منوی داروخانه
Your Cart

ایگو | Ego

کرم مرطوب کننده و نرم کننده  ایگو 250 گرم
ناموجود
برند: ایگو | Ego مدل: ego dry skin cream 250g
کرم مرطوب کننده و نرم کننده  ایگوکرم مرطوب کننده و نرم کننده  ایگو مناسب انوع پوست به خصوص پوست های خشک و اگزمایی می باشد. این کرم خاصیت درمانی دارد و اگر به مرور از آن استفاده کنید در نتیجه پوستی نرم و بدون ترک خواهید داشت. این محصول با حفظ تعادل PH پوست شما و جبران کم آب و دهیدراته بودن ..
مرطوب و نرم کننده قوی مناسب برای پوست خشک
130,000 تومان
کرم مرطوب و نرم کننده  ایگو   500 گرم
ناموجود
برند: ایگو | Ego مدل: ego dry skin cream 500 g
کرم مرطوب و نرم کننده ایگو  را از داروخانه آنلاین خریداری کنید!داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هست..
مرطوب کننده قوی ،کمک به درمان اگزما
188,000 تومان
کرم محافظ پای کودک ایگو 50 میل
ناموجود
برند: ایگو | Ego مدل: ego barrier baby cream
معرفی کرم ایگوزایت ایگو:- التیام بخش و محافظ- مناسب جهت پیشگیری و درمان سوختگی پای اطفال، عرق سوز، اگزما و سایر التهابات پوستینحـوه استفـاده : روزانه 3 بار یا بیشتر روی نواحی مبتلا استفاده شود.نـکات قابـل توصـیه : مناسب برای انواع پوستاندازه محصول : 50 گرممدت انقضاء : 36 ماهکد بهداشتی : 675/51919/24..
التیام بخش و محافظت کننده , مناسب جهت پیشگیری و درمان سوختگی پای اطفال
75,200 تومان
کرم شب ایلوسنت ایگو  50 میل
ناموجود
برند: ایگو | Ego مدل: Ego Elucent Night Cream
کرم شب ایلوسنت ایگو را از داروخانه آنلاین خریداری کنید!داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا مشاوره ه..
ضد چروک قوی، ضد افتادگی و مرطوب کننده
158,100 تومان
کرم سیلیک 15 ایگو 75 گرم
ناموجود
برند: ایگو | Ego مدل: Ego Silic 15 Cream
کرم سیلیک 15 ایگو  را از داروخانه آنلاین خریداری کنید!داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا مشاو..
محافظت کننده و ضد التهاب
59,300 تومان
کرم دور چشم ایلوسنت  15 گرم
ناموجود
برند: ایگو | Ego مدل: Ego Elucent Eye Cream
کرم دور چشم ایلوسنت را از داروخانه آنلاین خریداری کنید!داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا مشاوره ه..
ضد چروک، مرطوب کننده و رفع تیرگی
79,000 تومان
کرم ایگودرم  25 گرم
ناموجود
برند: ایگو | Ego مدل: Egoderm Cream
کرم ایگودرمرا از داروخانه آنلاین خریداری کنید!داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا مشاوره های لازم را در ..
ضد التهاب و ضد اگزما
60,000 تومان
ژل پاک کننده پاین تارسول ایگو
ناموجود
برند: ایگو | Ego مدل: Ego Pinetarsol Gel
 ژل پاک کننده پاین تارسول ایگو را از داروخانه آنلاین بخواهید!داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و طی بیست و چهار ساعت در تهران و هفتاد و دو ساعت در سایر شهرستانها محصول را درب منزل..
پاک کننده و ضد التهاب
70,000 تومان
پماد ایگودرم 25 گرم
ناموجود
برند: ایگو | Ego مدل: Egoderm Ointment 25g
پماد ایگودرم پماد ایگودرم یک ضد التهاب غیراستروئیدی است. از پماد ایگودرم برای محافظت و درمان پوست های ملتهب و حساس استفاده می شود. این پماد نقش مهمی در کاهش انواع التهاب مانند التهابات تناسلی دارد و همچنین به رفع خارش های پوستی ناشی از اگزما و درماتیت یاری می رساند. برای بهبود درجات خفیف زخم بس..
ضد التهاب و محافظت کننده و مناسب برای التهابات قرمز و خارش دار
59,800 تومان
فوم پاک کننده ازکلییر اکشن ایگو
ناموجود
برند: ایگو | Ego مدل: Ego AZ Clear Action Foaming Wash
 فوم پاک کننده ازکلییر اکشن ایگو را از داروخانه آنلاین بخواهید!داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و طی بیست و چهار ساعت در تهران و هفتاد و دو ساعت در سایر شهرستانها محصول را د..
پاک کننده پوست چرب، ضد جوش و آکنه
100,000 تومان
نمایش 1 تا 10 از 10 (1 صفحه)