Menu
Your Cart

کلماساینس | Clemascience

برند کلماساینس برندی معتبر و فرانسوی در زمینه تولید محصولات سلامتی است. این برند از آغاز فعالیت تلاش کرده است تا با تولید محصولات منحصر به فرد به ارتقا سلامتی در سطح بین المللی کمک کند و گامی موثر در جهت سلامتی انسانها در جوامع مختلف بردارد. این برند بر این عقیده است که سلامتی مهمترین چیزی است که باید از آن پاسداری کنیم و در این راستا پیروی از سبک زندگی سالم و مصرف مکملهای سلامتی اهمیت بسیار زیادی دارد. این برند توانسته است به یکی از برندهای پیشرو در جهت تولید مکملهای سلامتی تبدیل شود و کیفیت بالا و اثربخشی محصولات این برند در ارتقا سلامتی از مهمترین عوامل قرار گیری مکمل های این برند در این جایگاه به شمار می روند.

تعهد به کیفیت مهمترین اصل برند کلماساینس

کیفیت یکی از مهمترین مواردی است که در تولید محصولات این برند مورد توجه قرار دارد. متخصصان این برند بر این عقیده هستند که اولین گام برای ارتقا سلامتی استفاده از محصولاتی با کیفیت است. به همین دلیل مواد اولیه این محصولات قبل از آنکه وارد پروسه تولید شوند آزمایشات مهمی را پشت سر می گذارند. همچنین؛ در روند تولید محصولات، آزمایشات مختلفی به صورت تصادفی بر روی این محصولات انجام می شوند تا دائما میزان اثر بخشی آنها مورد بررسی قرار گیرند و در پایان محصولاتی با اثربخشی ویژه به دست خریداران برسند.

انواع محصولات برند کلماساینس را از داروخانه آنلاین بخواهید!

داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم را در مورد انواع مکملها به طور رایگان در اختیار شما قرار دهند.

قرص پومئول درینر کلماساینس | رفع چاقی موضعی و سفت کردن پوست بدن
ناموجود
برند: کلماساینس | Clemascience مدل: Clemascience Pomeol Drainer
قرص پومئول درینر کلماساینسقرص پومئول درینر کلماساینس مکملی منحصر به فرد برای رفع چاقی موضعی و سفت کردن پوست بدن است. این مکمل محصول کمپانی کلماساینس فرانسه است.سلولیت چیست؟تجمع بافت چربی در ناحیه‌ای از بدن را چاقی موضعی یا به عبارت دیگر سلولیت می‌نامند. سلولیت اصطلاحی است که برای مشخص..
213,000 تومان
قرص پومئول برولر کلماساینس آبی | 60 عدد | کاهش وزن، رفع چاقی و کاهش ذخایر چربی
ناموجود
برند: کلماساینس | Clemascience مدل: Clemascience Pomeol Bruler
قرص پومئول برولر کلماساینس آبیقرص پومئول برولر کلماساینس آبی حاوی عصاره‌های گیاهی و انواع ویتامین‌هاست. این مکمل برای کاهش وزن، رفع چاقی و کاهش ذخایر چربی کاربرد دارد.این فرآورده ساخت کشور فرانسه است.نقش ترکیبات گیاهی و ویتامین‌ها در کاهش وزنامروزه مشکلاتی مانند چاقی و اضافه وزن و عوارض آن مانند دیا..
520,000 تومان
قرص پومئول کاپیلاری کلماساینس | 60 عدد | فرمولاسیون اختصاصی برای رشد مو و ناخن قرص پومئول کاپیلاری کلماساینس | 60 عدد | فرمولاسیون اختصاصی برای رشد مو و ناخن
ناموجود
برند: کلماساینس | Clemascience مدل: Clemascience Pomeol Capillary
قرص پومئول کاپیلاری کلماساینسقرص پومئول کاپیلاری کلماساینس ویتامینها و املاح معدنی است. این مکمل به استحکام ناخنها و حفظ سلامت پوست و مو کمک می‌کند.نقش ویتامینها، ترکیبات گیاهی و املاح معدنی در سلامت پوست، مو و ناخنسلامت پوست، مو و ناخن به نوع تغذیه و کیفیت مواد غذایی بستگی دارد. پوست، مو و ناخن نیز..
509,000 تومان
نمایش 1 تا 3 از 3 (1 صفحه)