منوی داروخانه
Your Cart

بی اس ان | BSN

کپسول سی ال ای DNA بی اس ان 180 عدد کپسول سی ال ای DNA بی اس ان 180 عدد
ناموجود
برند: بی اس ان | BSN مدل: BSN CLA DNA
CLAچیست؟اسید لینولئیک ترکیبی یا سی ال ای یکی از قابل بحث ترین مکمل های موجود در بازار است که در ابتدا به عنوان عاملی ضد سرطان معرفی شده بود اما هم اکنون به دلیل ویژگی کنترل وزن در افراد مختلف با نتایجی متفاوت مورد توجه و بررسی قرار گرفته است. سی ال ای اسید چربی غیر اشباع است که در محصولات لبنی و گوش..
چربی سوز قوی و کنترل وزن ، کاهش وزن بدون از دست رفتن توده عضلات
320,000 تومان
پک شرد سریز 2 بی اس ان | حاوی گلوتامین، پروتئین سینتا 6 اج و آمینو ایکس
ناموجود
برند: بی اس ان | BSN مدل: BSN Shred Series 2 (Syntha-6 EDGE | Glutamine | AminoX)
گلوتامین DNA بی اس ان:ال گلوتامین فراوان ترین آمینو اسید موجود در بدن می باشد که نقش بسیار مهمی در ریکاوری و رشد عضلات دارد .در طول دوره های پر شدت تمرین میزان گلوتامین موجود در عضلات کاهش می یابد که سنتز پروتئین در عضلات را بسیار محدود می کند.هر وعده از گلوتامین DNA ، حاوی 5 گرم ال گلوتامین میکرونا..
450,000 تومان
پودر گلوتامین DNA بی اس ان 309 گرم پودر گلوتامین DNA بی اس ان 309 گرم
ناموجود
برند: بی اس ان | BSN مدل: BSN Glutamine DNA
 پودرگلوتامین DNA بی اس اندر بدن ما میزان قابل توجهی ال-گلوتامین موجود است که نقش بسیار مهمی در بازیابی و رشد عضلات بدن را دارد.تمرینات سخت باعث میشه میزان ال-گلوتامین بدن به شدت کاهش یابد که این محصول کمک و به مقدار ثابت میرساند و باعث ریکاوری سریع بدن میشود.پودر گلوتامین DNA بی اس ان  را..
ریکاوری سریع عضلات، جلوگیری از تحلیل عضلات
254,000 تومان
پودر کراتین بی اس ان 309 گرم پودر کراتین بی اس ان 309 گرم
ناموجود
برند: بی اس ان | BSN مدل: BSN CREATINE DNA 309 gr
پودر کراتین بی اس ان یکی از مهم ترین مکمل های کمکی برای ورزشکاران کراتین است . کراتین میتواند در عضله سازی قدرت و عمکرد ورزشکار تاثیر زیادی داشته باشد ولی کراتین کارایی های دیگری مانند محافظت در برابر بیماریهای عصبی انجام میدهد. کراتین میتواند عوارضی هم داشته باشد ولی به طور کلی کراتین به عنو..
افزایش حجم و قدرت عضلانی
156,000 تومان
پودر پروتئین وی سینتا-6 اج بی اس ان 1820 گرم پودر پروتئین وی سینتا-6 اج بی اس ان 1820 گرم
ناموجود
برند: بی اس ان | BSN مدل: BSN Protein Syntha-6 EDGE 1820g
...
افزایش رشد و حجم عضلات، حاوی پروتئین بالا
640,000 تومان
پودر پروتئین وی سینتا 6 اج بی اس ان 1000 گرم پودر پروتئین وی سینتا 6 اج بی اس ان 1000 گرم
ناموجود
برند: بی اس ان | BSN مدل: BSN Protein Syntha-6 EDGE
پودر پروتئین وی سینتا 6 اج بی اس انپودر پروتئین وی سینتا 6 اج بی اس ان حاوی پروتئین بالایی است. مصرف این مکمل نقش موثری بر افزایش حجم عضلات دارد و از افزایش توده چربی در بدن جلوگیری می کند.داروخانه آنلاین خواندن مقاله زیر را به شما پیشنهاد می دهدپروتئین وی دارای چه ویژگی هایی است؟ویتامینهای مهم در ب..
افزایش رشد و حجم عضلات، حاوی پروتئین بالا
350,000 تومان
پودر پروتئین سینتا-6 ایزوله بی اس ان 1820 گرم
ناموجود
برند: بی اس ان | BSN مدل: BSN Syntha-6 Isolate 1.82kg
پودر پروتئین سینتا 6 ایزوله بی اس انپودر پروتئین وی سینتا 6 ایزوله بی اس ان مکملی منحصر به فرد برای افزایش حجم عضلات است. این مکمل حاوی پروتئین 100% ایزوله است و به رشد عضلانی کمک می کند.داروخانه آنلاین خواندن مقاله زیر را به شما پیشنهاد می دهداثرات و عوارض جانبی پروتئین ایزوله !..
پروتئین 100% ایزوله برای افزایش حجم عضلات ، کمک به رشد عضلانی
650,000 تومان
پودر پروتئین سینتا 6 بی اس ان 2270 گرم پودر پروتئین سینتا 6 بی اس ان 2270 گرم
ناموجود
برند: بی اس ان | BSN مدل: BSN Protein Syntha-6 2270g
پروتئین سینتا 6 ایزوله بی اس ان:این محصول با نسبت 50-50 در پروتیئن ایزوله به پروتئین وی  خالصشیر و همچنین با کمترین مقدار قند و کربوهیدرات و دارا بودن آمینو اسید های ضروری بدنیکی از بهترین محصولات و سری سینتا و بی اس ان است.این محصول به علت بالا بودن مقدار پروتئین او در هر وعده طرفداران زیادی د..
