منوی داروخانه
Your Cart

ماسل فارم | MusclePharm (MP)

گینر آیرون‌ مس سری آرنولد ماسل فارم 2270 گرم گینر آیرون‌ مس سری آرنولد ماسل فارم 2270 گرم
ناموجود
برند: ماسل فارم | MusclePharm (MP) مدل: MusclePharm Arnold Series Iron Mass Weight Gainer - 5 Pound
گینر آیرون‌ مس سری آرنولد ماسل فارمگینر ماسل فارم سری آرنولد آیرون مس به صورت کاملا هوشمندانه و زیر نظر آرنولد شوارتزنگر قهرمان چندین دوره مستر المپیا طراحی و تولید شده است.ماموریت این محصول گینر افزایش سریع وزن و حجم عضلانی در دوره های تمرینی کوتاه مدت است.این مکمل ورزشی در ۵ سطح مختلف سطح انرژی و ..
حجم دهنده و محافظت از عضلات و ترکیبی از تکنولوژی جدید پروتئین ها
284,400 تومان
گلوتامین ماسل فارم 300 گرم
ناموجود
برند: ماسل فارم | MusclePharm (MP) مدل: MusclePharm Glutamine
گلوتامین ماسل فارم 300 گرم گلوتامین ماسل فارم مکملی منحصر به فرد برای چربی سوز، جلوگیری از تخریب و ریزش عضلات، تسریع ریکاوری و افزایش استقامت بدن است. این مکمل کمک شایانی به افزایش حجم عضلات و  بازتوانی و رشد ماهیچه‌ای می‌کند.همچنین این ماده، به عنوان منبع سوخت در بدن عمل می‌کند و انرژی لازم را..
چربی سوز و جلوگیری از ریزش عضلات و تسریع ریکاوری
554,808 تومان
کپسول بی سی ای ای ماسل فارم 240 عدد
ناموجود
برند: ماسل فارم | MusclePharm (MP) مدل: MusclePharm BCAA 3:1:2
کپسول بی سی ای ای ماسل فارمکپسول بی سی ای ای ماسل فارم مکملی منحصر به فرد و سرشار از  آمینو اسیدهای شاخه‌دار برای محافظت از  بافت عضلانی و ریکاوری سریع است.این محصول از تجزیه عضلات جلوگیری کرده و به افزایش توده عضلانی (بدون کاهش وزن) کمک می‌کند. این مکمل حاوی ترکیب دقیقی از  ال ـ لوسی..
محافظ بافت عضلات و ریکاوری سریع عضلات و کمک به بالا رفتن کیفیت بدن ورزشکار
554,800 تومان
پودر گینر کامبت ایکس ال ماسل فارم 5440 گرم
ناموجود
برند: ماسل فارم | MusclePharm (MP) مدل: MusclePharm Combat XL Mass Gainer 5440 gr
پودر گینر کامبت ایکس ال ماسل فارمپودر گینر کامبت ایکس ال ماسل فارم  یک مکمل رژیمی است که برای تقویت رشد و ریکاوری عضلات و افزایش وزن و حجم عضلانی مورد استفاده قرار می‌گیرد.این مکمل حاوی اسید‌های چرب ضروری، کربوهیدرات‌های پیچیده و ۴ نوع پروتئین است که کالری کاربردی و مواد مغذی ضروری برای ورزشکار..
افزایش وزن و سرعت ریکاوری عضلات
609,000 تومان
پودر گینر کامبت ایکس ال ماسل فارم 2722 گرم
ناموجود
برند: ماسل فارم | MusclePharm (MP) مدل: MusclePharm Combat XL Mass Gainer 2722 gr
پودر گینر کامبت ایکس ال ماسل فارمپودر گینر کامبت ایکس ال ماسل فارم  یک مکمل رژیمی است که برای تقویت رشد و ریکاوری عضلات و افزایش وزن و حجم عضلانی مورد استفاده قرار می‌گیرد.این مکمل حاوی اسید‌های چرب ضروری، کربوهیدرات‌های پیچیده و ۴ نوع پروتئین است که کالری کاربردی و مواد مغذی ضروری برای ورزشکار..
افزایش وزن و حجم با 50 گرم پروتئین
359,600 تومان
پودر پروتئین وی 100% کامبت ماسل فارم 2269 گرم پودر پروتئین وی 100% کامبت ماسل فارم 2269 گرم
ناموجود
برند: ماسل فارم | MusclePharm (MP) مدل: Musclepharm Combat 100% Whey
پودر پروتئین وی 100% کامبت ماسل فارمپودر پروتئین وی 100% کامبت ماسل فارم مکملی منحصر به فرد از  پروتئین وی ایزوله و کنستانتره است که برای رشد عضلات بسیار موثر است و بالاترین میزان سرعت ورود پروتئین به بافتها یا اندام بدن دارد. این پروتئین حاوی 9 آمینو اسید ضروری بدن است.پروتئین وی چی..
پروتئین وی ایزوله و کنستانتره برای رشد عضلات ، بدون رنگ و طعم دهنده مصنوعی
659,000 تومان
پودر پروتئین آیرون وی سری آرنولد ماسل فارم 2270 گرم پودر پروتئین آیرون وی سری آرنولد ماسل فارم 2270 گرم
ناموجود
برند: ماسل فارم | MusclePharm (MP) مدل: MusclePharm Arnold Schwarzenegger Series Iron Whey - 5 Pound
آیرون وی ماسل فارم- پروتئین وی آرنولد ماسل فارم (MusclePharm Arnold Iron Whey Powder)- تصمیم شرکت ماسل فارم برای همکاری با بدن ساز اسطوره آرنولد شوارتزنگر باعث اضافه شدن خط جدیدی از مکمل ها شد که جز بهترین مکمل های سال ۲۰۱۳ هستند- پروتئین آرنولد آیرون وی با کیفیت بالا ارائه شده که علاوه بر پروتئین و..
فرمول ویژه برای کمک به رشد عضلات و دارای ویتامین های A و C کلسیوم و آهن
320,400 تومان
سی ال ای کور ماسل فارم 180 عدد
ناموجود
برند: ماسل فارم | MusclePharm (MP) مدل: MusclePharm CLA Core
سی ال ای کور ماسل فارمسی ال ای کور ماسل فارم محصولی موثر برای کاهش چربی است و به تقویت بافت عضلات کمک می‌کند. این مکمل حاوی روغن زیتون و آووکادو  است که این دو  موجب تنظیم اشتها و تقویت فرایند چربی‌سوزی می‌شوند.استفاده از زوغن زیتون و آوواکادو در تغذیهروغن زیتون دارای مزایای متعددی از جمله..
کاهش چربی، تقویت کننده و محافظ بافت عضلات
342,000 تومان
نمایش 1 تا 8 از 8 (1 صفحه)

