Menu
Your Cart

بی اس کی | BSK

شرکت بنیان سلامت کسری که با نام اختصار بی اس کی شناخته شده است شرکتی دانش بنیان است که فعالیت خود را در سال 1393 در زمینه تولید مکملهای دارویی آغاز کرد. این شرکت تلاش کرده است تا بیماران دیابتی را از گروه های بسیار حساس به شمار می روند مورد توجه قرار دهد و محصولات دارویی مناسب آنها را تولید کند. محصولات دیگر این برند بر ورزشکاران و کودکان معطوف هستند. این برند در تلاش است تا با تولید محصولات مناسب نیاز دارویی کشور را تامین کند و دیگر نیازی به وارادات محصولات دارویی از کشورهای دیگر نباشد. در نتیجه هموطنان ایرانی می توانند محصولات دارویی را  با هزینه ای معقول تامین کنند و همین امر نقش بسیار موثری در ارتقا سلامتی جامعه دارد.

محصولات برند بی اس کی

این برند انواع مکملهای دارویی و ورزشی خود را در طبقه بندی زیر به بازار عرضه می کند:

  • انواع مکملهای ورزشی
  • انواع مکملهای کاهش وزن
  • انواع مکملهای بهبود زخم پای بیماران دیابتی
  • انواع محصولات حفظ سلامتی
  • انواع محصولات حفظ مفاصل
  • انواع محصولات کودکان

بهتر است بدانید که این برند در وب سایت خود بخشی را به عنوان «به زودی» در نظر گرفته است که محصولات جدیدی را که تولید می کند در آن بخش اعلام می کند. این بخش نشان دهنده این است که این برند در حال پیشرفت است و تلاش می کند به زودی به برندی بزرگ در صنعت دارویی تبدیل شود.

انواع محصولات برند بی اس کی را از داروخانه آنلاین بخواهید!

داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم را در مورد انواع مکملها به طور رایگان در اختیار شما قرار دهند.

