منوی داروخانه
Your Cart

قائم دارو | Ghaem Darou

برند: قائم دارو | Ghaem Darou مدل: Ghaem Darou Rulax 30 Caps
کپسول رولاکس قائم دارو کپسول رولاکس قائم بسیار با کیفیت است و باعث ایجاد حساسیت نمی شود. امروزه بسیاری از افراد بدلیل تغذیه نادرست، سبک زندگی کم تحرک و یا نوشیدن ناکافی مایعات دچار یبوست می شوند که عوارضی چون دل درد، درد در دفع مدفوع و زخم شدن مقعد، ناراحتی دستگاه گوارش و کدر شدن پوست را به همراه..
ملین و درمان یبوست و پیشگیری از ابتلا به یبوست
30,000 تومان
برند: قائم دارو | Ghaem Darou مدل: Liver Power Ghaem Darou
کپسول لیوریاور جی اچ قائم داروکپسول لیوریاور جی اچ قائم دارو محصولی مناسب برای تقویت کبد و کمک به درمان بیماریهای کبدی و صفراوی است. این کپسول حاوی عصاره خشک گیاه خار مریم  و آرتیشو است. سالیان زیادی است که گیاه خارمریم برای درمان بیماری های کبدی در سراسر جهان مورد توجه قرار دارد. کارشناسان بر ..
کمک به درمان بیماری های کبد و کیسه صفرا و محافظ و تقویت کننده کبد
32,000 تومان
برند: قائم دارو | Ghaem Darou مدل: Ghaem Darou Slimmax Advanced Weight Loss 30 Caps
کپسول اسلیم مکس قائم دارو کپسول اسلیم مکس قائم دارو با دارا بودن عصاره گیاهانی مانند تخم کرفس، رازیانه، عصاره زیره سبز و کاسنی، با افزایش سوخت و ساز بدن در کاهش وزن موثر است. اسلیم مکس علاوه بر کاهش اشتها از جذب چربی در روده نیز جلوگیری می کند. تاثیرات استفاده از کپسول اسلیم مکس اسلیم مکس ب..
کمک به لاغری و کاهش وزن ، جلوگیری از افزایش وزن و دفع چربی های زائد بدن
40,000 تومان
برند: قائم دارو | Ghaem Darou مدل: Ghaem Darou Ruginseng
کپسول روجینسینگ قائم دارو 30 عددی کپسول روجینسینگ قائم دارو محصولی مناسب برای افزایش قدرت بدنی و ذهنی است. در این کپسول از عصاره خشک گیاه جینسینگ استفاده شده است و همین امر این کپسول را به محصولی اثر بخش تبدیل کرده است. سالیان زیادی است که جینسینگ برای اهداف درمانی از جمله کنترل استرس، افزایش تمر..
افزایش قدرت بدنی و ذهنی و درمان مشکلات نعوظ مردان
65,000 تومان
برند: قائم دارو | Ghaem Darou مدل: Ghaem Darou Rulax
  پودر رولاکس قائم دارو   پودر رولاکس قائم دارو محصولی مناسب برای رفع یبوست است. این پودر پایه گیاهی دارد و در آن از گیاه کاسیا آنگستیفولیا استفاده شده است. یبوست می تواند مشکلات زیادی را برای سلامتی به وجود می آورد و خطر آسیب های جدی به سلامتی وجود دارد. یبوست اشتها را کاهش می ده..
ضد یبوست و تهیه شده از گیاه کاسیا آنگستیفولیا
40,000 تومان
برند: قائم دارو | Ghaem Darou مدل: Ghaem Darou Rutarin 10sachet
  ساشه روتارین قائم دارو ساشه روتارین قائم دارو مکملی منحصر به فرد برای رفع التهاب ریه و سینه است. مصرف این ساشه نقش موثری در درمان عفونت گلو و ریه دارد و همین امر سبب می شود تا اختلالات تنفسی و سرفه مزمن رفع شود. همچنین آلودگی های موجود در هوا بر سلامت تارهای صوتی اثر می گذارند و سبب گرف..
بازکننده صدا و رفع التهاب سینه و ریه و مفید برای تارهای صوتی
32,000 تومان
برند: قائم دارو | Ghaem Darou مدل: Ghaem Darou Ruhemorrin 30 Caps
کپسول روهمورین قائم دارو 30 عددی کپسول روهمورین قائم دارو برای درمان بواسیر بسیار مفید است. بواسیر زمانی ایجاد می شود که عروق سیاهرگ گشاد می شوند و گاهی از مقعد بیرون می آیند و موجب درد و خونریزی و خارش می شوند. با مصرف این مکمل این زائده کوچک و خشک شده و از بین می رود. از دیگر فواید استفاده از ا..
تسکین درد و خارش بواسیر و هموروئید و بهبود رگ های واریسی
34,500 تومان
کپسول روکاردین قائم دارو 30عددی کپسول روکاردین قائم دارو 30عددی
ناموجود
برند: قائم دارو | Ghaem Darou مدل: Ghaem Darou Rucardin 30 Capsule
کپسول روکاردین قائم دارو 30عددیکپسول روکاردین قائم دارو محصولی مناسب برای حفظ سلامت قلب و عروق است. این کپسول حاوی سرشاخه های گلدار و برگهای گیاه کراتاگوس اکسی آکانتا است و همین امر کپسول روکاردین را به محصول ارزشمندی تبدیل کرده است. این کپسول می تواند فشار خون خفیف تا متوسط را کاهش دهد و برای بهبود..
