Menu
Your Cart

هولیستیکا | Holistica

برند هولیستیکا برندی معتبر و فرانسوی در زمینه تولید انواع مکملها برای سلامتی است. این برند از آغاز فعالیتش تاکنون بر تولید محصولاتی با فرمولاسیونی نوآورانه تمرکز داشته است. محصولات این برند از مواد اولیه با کیفیت تولید می شوند و متخصصان این برند روزهای زیادی را به تحقیق و مطالعه در مورد مکملها صرف می کنند تا در پایان مکملهایی با ویژگی های منحصر به فرد به بازار دارویی دنیا عرضه کنند. این برند بر این عقیده است که نظرات مشتریان یکی از بهترین کلیدهای راهنمایی این متخصصان است و به آنها کمک می کند تا بتوانند مسیر اصلی خود را به سوی سلامتی بیابند. همین امر سبب شده است که محصولات این برند جایگاه قابل توجهی در سطح جهانی داشته باشند و بسیاری از افراد خرید محصولات این برند را گزینه اول و آخر خود بدانند.

رویکرد برند هولیستیکا

این برند رویکردی ویژه به تولید محصولات سلامتی دارد. این برند بر این عقیده است که قبل از تولید مکملی برای ارتقا سلامتی باید به نیازهای ویژه افراد در آن مرحله توجه داشته باشیم. به طور مثال یکی از مکملهای محبوب برند هولیستیکا مکمل رفع علائم یائسگی است. متخصصان قبل از تولید این مکمل تلاش کردند تا بستری مناسب برای زنان را فراهم کنند تا نیازهای خود را مطرح کنند. سپس این نیازها را مد نظر خود قرار دادند و تولید مکملهای مناسب را تولید کردند. همین امر سبب می شود نام این برند همواره در ذهن مشتریان باقی بماند.

انواع محصولات برند هولیستیکا را از داروخانه آنلاین بخواهید!

داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم را در مورد انواع مکملها به طور رایگان در اختیار شما قرار دهند.

سافت ژل آندرولیستیکا | 40 عددی | بهبود باروری و تقویت قوای جنسی در آقایان
ناموجود
برند: هولیستیکا | Holistica مدل: Androlistica Softgels 40
سافت ژل آندرولیستیکاسافت ژل آندرولیستیکا مکملی منحصر به فرد برای بهبود و تقویت قوای جنسی است. این سافت ژل حاوی مواد گیاهی مانند گل گاو زبان، روغن ماهی، دانه کدو و روغن نخل اره ای است و به افزایش سطوح انرژی در بدن کمک می کند. مصرف این مکمل نقش موثری در پیشگیری از خستگی و بهبود کیفیت خواب دارد. همچنین..
49,500 تومان
نمایش 1 تا 2 از 2 (1 صفحه)