منوی داروخانه
Your Cart

میلاد فارمد | Milad Pharmed

برند: میلاد فارمد | Milad Pharmed مدل: Gostaresh Milad Pharmed Prokid 10 Caps
  ساشه پروکید گسترش میلاد 10عددی ساشه پروکید گسترش میلاد محصولی مناسب برای پیشگیری و درمان انواع اسهال ویروسی، باکتریایی، مسافرتی و اسهال ناشی از مصرف آنتی بیوتیک است. مصرف این ساشه به رفع نفخ و بهبود سریع یبوست کمک می کند و نقش موثری در حفظ سلامت دستگاه گوارش دارد. از ساشه پروکید می توان..
پیشگیری و درمان انواع اسهال ویروسی، باکتریایی، مسافرتی و ناشی از مصرف آنتی بیوتیک
40,000 تومان
برند: میلاد فارمد | Milad Pharmed مدل: Milad Pharmed Provage
کپسول واژینال پروواژ میلاد فارمد 10 عددی کپسول واژینال پروواژ میلاد فارمد محصولی منحصربه فرد برای ترمیم و نگهداری سلامت فلور واژن و  بهبود میزان pH آن است. این کپسول شامل دو گونه پروبیوتیکی است و مطالعات اثبات کرده‌اند که این پروبیوتیک‌ها داری اثرات سودمندی در بهبود و حفظ سلامت واژ..
رفع مشکلات خارش، قرمزی و تحریک پذیری واژن
45,000 تومان
برند: میلاد فارمد | Milad Pharmed مدل: Milad Pharmed Pro Baby Pouya
قطره پروبیبی پویا گسترش میلاد فارمدقطره پروبیبی پویا گسترش میلاد فارمد محصولی مناسب برای حفظ سلامت سیستم گوارشی کودکان است. این قطره حاوی مقادیر بالایی از دو سویه بسیار ارزشمند لاکتوباسیلوس رامتوسوس و بیفیدوباکتریوم لاکتیس است که این مواد به بازسازی فلور طبیعی دستگاه گوارش کمک می کنند و نقش موثری در..
تقویت سیستم ایمنی بدن و کمک به جذب مواد مغذی و بهبود انواع اسهال ها
55,000 تومان
برند: میلاد فارمد | Milad Pharmed مدل: Milad Pharmed Prodigest
  کپسول پرودایجست میلاد فارمد 30 عددی کپسول پرودایجست میلاد فارمد حاوی مقادیر بالایی از انواع پروبیوتیک‌ها است که برای تنظیم تعادل فلور میکروبی سیستم گوارش و بهبود بیماری‌های روده‌ای، افزایش توان سیستم ایمنی و پیشگیری و رفع مشکلات واژن مفید است. پروبیوتیک‌ها چیستند؟..
جلوگیری از مشکلات گوارشی و بیماری های روده ای و مناسب برای اعضای خانواده
121,000 تومان
کپسول پروکید میلاد فارمد
ناموجود
برند: میلاد فارمد | Milad Pharmed مدل: Milad Pharmed Prokid
کپسول پروکید میلاد فارمد کپسول پروکید میلاد فارمد مکملی منحصر به فرد برای حفظ سلامت دستگاه گوارشی در کودکان است. این مکمل از بروز واکنشهای آلرژیک در کودکان جلوگیری به عمل می‌آورد.واکنش‌های آلرژیک و حساسیتی کودکانآلرژی یک واکنش غیرطبیعی بدن نسبت به مواد خاصی است که در نوع مضر آن، سیستم ایمنی بدن را د..
پیشگیری از واکنش های آلرژیک و حساسیتی کودکان ، مصرف برای نفخ و یبوست کودکان
45,000 تومان
کپسول پروفم پویا گسترش میلاد 10عددی کپسول پروفم پویا گسترش میلاد 10عددی
ناموجود
برند: میلاد فارمد | Milad Pharmed مدل: Gostaresh Milad Pharmed ProFem Pouya 10 Caps
کپسول پروفم پویا گسترش میلاد 10عددیکپسول پروفم پویا گسترش میلاد محصولی مناسب برای بازگرداندن تعادل فلور طبیعی واژن در پایان دوره مصرف آنتی بیوتیک ها و ترکیبات ضد قارچ است. این کپسول از عود مجدد عفونت های ادراری و دستگاه تناسلی جلوگیری می کند و نقش بسیار مهمی در ارتقا سلامتی عمومی بدن دارد. کپسول پرو..
بازگرداندن تعادل فلور طبیعی واژن در پایان دوره مصرف آنتی بیوتیک ها و ترکیبات ضد قارچ
45,000 تومان
کپسول پروفلور پویا گسترش میلاد 10عددی
ناموجود
برند: میلاد فارمد | Milad Pharmed مدل: Gostaresh Milad Pharmed Proflor Pouya
  کپسول پروفلور پویا گسترش میلاد 10عددی کپسول پروفلور پویا گسترش میلاد محصولی مناسب برای پیشگیری و درمان انواع اسهال های حاد است. این کپسول به درمان کولیت سدوممبرانس ناشی از کلستریدیوم دیفسیل کمک می کند و نقش موثری در بهبود زخم معده ناشی از هلیکوباکترپیلوری دارد. همچنین، کپسول پروفلور علا..
پیشگیری و درمان انواع اسهال های حاد و کمک به درمان کولیت سدوممبرانس ناشی از کلستریدیوم دیفسیل
37,000 تومان
کپسول پرو اسپور پویا میلاد فارما 30 عددی
ناموجود
برند: میلاد فارمد | Milad Pharmed مدل: Pro Sporer Pouya 30caps
کپسول پرو اسپور پویا میلاد فارما   کپسول پرو اسپور پویا محصولی مناسب برای تسکین و کاهش ناراحتی های گوارشی مانند اسهال، گاز، نفخ و دردهای شکمی است. مواد موثره ای که در این کپسول به کار رفته اند می توانند به رفع و یا کاهش علائم سندروم روده تحریک پذیر کمک کنند و نقش موثری در بهبود بیماری داش..
موثر در رفع یا کاهش سندروم روده تحریک پذیر و سلامت دستگاه گوارش
50,000 تومان
قطره خوراکی پروکید پویا میلاد فارمد 15 میلی
ناموجود
برند: میلاد فارمد | Milad Pharmed مدل: Milad Pharmed Prokid Pouya 15ml
  قطره خوراکی پروکید پویا میلاد فارمد 15 میلی « قطره خوراکی پروکید پویا میلاد فارمد» محصولی مناسب برای جلوگیری از نفخ و کولیک در کودکان است. مواد موثره ای که در این قطره به کار رفته اند از بروز بیماریهای روده ای پیشگیری می کنند و به بهبود اسهال ویروسی و باکتریایی کمک می نمایند..
رفع کولیک، نفخ و تنظیم سیستم گوارشی و رفع پلاک و التهاب لثه
49,200 تومان
قطره خوراکی پروکید ویتامین د 3 میلاد فارمد 15 میل
ناموجود
برند: میلاد فارمد | Milad Pharmed مدل: Milad Pharmed Prokid Vitamin D3
قطره خوراکی پروکید ویتامین د 3 میلاد فارمدقطره خوراکی پروکید ویتامین د 3 میلاد فارمد مکملی منحصر به فرد برای حفظ استحکام استخوانها،  تقویت سیستم ایمنی کودکان و بهبود رشد آنهاست. این مکمل حاوی 400 واحد ویتامین D3 است.نقش ویتامین د 3 در حفظ سلامتیویتامین دی3 ویتامینی محلول در چربی است. بدن ما ای..
جلوگیری از نرمی استخوان در کودکان و رفع کولیک، نفخ و تنظیم سیستم گوارشی
39,400 تومان
ساشه پرو آر اس پویا گسترش میلاد فارمد 10 عددی ساشه پرو آر اس پویا گسترش میلاد فارمد 10 عددی
ناموجود
برند: میلاد فارمد | Milad Pharmed مدل: Gostaresh Milad Farmed Pouya Pro R S 10 Sachets
ساشه پرو آر اس پویا گسترش میلاد فارمد ساشه پرو آر اس پویا محصولی مناسب برای تامین آب و املاح از دست رفته در اثر اسهال و استفراغ است. اسهال یکی از بیماری های حادی است که می تواند آسیب های زیادی به سلامتی وارد کند. استفاده از این مکمل زمان اسهال را کاهش می دهد و به تنظیم میزان املاح و مایعات ضروری ..
تامین آب و املاح از دست رفته در اثر اسهال و استفراغ و کاهش مدت اسهال حاد
60,000 تومان
نمایش 1 تا 11 از 11 (1 صفحه)