سلامت عملکرد قلبی و عروقی و کاهش فشارخون خفیف تا متوسط
20,000 تومان
کپسول رونسول قائم دارو 30 عددی
ناموجود
برند: قائم دارو | Ghaem Darou مدل: Ghaem Darou Runsul 30caps
کپسول رونسول قائم دارو   کپسول رونسول قائم دارو محصولی مناسب برای کمک به تنظیم و نرمال ماندن سطح قند خون است. این کپسول آزاد سازی انسولین از لوزالعمده را تحریک می کند و همین امر باعث کاهش قند خون می شود. همچنین، کپسول رونسول حاوی  مواد موثره ای نظیر تریگونلین، اسید نیکوتینیک، فنوگراس..
کمک به تنظیم و نرمال ماندن سطح قند خون
30,000 تومان
کپسول روسترانگ قائم دارو 20 عددی
ناموجود
برند: قائم دارو | Ghaem Darou مدل: Rustrong
کپسول روسترانگ قائم داروکپسول روسترانگ قائم دارو مکملی منحصر به فرد برای تقویت عملکرد جنسی است. این مکمل زمان انزال را به تعویق می اندازد و نقش موثری در افزایش زمان مقاربت دارد. زود انزالی چه اثراتی بر رابطه جنسی می گذارد؟مطالعات نشان می دهند که زود انزالی اثرات بسیار منفی بر رابطه جنسی دارد. اولین ..
کمک به تعویق در انزال و تقویت عملکرد جنسی و افزایش مدت مقاربت
18,000 تومان
کپسول روستارانگ قائم دارو 20 عددی
ناموجود
برند: قائم دارو | Ghaem Darou مدل: Ghaem Darou Rustrong 20caps
کپسول روسترانگ قائم داروکپسول روسترانگ قائم دارو مکملی منحصر به فرد برای تقویت عملکرد جنسی است. این مکمل زمان انزال را به تعویق می اندازد و نقش موثری در افزایش زمان مقاربت دارد. مطالعات نشان می دهند که زود انزالی اثرات بسیار منفی بر رابطه جنسی دارد. اولین و مهمترین اثر انزال زود رس این است که شریک ج..
تقویت و کنترل عملکرد جنسی
18,000 تومان
کپسول رودیورتیک قائم دارو 30 عددی
ناموجود
برند: قائم دارو | Ghaem Darou مدل: ghaem-darou-rudioretic
کپسول رودیورتیک قائم داروکپسول رودیورتیک قائم دارو محصولی ادرار آور است که برای دفع سنگ کلیه طراحی شده است. این کپسول پایه گیاهی دارد و در آن از مواد موثره ای نظیر میوه کرفس و ریشه کاسنی استفاده شده است. استفاده از کپسول رودیورتیک میزان ادرار را در کلیه ها بالا می برد و همین امر سبب می شود تا به سنگ..
رفع التهابات و اسپاسم کلیه و دفع سنگ کلیه
24,000 تومان
قطره گیاهی رودیورتیک قائم دارو 30 میلی قطره گیاهی رودیورتیک قائم دارو 30 میلی
ناموجود
برند: قائم دارو | Ghaem Darou مدل: Ghaem Darou Rudioretic Herbal Drop 30ml
قطره گیاهی رودیورتیک قائم دارو   تاریخ انقضای این محصول 01-2023 می باشد.     مصرف قطره گیاهی رودیورتیک در افراد مبتلا به سنگ کلیه باعث حل شدن و کوچکتر شدن اندازه سنگ های کلیوی می شود در نتیجه باعث سهولت در دفع آن از طریق مجاری ادراری می شود. این محصول مانند مدرهای اسموت..
دفع سنگ کلیه و ضد التهاب کلیه و مجاری ادراری
26,000 تومان
قطره خوراکی لیورین قائم دارو 30 میلی
ناموجود
برند: قائم دارو | Ghaem Darou مدل: Ghaem Darou Liverin Herbal Drop 30ml
قطره خوراکی لیورین قائم داروقطره خوراکی لیورین قائم دارو محصولی مناسب برای حفظ سلامت کبد است و به بهبود بیماریهای کبدی و کیسه صفرا کمک می کند. یکی از مواد موثره ای که در این مکمل به کار رفته است گیاه خار مریم است. سالیان زیادی است که گیاه خار مریم برای درمان اختلالات کبدی مورد استفاده قرار می گیرد. ..
محافظ و تقویت کننده کبد و کیسه صفرا و حفظ سلامت کبد
30,000 تومان
قرص ریپاون قائم دارو 20 عددی
ناموجود
برند: قائم دارو | Ghaem Darou مدل: Ghaem Daru Reepaven
قرص ریپاون قائم داروقرص ریپاون قائم دارو محصولی مناسب برای تنظیم و کاهش خونریزی بیش از حد دوره عادت ماهیانه زنان است. این قرص حاوی گیاه اسکولوس هیپوکاستانوم است و این گیاه به کنترل خونریزی در بدن کمک می کند. از این قرص می توان برای کاهش خونریزی داخلی معده نیز استفاده کرد. قرص ریپاون برای ترمیم عروق ..
تنظیم و کاهش خونریزی بیش از حد دوره عادت ماهیانه
33,000 تومان
نمایش 1 تا 15 از 15 (1 صفحه)

