منو
سبد خرید شما

کین | Kin

نمایش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)

برند کین برندی معتبر و اسپانیایی در زمینه تولید انواع محصولات بهداشت دهان و دندان است. این برند در تلاش است تا با تولید محصولات مناسب لبخندی زیبا را به همگان هدیه دهد. کارشناسان سلامتی بر این عقیده هستند که یکی از دلایل اصلی ابتلا به بیماریهای مختلف عدم توجه به بهداشت دهان و دندان است. به طور مثال، اگر لثه عفونی باشد، خطر ابتلا به بیماریهای مختلفی از جمله بیماریهای قلبی افزایش پیدا می کند. به همین دلیل کارشناسان همواره بر این امر تاکید می ورزند که توجه به بهداشت دهان و دندان یکی از اموری است که تمامی افراد باید به آن مبادرت بورزند. این امر به قدری مهم است که عفونت دهان و دندان در زنان باردار می تواند خطر سقط جنین را افزایش دهد.

ویژگی محصولات برند کین

این محصولات با توجه به نیازهای ویژه سلامتی دهان و دندان تولید شده اند. گاهی مصرف برخی از غذاها و یا ورود آلودگی به درون دهان سبب ملتهب شدن لثه ها می شود. اگر لثه ها ملتهب شوند، فرد به درستی نمی تواند غذا بخورد و این موضوع سبب می شود مواد مغذی مورد نیاز رشد به بدن نرسند. اما مصرف این محصولات ( با توجه به مشکلی که در دهان و دندان به وجود آمده است) سریعا مشکلات موجود را در دهان از بین می برد و سبب می شود افراد دندان هایی سالم و زیبا داشته باشند.

انواع محصولات برند کین را از داروخانه آنلاین بخواهید!

داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم را در مورد انواع مکملها به طور رایگان در اختیار شما قرار دهند.