منوی داروخانه
Your Cart

مای بیبی | My Baby

برند: مای بیبی | My Baby مدل: My Baby Chamomile Size 5 Diaper Pack of 28
پوشک بچه مای بی بی سایز 5پوشک بچه مای بی بی سایز 5 محصولی مناسب برای کودکان 12 تا 20 کیلوگرم است. این پوشک ویژگی های متعددی دارد که سبب شده است به یکی از محصولات مهم بازار تبدیل شود. از ویژگی های مهم این پوشک می توان به قدرت جذب ادرار، الیاف نرم و لطیف و طراحی متناسب با بدن کودک اشاره کرد.ویژگی های ..
مناسب کودکان 12 تا 20 کیلوگرم و جنس پنبه و کتان
155,000 تومان
پوشک شورتی مای بیبی سایز 5 | 15 عددی
ناموجود
برند: مای بیبی | My Baby مدل: My Baby Pull-UP Baby Size 5 Pack Of 15
ویژگی های پوشک شورتی مای بیبی سایز 5 اولین پوشک شورتی ساخت ایرانمناسب برای کودک  وزن 13-20 کیلوگرم15 عدد پوشک در یک بستهتعویض راحت و آسانجنس پارچه  پنبه ای و نرمدارای کش نرم و راحتبدون ایجاد حساسیتقدرت جذب بالاپوشک شورتی مای بیبی سایز 5 را از داروخانه آنلاین بخواهیدداروخانه آنلای..
34,000 تومان
پوشک شورتی مای بیبی سایز 4  15 عددی
ناموجود
برند: مای بیبی | My Baby مدل: My Baby Pull-UP Baby Size 4 Pack Of 15
اگرفعلا قصد خرید این محصول را ندارید می توانیداین مطلب را بخوانید.    ..
کش دور کمر بسیار نرم و جنس پارچه پنبه ای و نازک
170,000 تومان
پوشک بچه مای بی بی سایز 6 24 عددی
ناموجود
برند: مای بیبی | My Baby مدل: My Baby Chamomile Gentle with Skin Diaper Size 6 Pack of 24
پوشک بچه مای بی بی سایز 6پوشک بچه مای بی بی سایز 6 محصولی مناسب برای کودکان بالای 17 کیلوگرم است. امروزه والدین به خرید پوشک اهمیت بسیار زیادی می دهند و تلاش می کنند محصولاتی با بهترین کیفیت را انتخاب کنند. زیرا اگر پوشک به درستی انتخاب نشود خطر بروز مشکلات مختلف پوستی و غیر پوستی افزایش پیدا می کند..
مناسب کودکان 15 تا 25 کیلوگرم و دارای لایه بیرونی تنفسی
141,500 تومان
پوشک بچه مای بی بی سایز 4 پلاس 32 عددی
ناموجود
برند: مای بیبی | My Baby مدل: My Baby Chamomile Size 4Plus Diaper Pack of 32
پوشک بچه مای بی بی سایز 4 پلاسپوشک بچه مای بی بی سایز 4 پلاس محصولی مناسب برای کودکان 10 تا 18 کیلوگرم است. این پوشک از جنس کتان است و از نشت ادرار به لباس کودکان پیشگیری می کند. همچین، لایه کشسانی و دورانی که در این پوشک به کار رفته است مطابق با بدن کودکان طراحی شده است و همین امر سبب می شود هوا در..
مناسب وزن 10 تا 18 کیلوگرم و دارای لایه کشسانی و دورانی
155,000 تومان
پوشک بچه مای بی بی سایز 4 34 عددی
ناموجود
برند: مای بیبی | My Baby مدل: My Baby Chamomile Size 4 Diaper Pack of 34
پوشک بچه مای بی بی سایز 4پوشک بچه مای بی بی سایز 4 محصولی مناسب برای کودکان 8 تا 16 کیلوگرم است. یکی از مواردی که سبب شده است استفاده از این کودک مورد توجه قرار گیرد عصاره بابونه است که در آن به کار رفته است. قدرت جذب ادرار در این پوشک بسیار بالاست و اجازه نمی دهد ادرار به لباس کودکان پس دهد و زمینه..
مناسب وزن 8 تا 16 کیلوگرم و جنس پنبه و کتان
142,800 تومان
پوشک بچه مای بی بی سایز 3  38 عددی
ناموجود
برند: مای بیبی | My Baby مدل: My Baby Chamomile Size 3
