منوی داروخانه
Your Cart

بایوتک | BioTech USA

کپسول کافئین + تائورین بایوتک 60 عدد کپسول کافئین + تائورین بایوتک 60 عدد
ناموجود
برند: بایوتک | BioTech USA مدل: BioTechUSA Caffeine + Taurine
کپسول کافئین + تائورین بایوتکكافئین یك ماده محرك است كه سیستم عصبی مركزی شما را تحریك می كند. کافئین پرطرفدارترین داروی محرك در سراسر دنیا است. كافئین به طور طبیعی در فرآورده هایی چون قهوه، چای، شكلات و نوشابه های غیرالكلی كولادار یافت می شود. انواع گوناگونی از داروهایی كه با نسخه و یا بدو..
چربی سوز و افزایش قدرت و کاهش خستگی بدن
280,000 تومان
کپسول سی ال ای 400 بایوتک 80 عددی کپسول سی ال ای 400 بایوتک 80 عددی
ناموجود
برند: بایوتک | BioTech USA مدل: Biotech USA CLA 400
CLA چیست؟اسید لینولئیک ترکیبی یا سی ال ای یکی از قابل بحث ترین مکمل های موجود در بازار است که در ابتدا به عنوان عاملی ضد سرطان معرفی شده بود اما هم اکنون به دلیل ویژگی کنترل وزن در افراد مختلف با نتایجی متفاوت مورد توجه و بررسی قرار گرفته است. سی ال ای اسید چربی غیر اشباع است که در محصولات لبنی و گو..
چربی سوز و افزایش متابولیسم بدن ورزشکاران ، کاهش وزن بدون از دست رفتن توده عضلات
335,000 تومان
کپسول بتا آلانین بایوتک 90 عدد کپسول بتا آلانین بایوتک 90 عدد
ناموجود
برند: بایوتک | BioTech USA مدل: Biotech USA Beta Alanine 4000mg
بتا آلانین 4000 بایوتکبتا آلانین شامل ترکیبات با کیفیتی می باشند که بدن را طی تمرینات شدید و طولانی حمایت می کند. بتا آلانین از اسیدی شدن عضلات می کاهد و به افزایش قدرت و کارایی در طی تمرین کمک کرده و باعث سرعت بخشیدن به ریکاوری بعد از تمرینات می انجامد. بتا آلانین در تمام ورزشهای هوازی..
تقویت عملکرد بهتر عضلات و کاهش خستگی عضلات در ورزشکاران
286,000 تومان
کپسول بتا آلانین بایوتک 120 عدد کپسول بتا آلانین بایوتک 120 عدد
ناموجود
برند: بایوتک | BioTech USA مدل: Biotech USA Beta Alanine 3200mg
بتا آلانین 3200 بایوتکبتا آلانین شامل ترکیبات با کیفیتی می باشند که بدن را طی تمرینات شدید و طولانی حمایت می کند. بتا آلانین از اسیدی شدن عضلات می کاهد و به افزایش قدرت و کاررایی در طی تمرین کمک کرده و باعث سرعت بخشیدن به ریکاوری بعد از تمرینات می انجامد. بتا آلانین در تمام ورزشهای هوازی و غیره..
تقویت عملکرد بهتر عضلات و کاهش خستگی عضلات در ورزشکاران ، افزایش ریکاوری بعد از تمرینات
322,000 تومان
پودر گلوتاناتر بایوتک 500 گرمی پودر گلوتاناتر بایوتک 500 گرمی
ناموجود
برند: بایوتک | BioTech USA مدل: BioTech USA GLUTANATOR 500G
پودر گلوتاناتر بایوتکپودر گلوتاناتر بایوتک مکمل بدنسازی منحصر به فرد برای تامین نیاز بدن به این آمینو اسید است. این مکمل نقش بسیار موثری در کاهش دردهای عضلانی و بازسازی بافتهای آن دارد.چرا ورزشکاران باید از گلوتامین استفاده کنند؟گلوتامین آمینو اسید مهمی برای تامین انرژی در بدن است. اگر فردی تمرینات..
کمک به حمایت از ترمیم بافت های بدن
750,000 تومان
پودر افتر بایوتک 630 گرمی پودر افتر بایوتک 630 گرمی
ناموجود
برند: بایوتک | BioTech USA مدل: BioTechUSA AFTER POST WORKOUT RECOVERY
  پودر افتر بایوتک 630 گرم پودر افتر بایوتک ترکیبی کامل و موثر از تمام مواد مورد نیاز برای ریکاوری ورزشکاران است. این محصول دارای ۲۲ ماده موثر در فرآیند ریکاوری، عضله سازی و بازگشت توان و انرژی برای ورزشکاران است.این محصول می‌تواند در کنار تغذیه مناسب و استراحت کافی به سرعت ذخایر تخل..