برند میلاد فارمد برندی معتبر و ایرانی در زمینه تولید انواع مکملها برای حفظ سلامتی گوارش است. این برند در تهیه محصولاتش از علم روز دنیا پیروی می کند و همین امر سبب شده است که به برندی مطرح در سطح ملی تبدیل شود. این برند فعالیت خود را در سال 1389 آغاز کرد و پس از آن توانست با تکیه بر علم روز دنیا و پیروی از استانداردهای بین المللی مکملهایی منحصر به فرد را در اختیار کسانی قرار دهد که به حفظ سلامت دستگاه گوارش خود اهمیت می دهند. این محصولات برای حفظ سلامتی کودکان و بزرگسالان طراحی شده اند.

محصولات برند میلاد فارمد

این برند تلاش می کند تا با تولید محصولات حاوی پروبیوتیک به ارتقا سلامت سیستم گوارشی افراد کمک کند. این محصولات به شرح زیر هستند:

  • کپسول پروکید
  • کپسول پرودایجست
  • کپسول پروواژ
  • قطره پروکید
  • ساشه پرو آر اس موزی/ توت فرنگی
  • کپسول پروفم
  • قطره پروبیبی
  • کپسول پروفلور

ویژگی منحصر به فرد این محصولات این است که این محصولات اولین محصولات پروبیوتیک غیر یخچالی به شمار می روند و همین امر سادگی در نگهداری را برای مصرف کنندگان به وجود آورده است. مطالعات نشان می دهند مشکلات موجود در دستگاه گوارشی زمینه ساز بروز بیماریهای زیادی است. به همین دلیل اگر بر نیازهای این ارگان در بدن توجه داشته باشیم می توانید به ارتقا سلامتی کمک کنیم و این هدفی است که برند میلاد فارمد به دنبال آن است!

انواع محصولات برند میلاد فارمد را از داروخانه آنلاین بخواهید!

داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم را در مورد انواع مکملها به طور رایگان در اختیار شما قرار دهند.