ماسل فارم برندی معتبر برای تمامی کسانی است که در حوزه ورزش فعالیت می کنند.این برند به شما اطمینان خاطر می دهد که با آنها می توانید به اهداف ورزشی خود دست پیدا کنید.برند ماسل فارم موثرترین، بهترین و خوش طعم ترین محصولات و مکمل های بدنسازی را در اختیار دوستدارن ورزش و سلامتی قرار می دهد.  محصولات این برند تجربه شما را از مصرف مکمل تغییر می دهند و احساسی را در شما به وجود می آورند که تاکنون تجربه نکرده اید.

محصولات ماسل فارم

ماسل فارم مجموعه متنوعی از محصولات را به بازار عرضه می کند و تقریبا تمامی سلایق را پوشش می دهد. محصولات این برند به شرح زیر هستند:

  • مکمل های پروتئین دار
  • مکمل های بهبود عملکرد و ریکاری
  • مکمل های ضروری
  • مکمل های فیتنس بانوان
  • مکمل های گیاهی

هدف مکمل های این برند افزایش و بهبود کارکرد ورزشکاران در طول ورزش است.

مکمل های پروتئین دار ماسل فارم

پروتئین ریز مغذی مهمی برای حفظ سلامت بدن به شمار می رود. بسیاری از کارشناسان سلامتی بر این عقیده هستند که زندگی بدون تامین این ریز مغذی در بدن امکان پذیر نیست.اهمیت تامین این ریز مغذی برای ورزشکاران بسیار بیشتر از افراد عادی است. زیرا در طول ورزش عضلات آسیب می بینند و برای ترمیم خود به پروتئین نیاز دارند.ماسل فارم مجموعه متنوعی از مکملهای پروتئین دار را در اختیار ورزشکاران و تمامی کسانی قرار می دهد که می خواهند عضلاتی زیبا و برجسته داشته باشند. این مکملها به حفظ سلامتی کمک می کنند.