22 گرم پروتئین در هر سروینگ
630,000 تومان
پودر پروتئین سینتا 6 بی اس ان 1320 گرم پودر پروتئین سینتا 6 بی اس ان 1320 گرم
ناموجود
برند: بی اس ان | BSN مدل: BSN Protein Syntha-6 1320g
پروتئین سینتا 6 ایزوله بی اس ان:این محصول با نسبت 50-50 در پروتیئن ایزوله به پروتئین وی  خالص شیر و همچنین با کمترین مقدار قند و کربوهیدرات و دارا بودن آمینو اسید های ضروری بدنیکی از بهترین محصولات و سری سینتا و بی اس ان است.این محصول به علت بالا بودن مقدار پروتئین او در هر وعده طرفداران زیادی ..
22 گرم پروتئین در هر سروینگ
350,000 تومان
پودر پروتئین سینتا 6 ایزوله بی اس ان 912 گرم
ناموجود
برند: بی اس ان | BSN مدل: BSN Syntha-6 Isolate 912g
پودر پروتئین سینتا 6 ایزوله بی اس انپودر پروتئین وی سینتا 6 ایزوله بی اس ان مکملی منحصر به فرد برای افزایش حجم عضلات است. این مکمل حاوی پروتئین 100% ایزوله است و به رشد عضلانی کمک می کند.داروخانه آنلاین خواندن مقاله زیر را به شما پیشنهاد می دهداثرات و عوارض جانبی پروتئین ایزوله !..
پروتئین 100% ایزوله برای افزایش حجم عضلات ، ریکاوری بعد از تمرین
370,000 تومان
پودر سل مس بی اس ان 495 گرم
ناموجود
برند: بی اس ان | BSN مدل: BSN Cellmass 2.0
سل مس بی اس انپودر سل مس بی اس ان محصولی بسیار مناسب برای انرژی بخشیدن هنگام تمرین و ریکاوری در شب بسیار عالی است . این پودر حاوی مواد موثره ای نظیر گلوتامین، آمینواسید ها، پروتئین و گلوتامیک اسید است و همین امر آن را به محصولی ارزشمند تبدیل کرده است. این پودر قدرت و استقامت بدن را بالا می برد و باع..
حاوی کراتین، افزایش ریکاوری، استقامت و قدرت عضلات
197,000 تومان
پودر ترومس بی اس ان 4710 گرم پودر ترومس بی اس ان 4710 گرم
ناموجود
برند: بی اس ان | BSN مدل: BSN True Mass 4.71 kg
پودر ترومس بی اس ان مکمل ترومس بی اس ان محصولی منحصربفرد برای افزایش وزن و افزایش حجم عضلات است. این مکمل حاوی فیبر، پروتئین، کربوهیدرات، مواد معدنی و انواع ویتامین‌هاست.چگونه ورزشکاران وزن خود را بالا ببرند و حجم عضلات خود را افزایش دهند؟برای افزایش وزن و افزایش حجم عضلات بدن مواد غذایی ویژه‌ا..
افزایش حجم، وزن و قدرت عضلات
634,000 تومان
پودر ترومس بی اس ان 2640 گرم پودر ترومس بی اس ان 2640 گرم
ناموجود
برند: بی اس ان | BSN مدل: BSN True Mass 2.64 kg
پودر ترومس بی اس ان 2640 گرممکمل ترومس بی اس ان محصولی منحصربفرد برای افزایش وزن و افزایش حجم عضلات است. این مکمل حاوی فیبر، پروتئین، کربوهیدرات، مواد معدنی و انواع ویتامین‌هاست.چگونه ورزشکاران وزن خود را بالا ببرند و حجم عضلات خود را افزایش دهند؟برای افزایش وزن و افزایش حجم عضلات بدن مواد غذایی ویژ..
افزایش حجم، وزن و قدرت عضلات
568,000 تومان
پودر ان.او اکسپلود بی اس ان  555 گرم پودر ان.او اکسپلود بی اس ان  555 گرم
ناموجود
برند: بی اس ان | BSN مدل: BSN N.O.Xplode 555 gr
پودر ان.او اکسپلود بی اس انپودر ان.او اکسپلود بی اس ان مکملی منحصر به فرد برای افزایش استقامت و انرژی بدن در فعالیت های ورزشی و روزانه است.این مکمل از ویتامین2های گروه ب، املاح معدنی و ریزمغذی های ضروری تهیه شده است.افزایش انرژی و قدرت جسمانی با مصرف ویتامین‌ها، مواد معدنی و کربوهیدراتهاویتامین‌ها، ..
افزایش دهنده انرژی و افزایش استقامت
350,000 تومان
پودر آمینو ایکس بی اس ان  435 گرم
ناموجود
برند: بی اس ان | BSN مدل: BSN AMINOx
پودر آمینو ایکس بی اس ان پودر آمینو ایکس بی اس ان مکملی منحصر به فرد برای افزایش استقامت عضلات، ریکاوری و عضله سازی  پس از فعالیت‌های سخت و فشرده است.نقش آمینواسید در افزایش انرژی بدن و تقویت عضلات ورزشکارانآمینواسیدها واحدهای سازنده پروتئین‌ها هستند و پس از تجزیه به خوبی در بدن جذب می‌شون..
افزایش استقامت و بازتوانی عضلات ، مناسب برای ورزش های سخت
260,000 تومان
نمایش 1 تا 15 از 15 (1 صفحه)