برند: بی اس کی | BSK مدل: BSK Garcinia Vita Plus 90 Tablets
قرص گارسینیا کامبوجیا بی اس کیمکمل گارسینیا کامبوجیا مکملی منحصر به فرد برای کاهش اشتها، افزایش چربی سوزی و کاهش وزن است.نقش میوه گارسینیا کامبوجیا در کاهش وزن و لاغریگارسینیا کامبوجیا میوه‌ای استوایی است و تاثیرات ویژه‌ای در کاهش وزن و لاغری دارد. هیدروکسی سیتریک اسید نام ماده موثره میوه گارسینیا ا..
127,500 تومان
برند: بی اس کی | BSK مدل: BSK liposofer Drops
قطره لیپوزوفر بی اس کیقطره لیپوزوفر بی اس کی مکملی منحصر به فرد برای جلوگیری از بروز بیماری فقر آهن است. این مکمل حاوی آهن به فرم لیپوزومال است.نقش آهن بر سلامتیدر بدن انسان حدود 4-3 گرم آهن وجود دارد. نیاز بدن به آهن در دوران شیرخوارگی، کودکی، هنگام رشد و بارداری افزایش می‌یابد و متخصصین تغذیه در ا..
41,500 تومان
برند: بی اس کی | BSK مدل: BSK ARGININE 1000 Vials
آرژنین:ال آرژنین یک آمینو اسید نیمه ضروری و همچنین از واحد های سازنده پروتئین می باشد . آرژنین عملکرد های فیزیولوژیکی زیادی در بدن دارد و یکی از عناصر ساخت گاز نیتریک اکسید می باشد . آرژنین آمینو اسیدی است که بدن قادر به تولید آن نیست بنابراین برای جذب آن باید غذاهایی که سرشار از آرژنین است مصر..
34,880 تومان
برند: بی اس کی | BSK مدل: bsk L Arginine BSK 2000 pack 10 vials
آرژنین:ال آرژنین یک آمینو اسید نیمه ضروری و همچنین از واحد های سازنده پروتئین می باشد . آرژنین عملکرد های فیزیولوژیکی زیادی در بدن دارد و یکی از عناصر ساخت گاز نیتریک اکسید می باشد . آرژنین آمینو اسیدی است که بدن قادر به تولید آن نیست بنابراین برای جذب آن باید غذاهایی که سرشار از آرژنین است مصر..
43,600 تومان
برند: بی اس کی | BSK مدل: BSK Pyloshot 30 caps
کپسول پایلوشات کپسول پایلوشات مکملی منحصر به فرد برای بهبود عملکرد معده و دستگاه گوارش است و از بروز بیماریهای مختلف گوارشی جلوگیری به عمل می‌آورد. بنیان سلامت کسری این کپسول را تولید می‌کند. ویژگی های کپسول پایلوشات  این مکمل دارای ویژگی‌های زیر است: کاهش جمعیت هلیکوباکترپیلوری ..
51,000 تومان
برند: بی اس کی | BSK مدل: BSK Green Coffee 60 Tabs
قرص گرین کافی بی اس کیقرص گرین کافی بی اس کی  مکملی منحصر به فرد برای کاهش وزن، افزایش متابولیسم بدن و لاغری است. این مکمل حاوی عصاره دانه‌های قهوه سبز است.نقش قهوه سبز در لاغری و کاهش وزنقهوه سبز همان قهوه معمولی قبل از بو دادن است. بو دادن دانه های قهوه موجب کاهش خاصیت آن می‌شود، بنابراین تهی..
75,000 تومان
برند: بی اس کی | BSK مدل: BSK Avosoy
کپسول آوسوی بی اس کی کپسول آوسوی بی اس کی مکملی منحصر به فرد برای کاهش درد و التهاب مفاصل است و در دسته مکملهای دارویی قرار می گیرد. این مکمل، مکملی گیاهی است و از عصاره آووکادو و سویا در ترکیب آن استفاده شده است. این کپسول با تحریک و تولید پروتئوگلیکانها و کلاژن انعطاف پذیری غضروفها را افزایش م..
50,000 تومان
ویال خوراکی ال کارنیتین بی اس کی | 10 عدد | کاهش وزن، بهبود استقامت و کاهش خستگی ویال خوراکی ال کارنیتین بی اس کی | 10 عدد | کاهش وزن، بهبود استقامت و کاهش خستگی
-11 %
برند: بی اس کی | BSK مدل: BSK L-Carnitine
ویال خوراکی ال کارنیتین بی اس کیویال خوراکی ال-کارنیتین بی اس کی مکملی منحصر به فرد برای افزایش استقامت بدن وکاهش خستگی است. همچنین این مکمل گزینه ای مناسب برای افرادی به شمار می‌رود که می‌خواهند وزن خود را کاهش دهند.ال کارنیتین چیست؟ال-کارنیتین ترکیبی مشابه به آمینواسید دارد و  با ترکیب شدن دو..
29,200 تومان 32,700 تومان
