منو
سبد خرید شما

مورد | Murad

نمایش 1 تا 12 از 37 (4 صفحه)

برند مورد برندی معتبر در زمینه تولید انواع محصولات مراقبت از پوست است. پوست ارگان بسیار مهمی در بدن به شمار می‌رود. زیرا اولین سد دفاعی در برابر ورود آلودگی‌ها به بدن است.اگر پوست بدن آسیب ببیند و یا خراشی بر روی آن ایجاد شود این سد دفاعی شکسته می‌شود و آلودگی‌ها به درون بدن انسان راه پیدا می‌کنند. در نتیجه بدن در معرض ابتلا به انواع بیماری قرار می‌گیرد.

تاریخچه برند مورد

دکتر هاوارد مورد دکتر داروسازی بود که بیشتر تحقیقاتش بر موضوعات پوستی متمرکز بودند. ایشان تئوری منحصر به فرد و متحول کننده سلولارواتر( کاهش چروک و حفظ سلامت پوست بر پایه علمی و مراقبت داخلی از پوست،) را در سال 1989 ارائه داد.تحقیقات ایشان نشان می‌دهند که نوشیدن آب زیاد به تنهایی به حفظ سلامت پوست کمک نمی‌کند، زیرا مقادیر زیادی از املاح و مواد مورد نیاز بدن دفع می گردند. ایشان به این امر تاکید دارند که بهتر است آب موجود در ساختمان میوه ها و سبزیجات به صورت تازه خورده شود.دکتر مورد در طی تحقیقاتش به این نتیجه رسید که روند مراقبت از پوست  به سه دسته تقسیم می شود:

  • مراقبتهای موضعی از پوست ( با استفاده از انواع کرم ها)
  • مراقبتهای داخلی از پوست ( نوع تغذیه، استفاده از مکملهای غذایی، خوردن میوه و سبزیجات تازه)
  • مراقبت از سلامت روح ( عدم تنهایی، شرکت در کلاسهای گروهی، شرکت در فعالیتهای اجتماعی )

داشتن پوستی ایده‌آل با استفاده از محصولات پوستی مورد

دکتر مورد مسیر رسیدن به پوستی سالم و ایده‌آل را تنها سه مرحله می‌داند:

  • استفاده از پاک کننده ها ( شستشوی روزانه پوست، دو بار در روز، / استفاده از تونر، دوبار در روز)
  • درمان و ترمیم ( رفع مشکلات پوستی مانند لک، چین و چروک، آفتاب سوختگی، خشکی و موراد دیگر)
  • آب رسانی و محافظت ( استفاده از محصولات آب رسان برای پوست)

به طور کلی عوامل ژنتیکی و هورمونی بر کیفیت پوست تاثیر می‌گذارند. در صورت مشاهده این اختلالات بهتر است با پزشک متخصص پوست مشورت کنید.

انواع محصولات پوستی مورد را از داروخانه آنلاین بخواهید!

داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول را سفارش دهید و طی بیست و چهار ساعت در تهران و هفتاد و دو ساعت در سایر شهرستانها محصول را درب منزل تحویل بگیرید.مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم را در زمینه انواع محصولات پوستی به طور رایگان در اختیار شما قرار دهند.

داروخانه آنلاین خواندن مقالات زیر را به شما پیشنهاد می‌دهد: