منوی داروخانه
Your Cart

نوتریشیا هلند | Nutricia

شیر خشک آپتامیل 2 نوتریشیا
ناموجود
برند: نوتریشیا هلند | Nutricia مدل: Nutricia Aptamil 2 Milk
  شیر خشک آپتامیل 2 نوتریشیا شیر خشک آپتامیل 2 نوتریشیا مکملی غنی از اسید‌های چرب AA & DHA  بوده و مناسب نوزادان شیرخوار از شش ماهگی به بعد است. این محصول منبع سرشاری از انواع ویتامینها و مواد معدنی برای رشد کودک است. استفاده از نوکلئوتیدها در تغذیه نوزاد نوکلئوتیدها ..
دارای اسید های چرب AA & DHA از 6 ماهگی به بعد ، پره بیوتیک‌های Fos & Gos
78,000 تومان
نمایش 1 تا 1 از 1 (1 صفحه)

برند نوتریشیا هلند برندی معتبر و هلندی در زمینه تولید انواع مکملهای سلامتی برای رشد کودک است. این مکمل فعالیت خود را در سال 1946 آغاز کرد و اکنون به برندی معتبر و پیشرو در سطح جهانی تبدیل شده است. متخصصان این برند متخصصانی زبده از سراسر دنیا هستند که در روند تولید محصولات این برند فعالیت دارند و توانسته اند به رفع یکی از نگرانی های اصلی مادران، یعنی رشد مناسب کودکان، کمک کنند. محصولات این برند مراحل سختی را در روند تولید پشت سر می گذارند و در پایان پس از آنکه عملکرد مثبت آنها در تمامی زمینه ها به تایید رسید وارد تولید نهایی می شوند. ابرند نوتریشیا هلند در تولید مکملهایش به علم روز دنیا متعهد است و تلاش کرده است تا با پیروی از استانداردهای بین المللی محصولاتی با بهترین کیفیت را به دنیا عرضه کند.

رویکرد برند نوتریشیا هلند

برند نوتریشیا هلند بر این عقیده است که تامین مواد مغذی مورد نیاز کودکان اولین و مهمترین قدم برای حفظ سلامتی است. به همین دلیل باید مکملهایی که کودکان مصرف می کنند، با توجه به گروه سنی که دارند، حاوی ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز رشد کودک باشد. مطالعات نشان داده اند که دوران کودکی مهمترین دوران در رشد انسان به شمار می رود و اگر کودک نتواند مواد مغذی در این دوران مصرف کند، در بزرگسالی به بیماریهای متعددی دچار می شود.

انواع محصولات برند نوتریشیا هلند را از داروخانه آنلاین بخواهید!

داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم را در مورد انواع مکملها به طور رایگان در اختیار شما قرار دهند.