منو
سبد خرید شما

بی اس ان | BSN

نمایش 1 تا 12 از 15 (2 صفحه)

برند بی اس ان

برند بی اس ان برندی پیشرو در صنعت مکملهای ورزشی و بدنسازی است و مجموعه متنوعی از محصولاتش را در اختیار ورزشکاران و افرادی قرار می دهد که به سلامت و زیبایی اندام خود اهمیت می دهند.ورزشکاران سرشناس زیادی از جمله « الی لین » ، « آرون سین»، « دکتر سارا سولومون »، « دکتر تدی ویزلی »از مکمل های این کمپانی استفاده می کنند.کمپانی بی اس ان در سال 2001 تاسیس گردید و از آن زمان تا به حال رشد چشم گیری داشته است. این برند با تولید محصولات پویا ، پیشرفته و هدفمند به یک پیشرو جهانی در بازار مکمل های ورزشی تبدیل شده است.مکمل های بی اس ان بیش از 35 جایزه ورزشی را در طول شش سال اخیر فعالیت در این صنعت دریافت کرده اند و این جوایز قابلیت بالای این محصولات را اثبات می کنند.

محصولات برند بی اس ان

این کمپانی محصولات متنوع خود را با بالاترین کیفیت به بازار عرضه می کند. این محصولات به شرح زیر هستند:

 • مکملهای پروتئین
 • گینرها
 • مکملهای آمینو اسید
 • مکملهای قبل از ورزش
 • مکملهی بازیابی

مکملهای بدنسازی بی اس ان

بی اس ان برندی نام آشنا برای تمامی ورزشکارانی است که می خواهند به طور منظم و هدفمند مسیر ورزشی را طی کنند. این برند با توجه به اهداف ورزشکاران مکملهایش را در سه حوزه زیر تولید می کند:

 • عضله سازی
 • افزایش وزن
 • کاهش وزن
 • سلامتی

همچنین زمان مصرف مکملها برای ورزشکاران بسیار مهم است. برند بی اس ان مکملهایش را با توجه به نیاز ورزشکاران برای سه دوره زمانی زیر تولید می کند:

 • مکملهای قبل از ورزش
 • مکملهای بعد از ورزش

تمام ویژگی های هر محصول بر روی آن حک شده است. بهتر است قبل از استفاده دستورالعمل هر مکمل را به دقت مطالعه کنید. در این مورد می توانید با مربی خود نیز مشورت کنید. همچنین می توانید از مشاوره های رایگان داروخانه آنلاین بهره ببرید.

مکمل پروتئین بی اس ان

تمامی ورزشکاران به سختی کار می کنند تا به موفقیت برسند. عضلات ستونهای بدن را تشکیل می دهند. در طول ورزش این اندام ها آسیب می بینند و به مواد مغذی مانند پروتئین نیاز دارند تا بتوانند به خوبی ترمیم شوند و رشد پیدا کنند.

پروتئین ریز مغذی حیاتی برای رشد و حفظ حجم عضلات است. بنابراین استفاده از این مکمل برای تمامی ورزشکاران ضروری است. هر چقدر که میزان پروتئین ورودی به بدن بیشتر باشد حجم عضلات افزایش بیشتری پیدا می کند. بهتر است روزنه 5 تا 6 بار و هر بار به میزن 20 گرم از مکمل پروتئین  استفاده کنید.برند بی اس ان انواع متفاوتی از مکملهای پروتئین دار را در اختیار ورزشکاران قرار می دهد.

مکملهای گینر بی اس ان

برای اینکه حجم بدن خود را افزایش دهید باید دایما ورزش کنید و از رژیم غذایی متعادل پیروی کنید. همچنین استفاده از مکملهای مناسب به شما در این روند کمک می کنند. گینرها یکی از مکملهایی هستند که شما را در این مسیر همراهی می کنند تا تلاشهای شما به ثمر بنشیند و حجم بدن شما افزایش پیدا کند.درکنار گینرها شما باید به مقدار پروتئینی که مصرف می کنید، توجه داشته باشید. توجه به تمامی این موارد سبب می شوند که بدنی سالم و اندامی زیبا داشته باشید.برند بی اس ان مجموعه متنوعی از گینرهای خود را به بازار عرضه می کند. این مکملها به گونه ای طراحی شده اند که پاسخگوی تمامی نیازهای ورزشکاران خواهند بود.

