منوی داروخانه
Your Cart

مولفیکس | Molfix

پوشک بچه سایز 6 مولفیکس 24 عدد
ناموجود
برند: مولفیکس | Molfix مدل: Molfix Size 6 Diaper 24 count
پوشک بچه سایز 6 مولفیکسپوشک بچه سایز 6 مولفیکس محصولی مناسب برای کودکان بالای 15 کیلوگرم است. در این پوشک از عصاره  آلوئه ورا و بابونه استفاده شده است و همین امر از بروز حساسیت و التهابات پوستی پیشگیری می کند. لایه کشسانی این پوشک اجازه نمی دهد که ردی بر روی پای کودکان بیافتد و به پوست آن ها آس..
راحت و انعطاف پذیر، دارای نشانگر تعویض
130,000 تومان
پوشک بچه سایز 5 مولفیکس 28 عددی
ناموجود
برند: مولفیکس | Molfix مدل: Molfix Diapers 5
  پوشک بچه سایز 5 مولفیکس پوشک بچه سایز 5 مولفیکس محصولی مناسب برای کودکان 11 تا 25 کیلوگرم است. این پوشک ویژگی های متعددی دارد که سبب شده است بسیاری از والدین برای تهیه پوشک مورد نیاز کودکان خود به برند مولفیکس اعتماد کنند. این پوشک بسیار نرم است و با عبور هوا از بین لایه های مشبک اجازه ..
سازگار با پوست حساس کودک و داراي انحناي مخصوص بند ناف
145,000 تومان
پوشک بچه سایز 5 مولفیکس 10 عددی پوشک بچه سایز 5 مولفیکس 10 عددی
ناموجود
برند: مولفیکس | Molfix مدل: Molfix Size 5 Diaper
پوشک بچه سایز 5 مولفیکس پوشک «مولفیکس» سایز 5 یک پوشک سایز خیلی بزرگ محسوب شده و با توجه به این سایز مناسب برای کودکان با وزن 11 تا 25 کیلوگرم است. بسته‌بندی این پوشک دارای 10 عدد پوشک است. قطعا فاکتوری که یک پوشک را از سایر پوشک‌های متفرقه متمایز می‌کند و از اهمیت بالایی برخوردار است،‌ میزان ج..
راحت و انعطاف پذیر، دارای نشانگر تعویض
27,300 تومان
پوشک بچه سایز 4 مولفیکس 34 عددی
ناموجود
برند: مولفیکس | Molfix مدل: Molfix Diapers 4
  پوشک بچه سایز 4 مولفیکس   پوشک بچه سایز 4 مولفیکس محصولی مناسب برای کودکان 7 تا 18 کیلوگرم است. این پوشک مطابق با بدن کودک طراحی شد است و همین امر به او آزادی عمل برای حرکت می دهد. نوارهای کناری این پوشک دارای خاصیت کشسانی هستند و به پای کودک آسیب وارد نمی کنند. همچنین، طراحی ای..
سازگار با پوست حساس کودک و داراي چسب‌ها محکم و ضد حساسيت
145,000 تومان
پوشک بچه سایز 3 مولفیکس 38 عددی
ناموجود
برند: مولفیکس | Molfix مدل: Molfix Diapers 3
  پوشک بچه سایز 3 مولفیکس   پوشک بچه سایز 3 مولفیکس محصولی مناسب برای کودکان 4 تا 9 کیلوگرم است. این پوشک دارای چسب های محکم و ضد حساسیت است و سبب می شود پوشک به خوبی بر روی بدن کودک قرار گیرد. همچنین، این محصول مطابق با بدن کودک طراحی شده است و حرکات او را محدود نمی کند. الیاف..
سازگار با پوست حساس کودک و داراي انحناي مخصوص بند ناف
145,000 تومان
پوشک بچه سایز 2 مولفیکس 44 عددی
ناموجود
برند: مولفیکس | Molfix مدل: Molfix Baby Diaper 2
  پوشک بچه سایز 2 مولفیکس پوشک بچه سایز 2 مولفیکس محصولی مناسب برای نوزدان 3 تا 6 کیلوگرم است. این پوشک از الیاف نرم و پنبه ای درست شده است و در ساختار آن از لاتکس و یا مواد حساسیت زا استفاده نشده است. این پوشک دارای لایه عبور هواست و از بروز بوی بد جلوگیری می کند. همچنین، این پوشک از نشت..
سازگار با پوست حساس کودک با جذب بالا و دارای لایه عبور هوا
145,000 تومان
پوشک بچه سایز 2 مولفیکس 16 عددی پوشک بچه سایز 2 مولفیکس 16 عددی
ناموجود
برند: مولفیکس | Molfix مدل: Molfix Baby Diaper Size 2 16pcs
ویژگی های پوشک بچه مولفیکس سایز 2:- محافظت 24 ساعته و 7 روز هفته- مناسب برای نوزادان 3  تا 6 کیلوگرم- مناسب با پوست حساس کودکان-  داراي انحناي مخصوص بند ناف-  داراي چسب‌ها محکم و ضد حساسيت- لایه سبز فوق العاده برای جذب بهتر- لایه محافظ عمودی- نوارهای کناری با خاصیت کشسانی- ساختار آنات..
سازگار با پوست حساس کودک با جذب بالا
22,600 تومان
پوشک بچه سایز 1 مولفیکس 40 عدد
ناموجود
برند: مولفیکس | Molfix مدل: Molfix Diapers 1
  پوشک بچه سایز 1 مولفیکس پوشک بچه سایز 1 مولفیکس محصولی مناسب برای نوزدادن 2 تا 5 کیلوگرم است. اگر نگران نشت ادرار به لباس کودک خود هستید، باید بدانید که این پوشک دارای پودر جاذب است و ادرار را به خوبی جذب می کند. در نتیجه، ادرار هرگز ادرار به لباس کودک شما نشت نمی کند و سبب تجمع آلودگی ..
مناسب برای نوزادان 2 تا 5 کیلوگرم و نوارهای کناری با خاصیت کشسانی
105,000 تومان
دستمال مرطوب کودک ایزوتونیک مولفیکس 60 عددی
ناموجود
برند: مولفیکس | Molfix مدل: Molfix Isotonic Water Wet Wipes
دستمال مرطوب کودک ایزوتونیک مولفیکسدستمال مرطوب کودک ایزوتونیک مولفیکس در محیطی کاملا بهداشتی و بدون دخالت دست شده است و از نظردرماتولوژیک مورد تست قرار گرفته است. بافت این دستمال مرطوب بسیار لطیف بوده و لوسیون موجود در آن قدرت پاک کنندگی خوبی دارد و باعث ایجاد حساسیت نمی شود. شما می توانید از این د..
دارای بافت لطیف و قدرت پاک کنندگی مطلوب و سازگار با پوست نوزاد
28,000 تومان
نمایش 1 تا 9 از 9 (1 صفحه)

