منو
سبد خرید شما

بهار پایا | BaharPaya

نمایش 1 تا 8 از 8 (1 صفحه)

برند بهار پایا شرکت داروسازی معتبر و ایرانی است که توانسته است با تولید محصولات دارویی به تامین نیازهای کشور کمک کند. این برند تلاش کرده است تا با تکیه بر علم روز دنیا و پیروی از استانداردهای بین المللی محصولاتی را با کیفیت بالا به بازار دارویی عرضه کند. متخصصان زبده ای در این شرکت در حال فعالیت هستند و بر روشهای تولید مکملها نظارت دارند. مراحل کنترل کیفیت به دقت و با توجه به اصول علمی انجام می شوند و کیفیت این مکملها در ارتقا سلامتی نشان دهنده این موارد هستند. این برند توانسته است گامی موثر در ارتقا بازار دارویی کشور بردارد.

محصولات برند بهار پایا

این برند ظرفیت تولیدش را به تولید چهار محصول محدود کرده است و در تلاش است تا در آینده این ظرفیت را افزایش دهد. محصولات این برند به شرح زیرند:

  • لیور فید نیو
  • آرترو فید
  • جینکو پلاس
  • پروستات فید نیو

به طور کلی، این برند تلاش می کند تا بر نیازهای اصلی بازار دارویی کشور تمرکز داشته باشد و با تولید محصولات مناسب به ارتقا سلامتی در سطح جامعه کمک کند. سلامتی موضوع بسیار مهمی است که نقش موثری در پیشرفت جامعه در تمامی جوانب دارد. تمامی کشورهای پیشرفته بر این موضوع تاکید می ورزند که با ارتقا سلامتی در جوامع خود می توانند به پیشرفتی چشمگیر دست پیدا کنند.

انواع محصولات برند بهار پایا را از داروخانه آنلاین بخواهید!

داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم را در مورد انواع مکملها به طور رایگان در اختیار شما قرار دهند.