برند: بی اس کی | BSK مدل: BSK Magnetra 20 sachets
ساشه مگنترا بی اس کیساشه مگنترا بی اس کی مکملی ویژه در جهت تامین نیاز روزانه بدن به منیزیم است. این محصول موجب کاهش دردهای عضلانی، کنترل دیابت و کلسترل خون بالا،  کاهش گرفتگی عضلات و کاهش خستگی و افسردگی می شود و در تسکین سوء هاضمه، رفلاکس، یبوست و علائم سندروم پیش از قاعدگی موثر است. همچنین، ..
54,500 تومان
برند: بی اس کی | BSK مدل: BSK Colief Drops
قطره کولیف بی اس کیقطره خوراکی کولیف بی اس کی مخصوص نوزادان حاوی سایمتیکون به همرا روغن شوید، رازیانه و نعنا می باشد. سایمتیکون کشش سطحی را کاهش می دهد و زمانی که به صورت خوراکی مصرف شود باعث می شود که حباب های گاز درون دستگاه گوارش با هم یکی شوند و بنابراین به انتشار آن ها کمک می کند. این ترکیب برا..
20,000 تومان
برند: بی اس کی | BSK مدل: BSK KiD3 Drops
قطره ویتامین  D3 کید 3 بی اس کیقطره ویتامین D3 کید 3 بی اس کی مکملی منحصر به فرد برای جلوگیری از نرمی استخوان و ضعف سیستم ایمنی در کودکان است.نقش ویتامین دی در سلامتیمصرف ویتامین دی در دوران کودکی بسیار مهم است. ویتامین دی ویتامینی محلول در چربی است. بدن ما این ویتامین را از طریق نور ..
8,750 تومان
برند: بی اس کی | BSK مدل: BSK Immune Zinc 20 sachets
ساشه ایمیون زینک بی اس کیایمیون زینک بی اس کی دارای مزایای زیادی برای سلامتی است. این ساشه جهت عملکرد صحیح سیسنم ایمنی، کاهش التهابات و به عنوان یک آنتی اکسیدان استفاده می شود. زینک یا همان روی دومین ماده ی فراوان در بدن بعد از آهن است. نقش زینک در بدنوجود زینک جهت عملکرد آنزیم های زیادی در بدن ضرور..
32,700 تومان
برند: بی اس کی | BSK مدل: BSK L-Carnitine Plus 10 Vials
ویال ال کارنیتین پلاس بی اس کیمکمل ال-کارنیتین پلاس بی اس کی مکملی منحصر به فرد برای افزایش چربی سوزی و لاغری است.ال کارنیتین چیست؟ال-کارنیتین ترکیبی مشابه به آمینواسید دارد و  با ترکیب شدن دو آمینواسید متیونین و لیزین در بدن ساخته می شود.ویتامین هایی که برای تولید ال-کارنیتین حضور دارند، ویتام..
59,950 تومان
برند: بی اس کی | BSK مدل: BSK liposofer Fort Drops
قطره لیپوزوفر فورت بی اس کیقطره لیپوزوفر فورت بی اس کی مکملی بی نظیر سرشار از آهن است و نیاز روزانه آهن بدن نوزادان و کودکان را تامین می کند. این محصول در پیشگیری از فقر آهن و آنمی ناشی از آن در کودکان موثر است.نقش آهن در سلامت بدنآهن عنصر ضروری و مهم در ساختار پروتئین‌هایی است  که در انتقال ا..
62,200 تومان
قطره کید 3 فورت بی اس کی | 15 میل | جلوگیری از نرمی استخوان در کودکان
ناموجود
برند: بی اس کی | BSK مدل: BSK KiD3 Drops
قطره کید 3 فورت بی اس کی قطره کید 3 فورت بی اس کی مکملی منحصر به فرد برای تامین ویتامین D در بدن و جلوگیری از نرمی استخوان و بیماریهای استخوانی در کودکان است. ویتامین D3 در پوست تشکیل می شود! وقتی پوست در معرض نور خورشید قرار می گیرد ویتامین D3 می سازد. به ویژه اشعه یو.وی.بی که از نور خورشید بدست..
17,500 تومان
قرص گرین سایز بی اس کی | کاهش اشتها، کاهش توده چربی و کاهش وزن
ناموجود
برند: بی اس کی | BSK مدل: BSK Green Size
قرص گرین سایز بی اس کیمکمل گرین سایز بی اس کی مکملی منحصر به فرد برای کاهش وزن و تناسب اندام است. این مکمل حاوی عصاره قهوه، گارسینیا کامبوجیا، ال-کارنیتین و سایر ترکیبات معدنی است.لاغری و کاهش وزن با ترکیبات طبیعی و ارگانیکامروزه چاقی و اضافه وزن نیمی از مردم جهان را درگیر کرده است. از دلایل عمده ای..
88,300 تومان
نمایش 1 تا 16 از 16 (1 صفحه)