ترکیب کامل برای ریکاوری ورزشکاران
750,000 تومان
مایع ال کارنیتین و کروم بایوتک  500 میل مایع ال کارنیتین و کروم بایوتک  500 میل
ناموجود
برند: بایوتک | BioTech USA مدل: Biotech USA L-Carnitine + Chrome
مایع ال کارنیتین و کروم بایوتکبدن انسان نیاز به ماده ای به نام کارنیتین دارد که معمولا به طور طبیعی در بدن ساخته می شود. اما گاهی دیده می شود که برخی از افراد دچار کمبود کارنیتین هستند و بدن نتوانسته به اندازه کافی کارنیتین بسازد. در چنین شرایطی لازم است فرد با دستور پزشک از مکمل های حاوی کارنیتین ا..
افزایش متابولیسم و بهبود استقامت در ورزشکاران ، یک محرک چربی
186,000 تومان
قرص بی سی ای ای و ب 6 بایوتک قرص بی سی ای ای و ب 6 بایوتک
ناموجود
برند: بایوتک | BioTech USA مدل: Biotech USA BCAA + Vitamin B6 340tab
بی سی ای ای و ب 6 بایوتک مکمل اسید آمینه شاخه ای(BCAA) بایوتک حاوی اسید آمینه لوسین، ایزلوسین و والین به نسبت 2: 1: 1 است. علاوه بر این حاوی ویتامین B6 می باشد که به سوخت و ساز پروتئین و گلیکوژن نرمال و همچنین کاهش خستگی کمک می کند.اسید آمینه شاخه ای(BCAA) بایوتک مانند سایر محصولات بایوتک ایمن ..
کاهش خستگی و کمک به عضله سازی
695,000 تومان
قرص اچ ام بی 1000 بایوتک 180 عدد قرص اچ ام بی 1000 بایوتک 180 عدد
ناموجود
برند: بایوتک | BioTech USA مدل: Biotech USA HMB 1000
قرص اچ ام بی 1000 بایوتک قرص اچ ام بی 1000 بایوتک  از تخریب عضلات در اثر تمرینات سخت ورزشی جلوگیری می کند و در میان ورزشکاران حرفه ای بسیار محبوب است. این مکمل با بالا بردن عملکرد ماهیچه باعث می شود تا بدن فشار وارده از تمرین های استقامتی را به خوبی تحمل کند. نقش آمینو اسیدها در رشد عضلات بت..
افزایش حجم و بازسازی کننده ماهیچه ، افزایش ترمیم ماهیچه و بازسازی
395,000 تومان
قرص ال کارنیتین 1000 بایوتک 60 عدد قرص ال کارنیتین 1000 بایوتک 60 عدد
ناموجود
برند: بایوتک | BioTech USA مدل: Biotech USA L-Carnitine 1000
قرص ال کارنیتین 1000 میلی گرم بایوتک مکمل بدنسازی ال کارنیتین 1000 میلی گرم بایوتک آمریکا مکملچربی سوز بی ضرر و مفیدی برای افرادی است که می‌خواهند از شر چربی های زائد خلاص شوند. این مکمل می تواند برای بانوان و آقایان در جهت چربی سوزی و کاهش سایز مورد استفاده قرار گیرد. با ترکیب ش..
افزایش سوخت و ساز بهبود استقامت در ورزشکاران ، افزایش انرژی از طریق سوزاندن چربی
327,000 تومان
دستگاه فشار خون دستی بایوتک ام جی
ناموجود
برند: بایوتک | BioTech USA مدل: biotechmg blood pressure kit
دستگاه فشار خون دستی بایوتک ام جی دستگاه فشار خون دستی بایوتک ام جی فشار خون را از طریق بازو اندازه گیری می کند. این دستگاه به گونه ای طراحی شده است که فضای کمی را اشغال میکند و به راحتی قابل حمل است.این محصول دستگاهی کاربردی که مناسب استفاده خانگی است. مخصوصا اگر در منزل افراد سالمند و بیمارکه اح..
گرفتن فشار خون ساده
198,000 تومان
نمایش 1 تا 11 از 11 (1 صفحه)

برند بایوتک

بایوتک برندی پیشرو در صنعت تولید مکمل بدنسازی است. در دنیای امروز نیاز فزاینده ای به زیبایی، تناسب اندام و زندگی طولانی همراه با سلامتی وجود دارد. از همین روی استفاده از مکملها نقش بسیار مهی را در این زمینه بازی می کند.