مکمل های بهبود عملکرد و ریکاوری

اگر در دنیای بدنسازی تازه کار هستید، می دانید که باید به سختی کار کنید تا بتوانید به اهداف خود برسید. اما گاهی عوامل مختلفی سبب می شوند که سطوح انرژی در بدن کاهش پیدا کنند و همین امر عملکرد بدن را تحت تاثیر قرار می دهد.از طرفی دیگر، ورزشکاران حرفه ای به دنبال مکملهایی هستند که با استفاده از آنها بتوانند بهترین خود را نشان دهند. در واقع آنها بر روی بهبود تمرکز جسمی و ذهنی خود کار می کنند  تا بتوانند در ورزش حرفه ای به خوبی ظاهر شوند.ریکاوری یکی از موضوعات مهمی است که در بدنسازی توجه زیادی به آن می شود. ریکاوری به حفظ سلامت بدن و عضله سازی کمک زیادی می کند. در این میان استفاده از مکملهای مناسب سبب می شود که ورزشکاران سریعتر به نتیجه دلخواه برسد.برند ماسل فارم انواع مکملهای بهبود عملکرد و ریکاوری را به بازار عرضه می کند.

مکمل های ضروری ماسل فارم

مکملهای زیادی وجود دارند که ورزشکاران باید با توجه به هدف ورزشی که دارند از آنها استفاده کنند. به طور مثال مکملهای گلوتامین، کراتین، آمینو اسید، سی ال ای و روغن ماهی از جمله مکملهایی هستند که مصرف آنها برای ورزشکاران اهمیت زیادی دارد.بهتر است قبل از انتخاب مکملها با مربی خود مشورت کنید و با توجه به وضعیت بدنی خود بهترین انتخاب را داشته باشید. برند ماسل فارم تمامی این مکملها را با بهترین کیفیت در اختیار بدنسازان قرار می دهد.

مکمل های فیتنس بانوان

بانوان دنیای منحصر به فرد خود را دارند. ماسل فارم به دنیای شگفت آور بدنسازی بانوان توجه دارد و مکملهای مخصوص آنها را با آرم صورتی رنگ به بازار عرضه می کند.مطالعات نشان می دهند که مکملهای بدنسازی به همان اندازه که برای مردان مفید هستند برای زنان نیز می توانند مفید باشند. زنانی که وارد دنیای بدنسازی می شوند می خواهند تغییری در دنیای مردانه به وجود بیاورند و حقیقت وجودی خود را همه ثابت کنند.ماسل فارم در این مسیر در کنار شماست.

مکمل های گیاهی ماسل فارم

بسیاری از ورزشکاران تمایل دارند که برای تقویت قوای بدنی خود از مکملهای گیاهی استفاده کنند. تحقیقات نشان می دهند که مکملهای گیاهی دارای خواص زیادی بر سلامتی هستند و به ورزشکاران کمک می کنند تا به اهداف خود دست پیدا کنند.ماسل فارم انواع متفاوتی از مکملهای گیاهی را برای پوشش تمامی سلایق به بازار عرضه می کند.

با ماسل فارم تغییر را احساس کنید!

این برند خاطر نشان می کند که هیچ ماده ممنوعه ای در ساخت محصولات و مکمل هایش به کار نرفته است. فلسفه تیم کاری این برند کنار گذاشتن مواد ممنوعه و استفاده از بهترین مواد مجاز است.این برند با این فلسفه و طرز تفکر زندگی می کند. ماسل فارم محصولات و مکمل هایی را تولید می کند خود بر اثربخشی آنها ایمان دارد.

ارزش های برند ماسل فارم !

این کمپانی در تولید مکمل های خود ارزش هایی را دنبال می کند. این ارزش ها سرلوحه کاری این برند در تولید مکمل ها به شمار می روند:

  • ایجاد اطمینان
  • برقراری اتحاد میان ورزشکارات
  • پیشرفت و ارتقا محصولات و مکمل ها

با ما بهترین ها را تجربه می کنید!