مکملهای آمینو اسید بی اس ان

آمینواسیدها بلوکهای سازنده بدن هستند. 20 آمینو اسید وجود دارند که استفاده از آنها برای بدن ضروری است. آمینواسیدهای ضروری شامل لوسین، ایزولوسین و والین می شوند که تقریبا یک سوم از ماهیچه های بدن انسان را تشکیل می دهند.بدن توانایی ساخت و تولید آمینواسیدهای ضروری را ندارد به همین دلیل پیروی از رژیم غذایی سالم اهمیت زیادی دارد. مکملهای آمینو اسید بی اس ان  بهترین گزینه برای تامین نیازهای بدن به این مواد مغذی به شمار می روند. سطوح آمینو اسید موجود در هریک از این مکملها متغییر است. به همین دلیل بهتر است قبل از استفاده از هر مکملی ترکیبات آن را به خوبی بررسی کنید.

مکملهای قبل از ورزش و مکملهای بازیابی بی اس ان

افزایش سطوح انرژی قبل از ورزش به شما کمک می کند تا بتوانید بهتر در طول تمرینات ورزشی حاضر شوید. هر چقدر علمکرد شما در طول ورزش بهتر باشد زودتر می توانید به اهداف خود دست پیدا کنید. همچنین بعد از ورزش سطوح انرژی در بدن کاهش پیدا می کنند و بدن برای بازیابی به انرژی و مواد مغذی خاصی نیاز دارد.برند بی اس ان با توجه به این نیاز ورزشکاران، انواع متفاوتی از مکملهای قبل از ورزش و بازیابی را با ترکیبات متفاوت طراحی کرده است و در اختیار تمامی کسانی قرار می دهد که به تناسب اندام و سلامتی خود اهمیت می دهند.

هیچ کس ورزشکار متولد نمی شود بلکه همه با تلاش ورزشکار می شود!

اثر شگفت آور مکملهای بی اس ان بر روی بدن در طول تمرینات ورزشی سبب شده است این برند به برندی نام آشنا تبدیل شود و مشتریانش به آن وفادار باشنداین وفاداری دو سویه ست و این کمپانی به مشتریان، ورزشکاران و طرفداردارانش نیز وفادار است. شهرت و موفقیت های کمپانی بی.اس.ان جهانی است، زیرا 40000 محصول را در داخل کشور برای عرضه می کند  و محصولاتش را در سراسر دنیا به بیش از 90 کشور محصول ارسال می کند.بیشتر مکمل های این کمپانی چند منظوره هستند و برای سبک های مختلف زندگی کاربرد دارند. همین امر بی اس ان را از رقبای خود که محصولاتشان هیچ کدام از این ویژگی ها ی ارزشمند را ندارد،  متمایز کرده است.

با توجه به نیروی بالقوه این کمپانی برای حضور در بازارهای گسترده تر، کمپانی بی.اس.ان توانسته است مکمل ها و نوشیدنی هایی با بالاترین کیفیت را به تولید انبوه برساند و از طریق کانالهای توزیع و شرکای نوآور خود در اختیار عموم قرار دهد.مکمل ها و مود غذایی تولید شده در کمپانی بی اس ان از لحاظ ژنتیک مهندسی شده اند و همین امر نشان دهنده اهمیت ما به سلامتی مشتریانمان است.برند بی اس ان به ورزشکاران کمک می کند روزهای طاقت فرسای ورزش را به خاطره ای دل انگیز تبدیل کنند و از آن لذت ببرند!

 

انواع محصولات برند بی اس ان را از داروخانه آنلاین بخواهید!

داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم را در مورد انواع مکملها به طور رایگان در اختیار شما قرار دهند.