برای نوزادان نارس و کم وزن
ناموجود
برند: نوتریشیا هلند | Nutricia مدل: Nutricia Aptamil PDF
شیرخشک آپتامیل PDF نوتریشیا شیرخشک آپتامیل PDF نوتریشیا غذایی کامل برای نوزادان نارس و کم وزن است که پروتئین لازم برای رشد نوزادان را تامین می‌کند و نقش بسزایی در تقویت تکامل مغزی، بینایی و بهبود عملکرد سیستم ایمنی کودک دارد.تری گلیسیرید موجود در این شیر خشک موجب هضم و جذب بهتر چربی می‌شود. هم..
24,200 تومان
شیر خشک آپتامیل پپتی نوتریشیا | مخصوص شیرخواران از بدو تولد به بعد
ناموجود
برند: نوتریشیا هلند | Nutricia مدل: Nutricia Aptamil Pepti Milk
شیر خشک آپتامیل پپتی نوتریشیاشیر خشک آپتامیل پپتی نوتریشیا مخصوص شیرخواران از بدو تولد است. این شیر خشک با عبور راحت از دستگاه گوارش به بهبود و رشد باکتری‌های مفید روده کمک می‌کند و سبب تقویت سیستم ایمنی بدن کودکان می‌شود.شیر خشک آپتامیل پپتی نوتریشیا را از داروخانه آنلاین بخواهید!داروخانه آنلاین ب..
30,000 تومان
شیر خشک آپتامیل پپتی جونیور نوتریشیا | 400 گرم | مخصوص شیرخواران آلرژیک به شیر گاو
ناموجود
برند: نوتریشیا هلند | Nutricia مدل: Nutricia Aptamil Pepti Junior Milk
شیر خشک آپتامیل پپتی جونیور نوتریشیاشیر خشک آپتامیل پپتی جونیور نوتریشیا مکملی مغذی برای شیرخوارانی است که به شیر گاو حساسیت دارند و یا سیستم گوارشی آنها ضعیف است و به دلیل عدم تحمل مواد غذایی دچار سو جذب شده‌اند.این محصول  محاوی مقادیر فراوانی نوکئوتید و انواع ویتامینها و مواد معدنی است.شیر خ..
29,000 تومان
شیر خشک آپتامیل اچ آ نوتریشیا | ترکیب انحصاری و کمک به سیستم ایمنی کودک
ناموجود
برند: نوتریشیا هلند | Nutricia مدل: Nutricia Aptamil HA
شیر خشک آپتامیل اچ آ نوتریشیاشیر خشک آپتامیل اچ آ نوتریشیا مکملی غنی برای تقویت سیستم ایمنی بدن کودک است. مصرف این شیر خشک موجب کاهش خطر ابتلا به بیماری آتوپیک درماتیت می‌شود و  با افزایش تعداد میکروبهای مفید روده به برقراری یک فلور میکروبی سالم در روده شیرخوار کمک می‌کند.این شیر خشک حاوی مقادی..
21,500 تومان
شیر خشک آپتامیل 3 نوتریشیا | 400 گرم | دارای اسید های چرب AA & DHA | یک سال و بیشتر
ناموجود
برند: نوتریشیا هلند | Nutricia مدل: Nutricia Aptamil 3 Milk
شیر خشک آپتامیل 3 نوتریشیا شیر خشک آپتامیل 2 نوتریشیا مکملی غنی از اسید‌های چرب AA & DHA  بوده و مناسب نوزادان شیرخوار از یکسال به بالا است. این محصول منبع سرشاری از انواع ویتامینها و مواد معدنی برای رشد کودک است.استفاده از نوکلئوتیدها در تغذیه نوزادنوکلئوتیدها ترکیباتی هستند که نقش‌ه..
41,400 تومان
شیر خشک آپتامیل 2 نوتریشیا | دارای اسید های چرب AA & DHA | از 6 ماهگی به بعد
ناموجود
برند: نوتریشیا هلند | Nutricia مدل: Nutricia Aptamil 2 Milk
شیر خشک آپتامیل 2 نوتریشیاشیر خشک آپتامیل 2 نوتریشیا مکملی غنی از اسید‌های چرب AA & DHA  بوده و مناسب نوزادان شیرخوار از شش ماهگی به بعد است. این محصول منبع سرشاری از انواع ویتامینها و مواد معدنی برای رشد کودک است.استفاده از نوکلئوتیدها در تغذیه نوزادنوکلئوتیدها ترکیباتی هستند که نقش‌های م..
34,500 تومان
نمایش 1 تا 10 از 10 (1 صفحه)