برند قائم دارو برندی معتبر در زمینه تولید انواع داروهای گیاهی برای درمان بیماریها و ارتقا سطح سلامتی جامعه است. این کمپانی در سال 1376 در ایران پایه گذاری کردید و در طول 20 سال تجربه منحصر به فرد خود توانسته است انقلابی در زمینه داروهای گیاهی به وجود بیاورد.موسسان این برند بر این باورند که با ورود گیاهان سبز به زندگی انسانها می‌توانند اثرات مضر داروهای شیمیایی را از زندگی انسانها پاک کنند و طراوت و سلامتی را دوباره به زندگی بازگردانند.تمامی محصولات این برند با توجه به تکنولوژی روز دنیا و استاندارهای بین المللی تولید می‌شوند. این محصولات تحت لیسانس GMP هستند.قائم دارو مفتخر است که در طول این سالها با محصولات گیاهی خود توانسته است به درمان بیماریهای مزمن از جمله چاقی بیش از حد، دیابت، فشار خون بالا و مشکلات جنسی کمک کند و پنجره‌ای جدید را به روی بیمارانی باز کند که از این بیماریها رنج می‌برند.

محصولات برند قائم دارو

این برند داروهای خود را برای درمان بیماریهای زیر به بازار عرضه می‌کند:

 • انواع محصولات گیاهی برای درمان بیماریهای قلبی
 • انواع محصولات گیاهی برای درمان فشار خون بالا
 • انواع محصولات گیاهی برای درمان قند خون بالا و دیابت
 • انواع محصولات گیاهی برای درمان واریس
 • انواع محصولات گیاهی برای درمان بیماریهای کلیوی
 • انواع محصولات گیاهی برای درمان بیماریهای کبدی
 • انواع محصولات گیاهی برای درمان مشکلات جنسی در آقایان و خانم ها و بهبود باروری

مواد موثره موجود در محصولات برند قائم دارو

مواد اصلی به کار رفته در این برند همگی گیاهی هستند. امروزه نقش گیاهان در طب سنتی و طب نوین به اثبات رسیده است و بسیاری از پزشکان استفاده از محصولات و داروهای گیاهی را پیشنهاد می‌دهند. مواد موثره که در محصولات برند قائم دارو به کار رفته‌اند به شرح زیرند:

 • چای سبز (این گیاه برای کنترل خونریزی و بهبود زخم ها ، هضم غذا ، بهبود سلامت قلب و روان، تنظیم دمای بدن و کاهش وزن مفید است)
 • ریواس ( این گیاه به کاهش مشکلات گوارشی و تقویت سیستم عصبی کمک می‌کند)
 • تخم شنبلیله (این گیاه برای درمان بیماریهای گوارشی و پوستی مانند اگزما بسیار مفید است)
 • زیره سیاه ( این گیاه ضد صرع، ضد تشنج و ادرار آور است. این گیاه به درمان بیماریهای گوارشی نیز کمک می‌کند)
 • دم اسب ( این گیاه برای قطع خونریزی، پوشش زخم، درمان حصبه، درمان بیماریهای کلیوی و تقویت استخوان بسیار مفید است)
 • شاه بلوط هندی ( این گیاه برای درمان بیماریهای عروقی مانند واریس، التهاب عضلات و بافتهای بدن به ویژه بعد از جراحی های سنگین بسیار مفید است)
 • جینسینگ (این گیاه سطوح انرژی را در بدن بالا می برد و تقویت کننده حافظه و قوای جنسی است)
 • برگ سنا ( این گیاه در صنایع دارو سازی کاربرد دارد و مورد تایید سازمان غذا و داروست. این گیاه برای درمان همورئید، روده تحریک پذیر و کاهش وزن مفید است)
 • سرخ ولیک (این گیاه به تقویت عضله قلب، بهبود خونرسانی و کاهش فشار خون کمک می کند)

انواع محصولات برند قائم دارو  را از داروخانه آنلاین بخواهید!

داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و طی بیست و چهار ساعت در تهران و هفتاد و دو ساعت در سایر شهرستانها محصول را درب منزل تحویل بگیرید.مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم را در مورد انواع برندها به طور رایگان در اختیار شما قرار دهند.