منو
سبد خرید شما

اکسپنساینس | Expanscience

نمایش 1 تا 2 از 2 (1 صفحه)

اکسپنساینس برندی معتبر و فرانسوی در زمینه تولید انواع مکملهای غذایی و دارویی است. این برند در زمینه تولید محصولات آرایشی و بهداشتی نیز فعالیت دارد. این برند در سال 1950 در کشور فرانسه تاسیس گردید و اکنون به برندی معتبر وجهانی تبدیل شده است. رویکرد این برند همواره رویکردی بین المللی بوده است و تلاش کرده است هرگز خود را به مرزهای فرانسه محدود نکند. اکنون محصولات برند اکسپنساینس در بیش از 100 کشور دنیا به فروش می رسند و رضایت مشتریان ای محصولات این برند نشان دهنده کیفیت بالای این محصولات هستند.

پیروی از دانش روز دنیا!

یکی از مسائلی که از آغاز تاکنون مورد توجه برند اکسپنساینس بوده است تکیه بر علم روز دنیاست. این برند همواره بر دستاوردهای جدید در علم شیمی و داروسازی توجه ویژه دارد و تلاش می کند محصولاتی را تولید کند که بهترین اثربخشی را بر روی بدن داشته باشند. با توجه به این موضوع که قرار است این مکملها وارد بدن شوند و سلامت ارگانها را تحت تاثیر قرار دهند، پیروی از دانش روز یکی از مهمترین مسائلی است که به عنوان تعهد این برند در برابر مشتریانش همیشه مورد توجه بوده است.

استفاده از گیاهان ویژه!

یکی دیگر از مواردی که در تولید محصولات برند اکسپنساینس به آن توجه زیادی می شود، بررسی اثرات گونه های مختلف گیاهی بر سلامتی است. در طب گذشته مانند طب چینی و طب مصری گیاهان جایگاه ویژه ای داشته اند و مطالعات امروزی نیز اثرات این گیاهان بر سلامتی را تایید کرده اند. در نتیجه این برند تلاش می کند از اثرات مثبت گیاهان در تولید محصولات خود بهره ببرید.

انواع محصولات برند اکسپنساینس را از داروخانه آنلاین بخواهید!

داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم را در مورد انواع مکملها به طور رایگان در اختیار شما قرار دهند.