منوی داروخانه
Your Cart

بایوسکرین | Bioscreen

کرم ضد قرمزی بایوسکرین 40 میل
ناموجود
برند: بایوسکرین | Bioscreen مدل: Bioscreen Perfume-Free Cream
کرم ضد قرمزی بایوسکرین را از داروخانه آنلاین بخواهیدداروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاور های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند ..
التیام بخش و ضد التهاب
96,000 تومان
کرم ضد جوش KS بایوسکرین 40 میلی
ناموجود
برند: بایوسکرین | Bioscreen مدل: Bioscreen Diozinac KS Cream
کرم ضد جوش KS بایوسکرین را از داروخانه آنلاین بخواهیدداروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاور های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند..
تنظیم کننده چربی پوست و ضد جوش
114,000 تومان
کرم سبو مت بایوسکرین
ناموجود
برند: بایوسکرین | Bioscreen مدل: Bioscreen Diozinac Sebo-Matt Cream
کرم سبو مت بایوسکرین را از داروخانه آنلاین بخواهیدداروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاور های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا..
تنظیم کننده چربی و مرطوب کننده ، پایه آرایش مناسب پوست چرب
90,000 تومان
کرم روشن کننده بایوسکرین  30 میل
ناموجود
برند: بایوسکرین | Bioscreen مدل: BIOSCREEN LIGHTENING Radiance Cream
کرم روشن کننده بایوسکرین را از داروخانه آنلاین بخواهیدداروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاور های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستن..
ضد لک و روشن کننده
210,800 تومان
کرم دور چشم جینکولیس بایوسکرین 30 میل
ناموجود
برند: بایوسکرین | Bioscreen مدل: BIOSCREEN Ginkolis Ultra eye life
کرم دور چشم جینکولیس بایوسکرین را از داروخانه آنلاین بخواهیدداروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاور های داروخانه آنلاین در خدمت شم..
ضد چروک و سفت کننده دور چشم
216,000 تومان
ژل شوینده عمقی پوست چرب بایوسکرین  150 میل
ناموجود
برند: بایوسکرین | Bioscreen مدل: BIOSCREEN DIOZINAC Purifying Cleansing Gel
ژل شوینده عمقی پوست چرب بایوسکرین را از داروخانه آنلاین بخواهیدداروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاور های داروخانه آنلاین در خدمت..
پاک کننده و تنظیم کننده چربی
105,000 تومان
ژل جوان کننده دور چشم بایوسکرین 15 میل
ناموجود
برند: بایوسکرین | Bioscreen مدل: Bioscreen Ginkolis Revitalising Eye Gel
ژل جوان کننده دور چشم بایوسکرین را از داروخانه آنلاین بخواهیدداروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاور های داروخانه آنلاین در خدمت ش..
ضد چروک و شاداب کننده
204,000 تومان
ماسک روشن کننده بایوسکرین  50 میل
ناموجود
برند: بایوسکرین | Bioscreen مدل: BIOSCREEN LIGHTENING illuminating mask
ماسک روشن کننده بایوسکرین را از داروخانه آنلاین بخواهیدداروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاور های داروخانه آنلاین در خدمت شما هست..
ضدلک و روشن کننده
114,000 تومان
لوسیون بدن جینکولیوم بایوسکرین  200 میلی لیتر
ناموجود
برند: بایوسکرین | Bioscreen مدل: BIOSCREEN GINKOLIUM 24H Re-moisturising Lotion
لوسیون بدن جینکولیوم بایوسکرین را از داروخانه آنلاین بخواهیدداروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاور های داروخانه آنلاین در خدمت شم..
مرطوب کننده و التیام بخش
132,000 تومان
شیر پاک کن روشن کننده بایوسکرین 200 میل
ناموجود
برند: بایوسکرین | Bioscreen مدل: BIOSCREEN LIGHTENING Radiant Cleanse
شیر پاک کن روشن کننده بایوسکرین را از داروخانه آنلاین بخواهیدداروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاور های داروخانه آنلاین در خدمت ش..
پاک کننده و روشن کننده پوست
120,000 تومان
بوم لب بایوسکرین 4.5 گرم
ناموجود
برند: بایوسکرین | Bioscreen مدل: Bioscreen Ginkolium Lip Care
بوم لب بایوسکرین بالم لب نوعی پماد موضعی برای درمان بیماری های مربوط به لب است. بالم لب با کارکرد های مختلفی وجود دارد. مرطوب کننده، ویتامینه و محافظ پوست. بوم لب بایوسکرین، یک مرطوب‌کننده و ترمیم‌کننده لب‌های خشک و ترک‌دارمی باشد که حاوی ویتامین‌های E و A به‌عنوان ب..
مرطوب کننده و درمان خشکی لب
72,500 تومان
نمایش 1 تا 11 از 11 (1 صفحه)

بایوسکرین برندی معتبر و فرانسوی در زمینه تولید انواع محصولات مراقبت از پوست است. این برند تلاش کرده است تا با تکیه بر علم روز دنیا و پیروی از استانداردهای بین المللی محصولاتی مناسب را برای رفع مشکلات پوستی از جمله خشکی پوست در اختیار کسانی قرار دهد که به حفظ سلامت پوست خود اهمیت می دهند. این برند در سال 1999 و 2002 موفق به اخذ جایزه از کمیته بهدشتی Sante Beaute گردید. تقاضای زیاد برای خرید محصولات این برند در سراسر دنیا نشان دهنده این است که این محصولات اثربخشی زیادی بر روی پوست دارند و همین امر سبب شده است به جایگاهی بین المللی دست پیدا کنند.

محصولات بایوسکرین

یکی از سوالاتی که ممکن است در مورد محصولات این برند مطرح گردد این است که بایوسکرین کدام محصولات را به بازار عرضه می کند. محصولات این برند به شرح زیرند:

 • کرم مرطوب کننده و آبرسان
 • کرم رفع خشکی پوست
 • کرم رفع خشکی لب
 • کرم ضد قرمزی و التهاب پوست
 • کرم ضد لک
 • کرم تنظیم کننده چربی و ضد جوش
 • کرم شاداب کننده پوست
 • کرم روشن کننده پوست
 • کرم رفع چروک دور چشم و سفت کننده پوست دور چشم

گیاه جینکوبیلوبیا، گیاهی منحصر به فرد در محصولات بایوسکرین

این برند از آغاز فعالیت تا کنون توجه ویژه ای به گیاهان و اثرات آنها بر روی پوست داشته است و برای اثربخشی بیشتر محصولات خود از عصاره گیاه جینکوبیلوبیا استفاده کرده است. این گیاه یکی از کهن سال ترین گیاهانی است که در کره زمین وجود دارد و ویژگی منحصر به فرد آن به شرح زیرند:

 • رفع آلودگی ها
 • رفع رادیکالهای آزاد
 • کلاژن سازی
 • افزایش جریان خون

تمامی این موارد سبب می شوند که محصولات مراقبت از پوست بایوسکرین اثرات ویژه ای بر حفظ سلامتی پوست داشته باشند.

انواع محصولات برند بایوسکرین را از داروخانه آنلاین بخواهید!

داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم را در مورد انواع مکملها به طور رایگان در اختیار شما قرار دهند.