مکمل بدنسازی بایوتک گزینه ای  مناسب برای تمامی افرادی است که می خواهند وزن خود را کاهش دهند، عضله سازی کنند، عمکلرد خود را ارتقا بخشند و بدنی سالم داشته باشند.

سلامتی موضوعی است که همواره مورد توجه این برند بوده است. شعار برند بایوتک بر روی دیوار اصلی کمپانی نیز حک شده است: «سلامتی بزرگترین ثروت است!».

مکمل بدنسازی بایوتک با بهترین کیفیت از سال 1999 به بازار عرضه شده است. این برند بیش از 600 محصول را تولید می کند. محصولات بایوتک در کشورهای فرانسه، ایتالیا، استرالیا، آلمان، اسلواکی و مجارستان در اختیار مصرف کنندگان قرار می گیرند. این شبکه وسیع توزیع نشان دهنده کیفیت بالای انواع مکمل بدنسازی بایوتک است.

انواع مکمل بدنسازی بایوتک

بدنسازی و تناسب اندام یکی از مواردی است که این روزها افراد زیادی به دنبال آن هستند. بدنسازی لزوما منجر به افزایش حجم عضلات نمی شود. بلکه این کار به نوع تمرین و هدف شما بستگی دارد.

برخلاف باور عموم تمرینات و انواع مکمل بدنسازی تنها نباید از سوی بدنسازان حرفه ای مورد استفاده قرار گیرتد. بلکه ورزشکاران تمامی رشته ها از جمله فوتبال، بکس، ژیمناستیک و دومیدانی نیز می توانند از مکمل بدنسازی بایوتک استفاده کنند.

در کنار افزایش قوای جسمانی، تقویت عملکرد ذهنی نیز اثرات بسیار زیادی بر عملکرد ورزشی دارد و سبب ارتقا سلامتی می شود.

انجام تمرینات بدنسازی و استفاده از مکمل بدنسازی بایوتک به حفظ سلامت عضلات کمک می کند و از بروز بیماری تحلیل عضلانی در میانسالی جلوگیری به عمل می آورد.

قبل از استفاده از مکمل بدنسازی بایوتک با مربی خود مشورت کنید تا وی با بررسی ویژگی های جسمانی بهترین گزینه را به شما پیشنهاد دهد.

مکمل بدنسازی پروتئین پریمیوم بایوتک

افرادی که قصد عضله سازی دارند باید مکمل بدنسازی پروتئین دار را به رژیم غذایی خود بیافزایند. این مکمل اثرات شگرفی بر سلامتی دارد.

مهم ترین ویژگی آن ارتقا فعالیت سلولهای ماهیچه ای در فرآیند عضله سازی است. همچنین این مکمل سبب می شود مدت بیشتری حس سیری داشته باشید و همین امر به کاهش چربی اطراف عضلات و برجسته شدن آنها کمک می کند.

انواع مکمل بدنسازی پروتئین پریمیوم بایوتک در مجموعه متنوعی طراحی شده اند و پاسخگوی نیازهای متعددی هستند. لیست این مکملها به شرح زیر است:

 • مکمل بیف پروتئین
 • نیترو گلد پروآنزیم فیوژن
 • پودر پروتئین
 • پروتئین برنج
 • پروتئین وی طبیعی
 • پروتئین وی ایزو
 • پروتئین ایزو وی زیرو

مکمل بدنسازی گینر و کربوهیدرات بایوتک

مکمل بدنسازی گینر بایوتک نوعی مکمل است که معمولا برای افزایش وزن و یا رساندن انرژی اضافی به بدن مورد استفاده قرار می گیرد.  این نوع محصولات اغلب پودری شکل هستند. ورزشکاران و بدنسازان از مصرف کنندگان اصلی این مکملها به شمار می روند.

بهتر است قبل از استفاده از هر مکمل اطلاعات کافی در مورد آن داشته باشید و یا با مربی خود مشورت کنید. سپس با توجه به نیازهای بدنتان مکمل مناسب را خریداری کنید.

اصطلاح گینر برای بسیاری از افراد اصطلاحی فریبنده است و افراد فکر می کنند این مکمل می تواند برای آنها معجزه کند.

