Menu
Your Cart

سلوکور | Celllucor

سلوکور Cellucor برند مکمل بدنسازی است، که همیشه در کنار شماست، در مسیر ورزش و تناسب اندام هر فرد لحظاتی وجود دارند، که فرد باید تصمیم گیری کند، گاهی پیش می آید که از کار خود خسته می شوید، کارهایی برای انجام دارید که باید الزاما به سرانجام برسانید، و یا منتظر هستید اتفاقی برای شما بیافتد، مهم نیست خواسته شما از زندگی چیست، مهم این است که هدف های شما هرگز از بین نمی روند، ممکن است این یک ماراتون در ورزش باشد، و یا می خواهید چند پوند هزینه کنید و یا می خواهید به اندازه ای سالم باشید، که بتوانید با کودکان بازی کنید، این لحظات و تصمیم گیری های شما در مسیر ورزش همگی به شما بستگی دارند، در این لحظات حساس، ما کنار شما هستیم تا توانایی های خود را به چالش بکشید.

ما کنار شما هستیم تا در مسیر ورزشی با احتیاط قدم بردارید

ما کنار شما هستیم تا به شما کمک کنیم بهترین خود را بسازید، شما همیشه بهترین تصمیمات را می گیرید زیرا می دانید بهتر برای شما کافی نیست، 15 سال است که کمپانی سلوکور Cellucor حضور دارد، تا شما را در مسیر ورزش همراهی کند و سلامت شما را ارتقا دهد، در این تحول، سلوکور Cellucor خود را وقف کرده است، تا مواد مغذی ورزشی را با بهترین کیفیت به جهان عرضه کند، این کمپانی تلاش می کند موثرترین، با طعم ترین و با کیفیت ترین محصولات و مکمل بدنسازی را در اختیار مشتریان قرار دهد.

کیفیت سرلوحه کار ما در تولید مکمل بدنسازی در دنیای ورزش است

مهم نیست در زندگی با چه چالش هایی رو به رو هستید، و در چه مرحله ی از مسیر ورزش هستید، مکمل بدنسازی ما می خواهند توانایی های شما را در مسیر ورزش به چالش بکشند، موفقیت در مقیاس خاصی و یا با کارت امتیاز بدست نمی آید، موفقیت در پس عرق ریختن و زحمت کشیدن در مسیر ورزش بدست می آید، مصرف مکمل بدنسازی مناسب در حین ورزش برای تقویت بدن شما ضروری است، ما در کنار شما هستیم تا شما را در ورزش به موفقیت نزدیک کنیم.

داروخانه آنلاین خرید انواع مکمل بدنسازی اصل سلوکور Cellucor تهیه و به سراسر کشور ارسال میکند.

برند: سلوکور | Celllucor مدل: Cellucor no3 chorme 90 cap
این محصول همان محصولی است که تمامی ورزشکاران .بدنسازان به دنبال ان هستند که در طول تمرین به انها کمک کند.این  محصول پمپ هست.و با دارا بودن عصاره دانه انگور و انواع ارژنین ها باعث تقویت نیتریک اسید شده وکمک به رفع خستگی در طول تمرین می کند.محصولاتی که داروخانه آنلاین به شما توصیه میکند..
310,000 تومان
برند: سلوکور | Celllucor مدل: Cellucor C4 Pre- Workout
مکمل های قبل از تمرین پمپ ها:به طور کلی پمپ ها مکمل های هستند که باید قبل از تمرین استفاده کرد به این علت که دارای مواد محرک و آمینو های هستند که موجب افزایش انرژی و بهبود روحیه می شوند.این محصول با گشاد کردن عروق و خون رسانی بیشتر به عضلات برای انجام ورزشهای سخت انتخاب مناسبی است.محصولاتی که&n..
309,000 تومان
برند: سلوکور | Celllucor مدل: Cellucor Whey and Creatine
ویژگی های کراتین کور پرفرمنس سلوکور:1. کمک به افزایش توان ورزشکار2. تامین انرژی3.افزایش توده عضلانیویژگی های پروتئین وی کور پرفرمنس سلوکور:1. برای عضله سازی و حفظ عضلات 2.زود جذب و زود هضم3.جایگزین وعده های غذایی و انتخابی خوب برای یک میان وعده4. کربوهیدرات و چربی پایین (رژیمی)5.فاقد گلوتن، حاو..
874,000 تومان
برند: سلوکور | Celllucor مدل: Cellucor Whey Protein Cor Performance
پروتئين وي پروفرمنس سلوکور يک منبع بهينه از پروتئين هست که به دنبال حجم عضلاني و تامين  مواد غذايي پس از تمرين مي باشد. هر اسکوپ پروتئين وي سلوکور درای ۲۵ گرم پروئين وي ايزوله و آنزيم هاي زود هضم مي باشد که مي تواند در طول شبانه روز نياز هاي پروتئيني بدن شما را تامين کند.محصولاتی که داروخا..
380,000 تومان
کپسول سی ال ای سلوکور | 90 عدد | چربی سوز و کاهش وزن و حفظ توده عضلانی کپسول سی ال ای سلوکور | 90 عدد | چربی سوز و کاهش وزن و حفظ توده عضلانی
ناموجود
برند: سلوکور | Celllucor مدل: Cellucor CLA
سی ال ای (cla) اسید چرب غیر اشباع است که به طور طبیعی در محصولاتی لبنی و گوشت حیواناتی که از علوفه تغذیه می کنند.سی ال ای (cla) محصولی خوب برای کاهش وزن و عضله سازی همزمان است با افزایش متابولیسم و شکستن سلول های چربی برای سفت شدن شکم و چربی سوزی بسیارخوب است.محصولاتی که داروخانه آنلاین به..
200,000 تومان