تاریخچه برند مولفیکس

برند مولفیکس برندی معتبر در زمینه تولید پوشک بچه است. این برند در سال 1998 در ترکیه پایه گذاری گردید و با گسترش نام این برند، در سال 1999 شعباتی در بلغارستان، روسیه و اکراین افتتاح گردیدند. همین امر سبب شد  برند مولفیکس به برندی به یاد ماندنی تبدیل شود.این برند در سال 2002 موفق به دریافت جایزه رضایت مشتریان در ترکیه گردید و دلیل این امر این بود که کودکان و مادران به محصولات این برند عشق می ورزیدند.در سال 2003 آوازه این برند در کشورهای آذربایجان و بوسنی پیچید و شعباتی نیز در این کشورها افتتاح گردیدند. در سال 2006 اولین پوشک مخصوص نوزادان نیز به بازار عرضه شد و این محصول حس خوشی در مادران به وجود آورد.سال 2007 اوج درخشش این برند بود و مادران الجزایری با این برند آشنا شدند و به دنبال خرید محصولات مولفیکس برای کودکان خود بودند.در سال 2008 تبلیغات این برند به اوج رسید و مادران و کودکان با دیدن تبلیغات این برند لبخندی از رضایت می زدند. در این سال تبلیغات این برند وارد یوتیوب شدند و یکی از تبلیغاتی در تاریخ ترکیه بودند که بازدید بالایی داشتند.در سال 2009 مدیران ارشد این برند تصمیم گرفتند تا تکنولوژیهای جدیدی را در کمپانیهای این برند راه اندازی کنند. در سال 2011 این برند به برندی شناخته شده در بازارهای ایران تبدیل شد و در سال 2012 هفتاد و دو کشور در سراسر دنیا از این برند استفاده می کردند.در سال 2014 مولفیکس کمپین «جاذب ترین پوشک بچه» را راه اندازی کرد و همین امر سبب شد توجه مشتریان زیادی در سراسر دنیا به این برند جلب شود.این برند در طی 22 سال حضور خود در بازارهای جهانی توانسته است به برندی ماندگار در ذهن مادران و کودکان تبدیل شود. مولفیکس بر این عقیده است که هنوز راه زیادی وجود دارد که باید پیموده شود!

محصولات برند مولفیکس

این برند محصولات خود را در سه دسته بندی به بازار عرضه می کند:

  • پوشک بچه ( برای تمامی سنین)
  • دستمال مرطوب
  • زیرانداز مخصوص تعویض پوشک

انواع محصولات مولفویکس  را از داروخانه آنلاین بخواهید!

داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و طی بیست و چهار ساعت در تهران و هفتاد و دو ساعت در سایر شهرستانها محصول را درب منزل تحویل بگیرید.مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم را در مورد انواع محصولات این برند و برندهای دیگر به طور رایگان در اختیار شما قرار دهند.