Menu
Your Cart

کره یونایتد | Korea United

برند کره یونایتد برندی معتبر و متعلق به کره جنوبی در زمینه تولید مکملهای سلامتی است. این برند بر این عقیده است که کاهش سطوح انرژی در بدن یکی از دلایل اصلی ابتلا به بیماریهای مختلف به شمار می رود. به همین دلیل این برند در تلاش است تا با تولید مکملهای مناسب به ارتقا سلامتی در سطح بین المللی کمک کند. مختصصان در تولید این برند از مواد اولیه با کیفیت استفاده می کنند و همین امر بر اثر بخشی و کارآیی این محصولات اثر گذاشته است. جینسینگ یکی از موادی است که در تولید این محصولات مورد استفاده قرار می گیرد. تا به حال مطالعات مختلفی به بررسی اثرات جینسینگ بر سلامتی پرداخته اند و همگی آنها بر این امر تاکید می ورزند که این گیاه نقش بسیار مهمی در افزایش سطوح انرژی در بدن دارد.

تعهد برند کره یونایتد

شاید بتوان گفت کیفیت مهمترین موضوعی است که این برند به عنوان خط مشی تغییر ناپذیر سرلوحه کار خود قرار داده است. این برند بر این عقیده است موفقیت تنها زمانی حاصل می شود که محصولاتی با کیفیت در اختیار کسانی قرار بگیرند که به سلامتی خود اهمیت می دهند. در این راستا، توجه به مطالعات علمی دقیق می تواند تاثیر شگفت آوری بر اثربخشی این محصولات داشته باشد. به همین دلیل برند کره یونایتد در مطالعات بالینی زیادی حضور می یابد تا محصولاتی منحصر به فرد را به بازار عرضه کند.

انواع محصولات برند کره یونایتد را از داروخانه آنلاین بخواهید!

داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم را در مورد انواع مکملها به طور رایگان در اختیار شما قرار دهند.

کپسول هومتامین جنسینگ کره یونایتد | 30 عدد | تقویت قوای جسمی و جنسی و رفع خستگی کپسول هومتامین جنسینگ کره یونایتد | 30 عدد | تقویت قوای جسمی و جنسی و رفع خستگی
ناموجود
برند: کره یونایتد | Korea United مدل: Korea United Homtamin Ginseng
کپسول هومتامین جنسینگ کره یونایتد کپسول هومتامین جنسینگ کره یونایتد محصولی مناسب برای افزایش توان بدن است. در این مکمل از مواد موثره ای نظیر کلسیم، منیزیم و منگنز استفاده شده است و همین امر اثربخشی این محصول را افزایش داده است. این کپسول به تامین مواد معدنی مورد نیاز بدن کمک می کند و نقش موثری ..
33,000 تومان
کپسول ایمونووایت کره یونایتد | 30 عدد | افزایش قدرت جسمانی و رفع خستگی در دوران نقاهت یا بیماری
ناموجود
برند: کره یونایتد | Korea United مدل: Korea United Pharm Immunovite 30 soft caps
کپسول ایمونووایت کره یونایتدیک برنامه غذایی صحیح بیشتر نیاز تغذیه ای فرد را از بهترین منابع تأمین می کند. اما برای اطمینان از دریافت کافی ویتامین ها و املاح بسیاری از افراد مولتی ویتامین مصرف می کنند. البته باید توجه داشت که مولتی ویتامین ها هرگز جایگزین گروه های غذایی نیستند و نباید به دلیل استفاده..
130,100 تومان
نمایش 1 تا 2 از 2 (1 صفحه)