  پوشک بچه مای بی بی سایز 3 پوشک بچه مای بی بی سایز 3 محصولی مناسب برای کودکان 5 تا 9 کیلوگرم است. این پوشک دارای لایه محافظ کشسانی عمودی است و از نشت ادرای به خارج از پوشک پیشگیری می کند. این پوشک ضد حساسیت است و آزادی عمل کاملی را به کودکان می بخشد. این پوشک دارای طراحی حرفه ای است! ..
مناسب وزن 5 تا 9 کیلوگرم و دارای لایه کشسانی و دورانی
155,000 تومان
پوشک بچه مای بی بی سایز 2  44 عددی
ناموجود
برند: مای بیبی | My Baby مدل: My Baby Chamomile Size 2 Diaper Pack of 44
  پوشک بچه مای بی بی سایز 2 پوشک بچه مای بی بی سایز 2 محصولی مناسب برای کودکان 3 تا 6 کیلوگرم است. در این پوشک از عصاره بابونه استفاده شده است و جنس این پوشک از پنبه و کتان است. در نتیجه، این پوشک هیچ گونه حساسیتی را بر روی پوست کودکان به وجود نمی آورد و عصاره بابونه موجود در آن التهابات ..
مناسب وزن 3 تا 6 کیلوگرم و لایه کشسانی و دورانی
140,000 تومان
پوشک بچه شورتی پول آپ مای بی بی سایز 6 24 عددی
ناموجود
برند: مای بیبی | My Baby مدل: My Baby Pull-UP Size 6 Pack Of 24
  پوشک بچه شورتی پول آپ مای بی بی سایز 6 پوشک بچه شورتی پول آپ مای بی بی سایز 6 محصولی مناسب برای استفاده در کودکانی است که ورزن بالای 17 کیلوگرم دارند. این پوشک چسبی است و تعویض آن بسیار آسان است. طراحی این پوشک به گونه ای است که به عبور و مرور کودکان کمک می کند و از بوی بد ادرار و یا سو..
مناسب کودکان بالای 17 کیلوگرم و دارای کش یکپارچه 360 درجه و متناسب با بدن کودک
170,000 تومان
پوشک بچه شورتی پول آپ مای بی بی سایز 4  30 عددی
ناموجود
برند: مای بیبی | My Baby مدل: My Baby Pull-UP Size 4 Pack Of 30
پوشک بچه شورتی پول آپ مای بی بی سایز 4  پوشک شورتی مای بی بی اولین پوشک شورتی ساخت ایران می باشد که به دلیل داشتن ترکیبات طبیعی و استاندارد حساسیتی برای کودک دلبندتان ابجاد نمی کند. پوشک شورتی پول-آپ درست همانطور به تن کودک می‌رود که بزرگسالان لباس می‌پوشند. این پوشک ‌ها نه..
مناسب 9 تا 17 کیلوگرم و جلوگیری از بروز حساسیت و عرق سوز شدن
170,000 تومان
پوشک بچه شورتی مای بی بی سایز 5  26 عددی
ناموجود
برند: مای بیبی | My Baby مدل: My Baby Pull-UP Size 5 Pack Of 26
  پوشک بچه شورتی مای بی بی سایز 5 پوشک بچه شورتی مای بی بی سایز 5 محصولی مناسب برای کودکان 13 تا 20 کیلوگرم است. این پوشک قدرت جذب بالایی دارد و از نشت ادرار جلوگیری می کند. این پوشک به بدن کودکان نمی چسبد و ساختار آن به گونه ای است که کودکان به راحتی می توانند بازی کنند و جست و خیز نماین..
مناسب کودکان 13 تا 20 کیلوگرم ، جنس بسیار لطیف به نرمی پنبه
170,000 تومان
دستمال مرطوب کودک مناسب پوست های حساس مای بیبی 70 عددی
ناموجود
برند: مای بیبی | My Baby مدل: My Baby Sensitive Skin Baby Wet Wipes 70 Pcs
دستمال مرطوب کودک مناسب پوست های حساس مای بیبیدستمال مرطوب کودک مناسب پوست های حساس مای بیبی محصولی مناسب برای از بین بردن التهابات پوستی است و می تواند در صورت ادرار، مدفوع و یا بروز هر گونه کثیفی بر روی پوست مورد استفاده قرار گیرد. این دستمال حاوی عصاره بابونه، ویتامین ایی و ویتامین ب 5 است و همین..
مرطوب کننده پوست، مناسب پوست حساس کودکان  حاوی عصاره بابونه، ویتامین ایی و ویتامین ب
38,500 تومان
نمایش 1 تا 12 از 12 (1 صفحه)