این دسته از افراد فکر می کنند با استفاده از مکمل بدنسازی گینر تمامی احتیاجات مورد نیاز بدن آنها را تامین می شود.اما تنها کاری که مکمل گینر انجام می دهد کمک به افزایش وزن با استفاده از کالری بالاست.

اگر به درستی ورزش کنید و مواد مغذی مورد نیاز بدنتان را از طریق رژیم غذایی تامین کنید، می توانید بدون مصرف  مکمل گینر وزن خود را افزایش دهید.

اما اگر فقط کالری بالا مصرف کنید و ورزش نکنید ممکن است به مرور زمان چربی در بدن شما جمع شود و مشکلات زیادی را برای سلامتی به وجود بیاورد.

بهتر است آگاه باشید که افزایش چربی در بدن مشکلات قلبی و ریوی را افزایش می دهد!

مکمل بدنسازی گینر بایوتک مکملی منحصر به فرد است که به افزایش وزن کمک می کند. محصولات گینر ارایه شده توسط این برند به شرح زیر هستند:

 • هایپر مس 5000
 • کربوکس
 • ماسل مس
 • افتر
 • نیو نیترو گین

مکمل ال کارنیتین بایوتک

ال کارنیتین نوعی آمینواسید است که با مصرف محصولات حیوانی در بدن تامین می شود. این آمینو اسید نقش بسیار مهمی در حفظ سلامت قلب دارد و از بروز بیماری دیابت نوع دوم جلوگیری به عمل می آورد.

یکی از ویژگی های منحصر به فرد مکمل ال کارنیتین بایوتک کمک به کاهش وزن و حفظ سلامتی بدن است. این مکمل به شکل شربت و قرص تولید می شود و در اختیار مصرف کنندگان قرار می گیرد.

این کمپانی انواع متنوعی از مکمل ال کارنیتین بایوتک را تولید می کند و همین تنوع سبب می شود بتواند تمامی نیازها و سلایق را پوشش دهد:

 • شربت ال کارنیتین 100000
 • مکمل ال کارنیتین کروم
 • مکمل ال کارنیتین 70000 کروم
 • مکمل ال کارنیتین 300
 • مکمل ال کارنیتین 100
 • مکمل ای.ال.سی

هشدار: افرای که از کم کاری غده تیروئید رنح می برند و یا مبتلا به بیماری های کلیوی هستند و دیالیز می شوند تباید از مکمل ال کارنیتین بایوتک استفاده کنند. مصرف این مکمل به زنان باردار توصیه نمی شود.

مکمل ال کارنیتین بایوتک با دارهای انعقاد کننده خون تداخل دارد به همین دلیل افرادی که از این داروها استفاده می کنند باید این تداخل دارویی را در نظر داشته باشند.

مکمل کراتین بایوتک

کراتین ترکیبی است که به طور طبیعی در بافت ماهیچه ها وجود دارد. مکمل بدنسازی کراتین عملکرد عضلات را بهبود می بخشد و مصرف آن به تمامی افرادی که ورزش می کنند و یا ورزش نمی کنند توصیه می شود.

پودر کراتین اغلب پودری بدون مزه است. برای طعم دارکردن مکمل کراتین می توانید آن را به کربوهیدراتها بیافزاید. بهتر است روزانه 5 گرم از این مکمل مورد استفاده قرار گیرد.

برند بایوتک انواع مکمل کراتین را به بازار عرضه می کند و هر کدام از این مکملها دارای ویژگی منحصر به فردی هستند.

مکمل چربی سوز لیپوتروپیک

مکمل چربی سوز مکملی است که فروش آن بدون نسخه پزشک آزاد است و به شکل پودر، کپسول و یا قرص به فروش می رسد.مکمل چربی سوز برای بالا بردن روند متابولیک بدن طراحی شده است و تقریبا در تمامی مواقع متابولیسم بدن را بالا نگاه می دارد.

مکمل چربی سوز لیپوتروبیک بایوتک به تنظیم هورمونهای ترشح شده از غده تیروئید کمک می کند. همچنین از جذب کربوهیدارتها، چربی ها و ترشح هورمون کورتیسول جلوگیری به عمل می آورد.

این برند انواع متفاوتی از مکمل لیپوتروبیک را برای افراد با ویژگی های مختلف به بازار عرضه می کند. اما بهتر است بدانید تمامی افراد نمی توانند از این مکملها استفاده کنند.

افرادی که از بیماری های قلبی و کبدی رنج می برند بهتر است در مورد مصرف این مکملها بسیار محتاط باشند.