برند بی اس ان

برند بی اس ان برندی پیشرو در صنعت مکملهای ورزشی و بدنسازی است و مجموعه متنوعی از محصولاتش را در اختیار ورزشکاران و افرادی قرار می دهد که به سلامت و زیبایی اندام خود اهمیت می دهند.ورزشکاران سرشناس زیادی از جمله « الی لین » ، « آرون سین»، « دکتر سارا سولومون »، « دکتر تدی ویزلی »از مکمل های این کمپانی استفاده می کنند.کمپانی بی اس ان در سال 2001 تاسیس گردید و از آن زمان تا به حال رشد چشم گیری داشته است. این برند با تولید محصولات پویا ، پیشرفته و هدفمند به یک پیشرو جهانی در بازار مکمل های ورزشی تبدیل شده است.مکمل های بی اس ان بیش از 35 جایزه ورزشی را در طول شش سال اخیر فعالیت در این صنعت دریافت کرده اند و این جوایز قابلیت بالای این محصولات را اثبات می کنند.

محصولات برند بی اس ان

این کمپانی محصولات متنوع خود را با بالاترین کیفیت به بازار عرضه می کند. این محصولات به شرح زیر هستند:

 • مکملهای پروتئین
 • گینرها
 • مکملهای آمینو اسید
 • مکملهای قبل از ورزش
 • مکملهی بازیابی

مکملهای بدنسازی بی اس ان

بی اس ان برندی نام آشنا برای تمامی ورزشکارانی است که می خواهند به طور منظم و هدفمند مسیر ورزشی را طی کنند. این برند با توجه به اهداف ورزشکاران مکملهایش را در سه حوزه زیر تولید می کند:

 • عضله سازی
 • افزایش وزن
 • کاهش وزن
 • سلامتی

همچنین زمان مصرف مکملها برای ورزشکاران بسیار مهم است. برند بی اس ان مکملهایش را با توجه به نیاز ورزشکاران برای سه دوره زمانی زیر تولید می کند:

 • مکملهای قبل از ورزش
 • مکملهای بعد از ورزش

تمام ویژگی های هر محصول بر روی آن حک شده است. بهتر است قبل از استفاده دستورالعمل هر مکمل را به دقت مطالعه کنید. در این مورد می توانید با مربی خود نیز مشورت کنید. همچنین می توانید از مشاوره های رایگان داروخانه آنلاین بهره ببرید.

مکمل پروتئین بی اس ان

تمامی ورزشکاران به سختی کار می کنند تا به موفقیت برسند. عضلات ستونهای بدن را تشکیل می دهند. در طول ورزش این اندام ها آسیب می بینند و به مواد مغذی مانند پروتئین نیاز دارند تا بتوانند به خوبی ترمیم شوند و رشد پیدا کنند.

پروتئین ریز مغذی حیاتی برای رشد و حفظ حجم عضلات است. بنابراین استفاده از این مکمل برای تمامی ورزشکاران ضروری است. هر چقدر که میزان پروتئین ورودی به بدن بیشتر باشد حجم عضلات افزایش بیشتری پیدا می کند. بهتر است روزنه 5 تا 6 بار و هر بار به میزن 20 گرم از مکمل پروتئین  استفاده کنید.برند بی اس ان انواع متفاوتی از مکملهای پروتئین دار را در اختیار ورزشکاران قرار می دهد.

