منوی داروخانه
Your Cart

دیسپوتک | Dispotech

اسپری سرد دیسپو آیس دیسپوتک 200 میل
ناموجود
برند: دیسپوتک | Dispotech مدل: Dispotech Dispo Ice Spray
 سرما درمانی یا کرایوتراپی درمانی است که از زمان های قدیم در درمان ، تسکین و کاهش درد استفاده میشده است. در این روش درمانی هدف کاهش دمای محل آسیب دیده و بافت زیرین آن بدون آسیب زدن به سلولها میباشد. این اثر سرمایی، اعصاب منتهی به محل آسیب دیده را بی حس کرده و باعث کاهش درد همزمان با کاهش التهاب..
تسکین دهنده دردهای عضلانی به خصوص در ورزشکاران
29,200 تومان
نمایش 1 تا 1 از 1 (1 صفحه)

برند دیسپوتک برندی معتبر و ایتالیایی در زمینه تولید انواع محصولات ضد درد است. این برند تلاش کرده است تا به افراد در سراسر دنیا کمک کند تا دردهای خود را کاهش دهند و بتوانند از زندگی لذت بیشتری ببرند. با توجه به این موضوع، محصولات این برند از بهترین مواد اولیه تولید می شوند و تقاضای افراد در سراسر دنیا برای تهیه محصولات دیسپوتک گواهی بر کیفیت بالای این محصولات هستند. بسیاری از افرادی که از محصولات این برند استفاده کرده اند بر این امر تاکید می ورزند که این محصولات در عرض چند دقیقه درد را به مقدار قابل توجهی کاهش می دهند و همین امر سبب شده است که این برند در میان تمامی افراد محبوب گردد.

محصولات برند دیسپوتک

همانطور که متوجه شده اید این برند بر کاهش درد برای تجربه زندگی بهتر تمرکز دارد. محصولات ضد درد این برند در دو دسته محصولات بیمارستانی و محصولات ورزشی به بازار عرضه می شوند. محصولات بیمارستانی تلاش می کنند تا درد بیماران را بعد از عمل های جراحی کاهش دهند و بتوانند التهابات بدن را آرام کنند. محصولات ورزشی این برند که در قالب پچ و اسپری تولید می شوند، اثرات چشمگیری در کاهش درد دارند. معمولا آسیب های ورزشی سبب می شوند که عملکرد ورزشکاران برای مدت طولانی تحت تاثیر ثرار گیرد. اما محصولات این برند به سرعت درد را پایین می آورند و همین امر سبب می شود ورزشکار بهتر بتواند بر رویه بهبود خود تمرکز داشته باشد.

انواع محصولات برند دیسپوتک را از داروخانه آنلاین بخواهید!

داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم را در مورد انواع مکملها به طور رایگان در اختیار شما قرار دهند.