منو
سبد خرید شما

جونیا فارما | Junia Pharma

هیچ محصولی در لیست وجود ندارد.

برند جونیا فارما برندی معتبر و ایتالیایی در زمینه تولید انواع مکملهای دارویی است. شرکت فارمانوترا در سال 2003 در ایتالیا تاسیس گردید و تلاش کرد فعالیت های خود را به مطالعه و تحقیق در مورد مکملهای ضد باکتری و دستگاه های پزشکی معطوف سازد. سپس در روند فعالیتهای خود برند جونیا فارما را راه اندازی کرد و گامی موثر در جهت ارتقا سلامتی برداشت. این برند از ابتدای فعالیت رویکردی بین المللی داشت و هرگز خود را محدود به مرزهای ایتالیا نکرد. امروزه، محصولات این برند در کشورهای زیادی عرضه می شوند و تقاضای بالا برای خرید محصولات این برند نشان دهنده اثربخشی و کیفیت بالای محصولات این برند است.

دستاوردهای برند جونیا فارما

شرکت فارمانوترا اولین شرکتی در دنیاست که توانست محصولات نوآورانه خود را با نام سیدرال به بازار عرضه کند. محصولات این برند دارای آهن هستند، این آهن قابلیت جذب بالایی دارد و عوارض گوارشی آن بسیار محدود است. همین امر سبب شده است که محصولات این برند به شدت مورد توجه جامعه بین المللی قرار بگیرند. همچنین، محصولات این برند بسیار متنوع هستند و به سه شکل کپسول، ساشه و قطره در بازار دارویی عرضه می شوند. در ساخت محصولات این برند از گلوتن استفاده نمی شود.

ارتقا سلامتی، هدف اصلی برند جونیا فارما

این برند از آغاز فعالیت تا کنون بر ارتقا سلامتی تاکید داشته است. سلامتی گنجینه ای است که سبب می شود انسانها به موفقیت برسند. بر طبق اصل تعادل حیاتی وقتی انسانها در حالت تعادل قرار دارند می توانند اهداف والا را در خود پروش دهند و این امر تنها با ارتقا سلامتی امکان پذیر است. به همین دلیل این برند در تلاش است با ارتقا سلامتی گامی موثر در پروش ایده های برتر در جهان بردارد.

انواع محصولات برند جونیا فارما را از داروخانه آنلاین بخواهید!

داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم را در مورد انواع مکملها به طور رایگان در اختیار شما قرار دهند.