مکملهای گینر بی اس ان

برای اینکه حجم بدن خود را افزایش دهید باید دایما ورزش کنید و از رژیم غذایی متعادل پیروی کنید. همچنین استفاده از مکملهای مناسب به شما در این روند کمک می کنند. گینرها یکی از مکملهایی هستند که شما را در این مسیر همراهی می کنند تا تلاشهای شما به ثمر بنشیند و حجم بدن شما افزایش پیدا کند.درکنار گینرها شما باید به مقدار پروتئینی که مصرف می کنید، توجه داشته باشید. توجه به تمامی این موارد سبب می شوند که بدنی سالم و اندامی زیبا داشته باشید.برند بی اس ان مجموعه متنوعی از گینرهای خود را به بازار عرضه می کند. این مکملها به گونه ای طراحی شده اند که پاسخگوی تمامی نیازهای ورزشکاران خواهند بود.

مکملهای آمینو اسید بی اس ان

آمینواسیدها بلوکهای سازنده بدن هستند. 20 آمینو اسید وجود دارند که استفاده از آنها برای بدن ضروری است. آمینواسیدهای ضروری شامل لوسین، ایزولوسین و والین می شوند که تقریبا یک سوم از ماهیچه های بدن انسان را تشکیل می دهند.بدن توانایی ساخت و تولید آمینواسیدهای ضروری را ندارد به همین دلیل پیروی از رژیم غذایی سالم اهمیت زیادی دارد. مکملهای آمینو اسید بی اس ان  بهترین گزینه برای تامین نیازهای بدن به این مواد مغذی به شمار می روند. سطوح آمینو اسید موجود در هریک از این مکملها متغییر است. به همین دلیل بهتر است قبل از استفاده از هر مکملی ترکیبات آن را به خوبی بررسی کنید.

مکملهای قبل از ورزش و مکملهای بازیابی بی اس ان

افزایش سطوح انرژی قبل از ورزش به شما کمک می کند تا بتوانید بهتر در طول تمرینات ورزشی حاضر شوید. هر چقدر علمکرد شما در طول ورزش بهتر باشد زودتر می توانید به اهداف خود دست پیدا کنید. همچنین بعد از ورزش سطوح انرژی در بدن کاهش پیدا می کنند و بدن برای بازیابی به انرژی و مواد مغذی خاصی نیاز دارد.برند بی اس ان با توجه به این نیاز ورزشکاران، انواع متفاوتی از مکملهای قبل از ورزش و بازیابی را با ترکیبات متفاوت طراحی کرده است و در اختیار تمامی کسانی قرار می دهد که به تناسب اندام و سلامتی خود اهمیت می دهند.

هیچ کس ورزشکار متولد نمی شود بلکه همه با تلاش ورزشکار می شود!

اثر شگفت آور مکملهای بی اس ان بر روی بدن در طول تمرینات ورزشی سبب شده است این برند به برندی نام آشنا تبدیل شود و مشتریانش به آن وفادار باشنداین وفاداری دو سویه ست و این کمپانی به مشتریان، ورزشکاران و طرفداردارانش نیز وفادار است. شهرت و موفقیت های کمپانی بی.اس.ان جهانی است، زیرا 40000 محصول را در داخل کشور برای عرضه می کند  و محصولاتش را در سراسر دنیا به بیش از 90 کشور محصول ارسال می کند.بیشتر مکمل های این کمپانی چند منظوره هستند و برای سبک های مختلف زندگی کاربرد دارند. همین امر بی اس ان را از رقبای خود که محصولاتشان هیچ کدام از این ویژگی ها ی ارزشمند را ندارد،  متمایز کرده است.

با توجه به نیروی بالقوه این کمپانی برای حضور در بازارهای گسترده تر، کمپانی بی.اس.ان توانسته است مکمل ها و نوشیدنی هایی با بالاترین کیفیت را به تولید انبوه برساند و از طریق کانالهای توزیع و شرکای نوآور خود در اختیار عموم قرار دهد.مکمل ها و مود غذایی تولید شده در کمپانی بی اس ان از لحاظ ژنتیک مهندسی شده اند و همین امر نشان دهنده اهمیت ما به سلامتی مشتریانمان است.برند بی اس ان به ورزشکاران کمک می کند روزهای طاقت فرسای ورزش را به خاطره ای دل انگیز تبدیل کنند و از آن لذت ببرند!

 

انواع محصولات برند بی اس ان را از داروخانه آنلاین بخواهید!

داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم را در مورد انواع مکملها به طور رایگان در اختیار شما قرار دهند.