منوی داروخانه
Your Cart

میلوپا | Milupa

نمایش 1 تا 1 از 1 (1 صفحه)

برند میلوپا برندی معتبر در زمینه تولید انواع شیر خشک و سرلاک است. بنیانگذار این برند یک نانوا بود که اولین بار توانست با ترکیباتی منحصر به فرد شیرخشک را برای کودکان تولید کند. این برند فعالیت خود را در سال 1921 آغاز کرد و پس از توانست با تولید محصولاتش ویژه اش دنیا را شگفت زده کند. امروزه محصولات این برند در بسیاری از کشورهای دنیا عرضه می شوند و همین امر کیفیت و اثربخشی محصولات این برند را نشان می دهد. روند تولید این محصولات زیر نظر متخصصان زبده و حرفه ای قرار دارد و آنها تلاش می کنند تا با اعمال آزمایشات سخت بهترین محصولات را در اختیار کسانی قرار دهند که به سلامتی کودکان خود اهمیت می دهند.

محصولات برند میلوپا

این برند تا سال 1921 تنها در زمینه تولید شیر خشک فعالیت داشت و پس از آن، در سال 1950، وارد تولید سرلاک نیز گردید. یکی از مواردی که سبب شده است محصولات ابرند میلوپا در میان تمامی محصولات مشابه بدرخشند غنی بودن آنها از ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز رشد کودکان است. به طور مثال شیر خشک های این برند، با توجه به گروه های سنی که تولید می شوند، حاوی ویتامین آ، ویتامین های گروه ب، ویتامین ث، ویتامین د، ویتامین ایی و مواد معدنی نظیر زینک و آهن هستند. تمامی این مواد به کودک در حال رشد کمک می کنند تا به بهترین شکل رشد کند و این موضوع اهمیت بسیار زیادی دارد.

انواع محصولات برند میلوپا را از داروخانه آنلاین بخواهید!

داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم را در مورد انواع مکملها به طور رایگان در اختیار شما قرار دهند.


کد تخفیف خوش آمد گویی