مای بیبی برندی معتبر و ایرانی در زمینه تولید انواع پوشک برای کودکان است. این محصولات کیفیت بسیار بالایی دارند و تا به حال توانسته‌اند رضایت مادران ایرانی را کسب کنند.از ویژگی‌های منحصر به فرد محصولات این برند می‌توان به انعطاف پذیری آنها اشاره کرد. همین ویژگی سبب شده است که کودک آزادی حرکتی داشته باشد و پوشک به پاهایش آسیبی وارد نکند.مواد به کار رفته در این محصولات مناسب کودکان هستند. این محصولات دارای لایه محافظی از جنس کتان هستند و هیچ گونه حساسیتی برای کودکان به وجود نمی‌آورد.برند مای بیبی  با هدف ایجاد لحظاتی خوش برای کودکان کار خود را آغاز کرد و با تولید محصولات خود توانست تحولی عظیم در زمینه محصولات بهداشتی کودکان به وجود بیاورد.

تاریخچه برند مای بیبی

این برند با اشتیاق فراوان و توجه به کودکان ایرانی در سال 2001 تحت پوشش گروه زرین کار خود را آغاز کرد و از آن زمان تا به امروز توانسته است به دستاوردهای زیادی در زمینه تولید محصولات بهداشتی کودکان دست پیدا کند.پوشکهای مای بیبی همگی پس از طی آزمایشات سخت علمی و بر پایه استانداردهای بین المللی تولید می‌شوند. تیم حرفه‌ای طراحی در این سالها تلاش کرده‌اند تا دیزاین این محصولات را به گونه‌ای انجام دهند که برای کودکان چشم نواز و زیبا باشد.محصولات این برند دارای لایه محافظ عمودی هستند و همین امر از انتشار بوی نامطبوع جلوگیری به عمل می‌آورد. این امر برای مادران اهمیت بسیار زیادی دارد.در سال 2018 محصولات برند مای بیبی توانستند به کیفیت بالایی دست پیدا کنند. امروزه محصولات این برند در سایزها و اندازه‌های متفاوت در دسترس تمامی کودکان ایرانی هستند.

کیفیت مهم‌ترین هدف برند مای بیبی است!

محصولات این برند مستقیما با پوست کودکان سر و کار دارند. در نتیجه کیفیت در این محصولات بیش از هر چیز دیگری مورد توجه است. این برند قانون اصلی خود را توجه به کیفیت قرار داده است. ما تلاش می‌کنیم تا کیفیت محصولاتمان را افزایش دهیم نه کمیت آن را!در این مسیر چنان مصمم هستیم که تا به حال هیچ چیز نتوانسته است این تعهد اصلی را از بین ببرد. رضایت مادران ایرانی از محصولات این برند گواه تعهد مای بیبی به این اصل است.

انواع محصولات مای بیبی را از داروخانه آنلاین بخواهید!

داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و طی بیست و چهار ساعت در تهران و هفتاد و دو ساعت در سایر شهرستانها محصول را درب منزل تحویل بگیرید.مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم را در مورد انواع محصولات بهداشتی به طور رایگان در اختیار شما قرار دهند.