Menu
Your Cart

سرت مدیکا | Certmedica

برند سرت مدیکا برندی معتبر و آمریکایی در زمینه تولید محصولات مناسب برای سلامتی است. این برند از آغاز فعالیت تاکنون رویکردی بین المللی به تولید محصولاتش داشته است و تلاش کرده است تا با ارائه محصولات در سراسر دنیا به ارتقا سلامتی بشریت کمک کند. این برند بر این عقیده است که یکی از مشکلات حاد افراد در سراسر دنیا افزایش وزن است. همین امر سبب شده است که سلامتی افراد تحت تاثیر قرار گیرد و بسیاری از بیماریها مانند دیابت و بیماریهای قلبی افزایش پیدا کند. به همین دلیل، تولید کنندگان این برند تلاش می کنند تا با تکیه بر علم روز دنیا و پیروی از استانداردهای بین المللی محصولاتی با کیفیت بسیار بالا را در اختیار کسانی قرار دهند که به سلامتی خود اهمیت می دهند.

سلامتی مهمترین هدف برند سرت مدیکا

برند سرت مدیکا به این موضوع توجه می کند که اگر بسیاری از موارد که ما کمترین توجه را به آنها داریم بدن را در معرض ابتلا به بیماریهای مختلف قرار می دهند. به طور مثال استفاده از غذاهای آماده در این روزها بسیار رواج یافته است. مطالعات نشان می دهند که یکی از آثار منفی این غذاها افزایش وزن و در نتیجه افزایش خطر ابتلا به دیابت است. این برند بر این نکات توجه دارد و تلاش می کند تا با شناسایی مواردی که خطر ابتلا به بیماریها را افزایش می دهند محصولاتی مناسب برای ارتقا سلامتی را تولید کند.

انواع محصولات برند سرت مدیکا را از داروخانه آنلاین بخواهید!

داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم را در مورد انواع مکملها به طور رایگان در اختیار شما قرار دهند.

قرص فرمولاین ال 112سرت مدیکا | کاهش اضافه وزن و کنترل و حفظ وزن قرص فرمولاین ال 112سرت مدیکا | کاهش اضافه وزن و کنترل و حفظ وزن
ناموجود
برند: سرت مدیکا | Certmedica مدل: Certmedica Formoline L112
قرص فرمولاین ال 112سرت مدیکاقرص فرمولاین ال 122 سرت مدیکا مکملی منحصر به فرد برای کاهش وزن و حفظ وزن پس از لاغری است. این مکمل دارای فرمولاسیون ویژه است. از مواد موثره در این مکمل می‌توان به فیبر پلی گلوکوزامین اشاره کرد. پلی گلوکوزامین یک فیبر خوراکی است که تمایل بالایی برای اتصال به چربی و از بین ..
167,000 تومان
نمایش 1 تا 1 از 1 (1 صفحه)