منو
سبد خرید شما

مهلر | Mahler

نمایش 1 تا 12 از 18 (2 صفحه)

برند مهلر برندی معتبر و فرانسوی در زمینه تولید انواع محصولات آرایشی و بهداشتی است. موسس این برند زنی رویا پرداز به نام سیمون مهلر بود که از ابتدای کار به اثرات شگفت انگیز مواد شیمیایی توجه داشت و تلاش می کرد آنها را در بخش زیبایی به کار ببرد. این برند فعالیت خود را به طور تخصصی در سال 1946 آغاز کرد و اکنون فعالیت این برند در چین ادامه دارد. محصولات این برند از مواد اولیه با کیفیت تولید می شوند و همین امر سبب شده است که نام این برند در دنیای آرایشی و بهداشتی بدرخشد. این برند با توجه به علم روز دنیا و تمرکز بر استانداردهای بین المللی محصولاتی منحصر به فرد را در اختیار تمامی کسانی قرار می دهد که به زیبایی خود اهمیت می دهند.

رویکرد برند مهلر

این برند از آغاز فعالیت تاکنون تلاش کرده است تا محصولاتی را برای زیبایی در اختیار زیبا دوستدان قرار دهد، اما محصولات این برند بر حفظ سلامت و شادابی پوست نیز مفید هستند. این برند بر این اعتقاد است که سلامت و زیبایی در کنار یکدیگر معنا پیدا می کنند و همواره به این موضوع در تولید محصولاتش پایبند بوده است. این برند با زیبایی و سلامت گره خورده است و زنانی که به دنبال بهترین محصولات آرایشی و بهداشتی هستند بی شک مهلر را یکی از گزینه های خود می دانند.

انواع محصولات برند مهلر را از داروخانه آنلاین بخواهید!

داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم را در مورد انواع مکملها به طور رایگان در اختیار شما قرار دهند.