مکمل نیتروکسید و انرژی زا بایوتک

افزایش عملکرد ورزشکاران در طول ورزش یکی از اهدف بدنسازان و افرادی است که ورزش را به طور حرفه ای دنبال می کنند. مکمل نیتروکسید و مکملهای انرژی زا گزینه بسیار مناسبی برای افرادی هستند که می خواهند با افزایش انرژی در بدن در تمرینات ورزشی بهتر ظاهر شوند.

بایوتک انواع متفاوتی از این مکملها را به بازار عرضه می کند و یکی از پرطرفدارترین محصولات در سرتاسر دنیا به شمار می روند.

محصولات پروتیئن گوستو بایوتک

محصولات پروتیئن گوستو بایوتک مکملهای مناسبی هستند که پروتئین مورد نیاز بدن را تامین می کنند. این محصولات فاقد قند هستند و به همین دلیل گزینه ای ایده آل برای آن دسته از افرادی به شمار می روند که می خواهند اندامی زیبا داشته باشند.

محصولات پروتئین گوستو بایوتک نباید جایگزین غذا شوند بلکه باید همراه با غذا مورد استفاده قرار گیرند. برند بایوتک مکملهای پروتئین گوستو متنوعی را به بازار عرضه می کند و پیشنهادی مناسب بری زنان و مردانی است که می خواهند اندامی زیبا داشته باشند.

مکمل های دیگر بایوتک

برند بایوتک نامی شناخته شده در صنعت بدنسازی است. این برند مجموعه متنوعی از مکملهای بدنسازی را در اختیار ورزشکاران قرار می دهد. از این محصولات می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • مکمل ویتامین و مواد معدنی بایوتک
 • قرص گلوکزامین و کندرتین
 • نوشیدنی های ورزشی
 • مکمل آمینو اسید دار

تنوع محصولات برند بایوتک سبب شده است بسیاری از ورزشکاران این برند را برندی محبوب بدانند که پاسخگوی تمامی نیازهای آنها در طول بدنسازی است.

کیفیت بالای مواد به کار رفته در این مکملها به حفظ سلامت کمک می کند و از بروز بیماری های مختلف در طی تمرینات سنگین ورزشی جلوگیری به عمل می آورد.

مکمل بدنسازی بایوتک مکملی برای بانوان ورزشکار

بایوتک برندی پیشرو در دفاع از حقوق زنان و جدی گرفتن نقش آنها در اجتماع است. این کمپانی لاین تولیدی اختصاصی را برای بانوان راه اندازی کرده است و محصولات بدنسازی مخصوص بانوان را به بازار عرضه می کند.

بایوتک این مکملها را با رنگ صورتی نشان می دهد و این لاین تولیدی را «برای یک بانو» نام گذاری کرده است. این امر نشان می دهد برند بایوتک تنها به مکملی ورزشی نیست. بلکه برندی است که به تمامی جنبه های زندگی مردان و زنان توجه دارد.

اطمینان از کیفیت مکمل بدنسازی بایوتک

تیم حرفه ای بایوتک به منظور اطمینان حاصل کردن در مورد کیفیت محصولات « تست کیفیت  مواد به کار رفته در مکمل بدنسازی» را برای هر مکمل انجام می دهد.

مشاوران حرفه ای برند بایوتک در تمامی فروشگاههایی که این مکملها به فروش می رسند حضور دارند و خدمات و مشاوره های رایگان قبل از خرید را ارائه می دهند. مهم نیست شما ورزشکار حرفه ای هستید و یا ورزش را تنها به عنوان یک سرگرمی دنبال می کنید. مکملهای بدنسازی بایوتک برای تمامی افراد مفید هستند.

شرکت کیمیا مکمل

شرکت کیمیا مکمل شرکت وارد کننده محصولات برند سایتک نوتریشن در ایران است و محصولاتی که توسط این شرکت توزیع می شوند همگی دارای تاییدیه بهداشت و سازمان غذا و دارو هستند.

نام کیمیا مکمل تاییدی بر اصل بودن مکمل بدنسازی است و شما با اطمینان خاطر می توانید مکمل مورد نظر را تهیه کنید. داروخانه آنلاین نماینده شرکت کیمیا مکمل است که محصولات برند بایوتک را به خریداران عرضه می کند.

داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تمامی افراد مکملهای بایوتک را از هر نقطه ای در ایران سفارش دهند و درب منزل تحویل بگیرند.