منو
سبد خرید شما

ناترول | Natrol

نمایش 1 تا 8 از 8 (1 صفحه)

برند ناترول

ناترول برندی است که متولد شده است تا به سلامتی انسانها در سراسر دنیا کمک کند. این کمپانی در سال 1980 کار خود را با تولید مکملهای حفظ سلامت پوست، مو و ناخن آغاز کرد.سپس این کمپانی وارد تولید مکملهای دیگر سلامتی شد و در طی این سالها توانسته است به جایگاه قابل توجهی دست پیدا کند.اکنون، این کمپانی در بیش از 60 کشور  دنیا فعالیت دارد. ناترول برندی پیشرو در زمینه تولید مکمل‌های دارویی برای زندگی بهتر و تجربه سلامتی است و به شکل گیری صنعت غذاهای سالم کمک کرده است.کیفیت و نوآوری این برند در تولید محصولات و مکمل ها سبب شده است تا این برند بتواند کیفیت زندگی و سلامت مشتریان خود را ارتقا دهد و به محبوبیت زیادی در این زمینه دست پیدا کند.

مکملهای برند ناترول

این برند در طی چهار دهه فعالیت توانسته است انواع متفاوتی مکمل را تولید کند و آنها را در اختیار کسانی قرار دهد که به سلامت خود اهمیت می‌دهند. این مکملها به شرح زیرند:

 • مکملهای حفظ سلامت پوست، مو و ناخن
 • مکملهای حفظ سلامت مفاصل و استخوان
 • مکملهای حفظ سلامت مغز
 • مکملهای حفظ سلامت گوارش
 • مکملهای انرژی‌زا
 • مکملهای حفظ سلامت عمومی
 • مکملهای حفظ سلامت قلب
 • مکملهای تقویت سیستم ایمنی بدن
 • مکملهای حفظ سلامت مردان
 • مکملهای حفظ سلامت زنان
 • مکملهای مدیریت وزن
 • مکملهای کاهش استرس
 • مکملهای خواب‌آور

مکملهای حفظ سلامت پوست، مو و ناخن برند ناترول

این برند بر این باور است که زیبایی در درون و بیرون ما وجود دارد. این مکمل انواع متفاوتی از مکملهای حفظ سلامت پوست، مو و ناخن را به بازار عرضه کرده است. این مکملها دارای ویژگی‌های زیر هستند:

 • رشد مو و ناخن،
 • افزایش انعطاف‌پذیری و آب رسانی به پوست
 • کلاژن‌سازی ا

ین مکملها دارای خاصیت آنتی‌اکسیدانی هستند و از پیری زودرس پوست جلوگیری به عمل می‌آورند.مکملهای حفظ سلامت مفاصل و استخوان برند ناترولمفاصل و استخوانها چهارچوب بدن را تشکیل می‌دهند و سبب می‌شوند بدن بتواند به راحتی حرکت کند. بهتر است بدانید بدن برای حرکت ساخته شده است نه بی‌تحرکی و نشستن! به همین دلیل حفظ سلامت استخوانها و مفاصل اهمیت زیادی دارد.مکملهای حفظ سلامت مفاصل و استخوان برند ناترول حاوی ویتامینها و مواد معدنی مورد نیاز بدن از جمله ویتامین D3، منیزیم و گلوکوزامین هستند و به حفظ سلامت  بدن کمک می‌کنند.مکملهای حفظ سلامت مغز برند ناترولمطالعات اخیر نشان داده‌اند که پروتئینها نقش بسیار مهمی را در حفظ سلامت مغز دارند و از بروز بیماریهای مختلف حافظه  مانند آلزایمر جلوگیری به عمل می‌آورند.این برند انواع متفاوتی از مکملهای حفظ سلامت مغز را برای جلوگیری از بروز بیماریهای مختلف و تقویت حافظه در اختیار دوستداران سلامتی قرار می‌دهد.

مکملهای حفظ سلامت گوارش برند ناترول

سیستم گوارشی انسان سیستم منحصر به فردی است. تمامی موادی را که می‌خوریم از سیستم گوارشی عبور می‌کنند تا مواد مغذی آنها جدا شود و وارد جریان خون شود. در نتیجه حفظ سلامت این سیستم گوارشی اهمیت بسیار زیادی دارد.این برند انواع متفاوتی از مکملهای حفظ سلامت گوارش را به بازار عرضه کرده است و به حفظ سلامت و جلوگیری از ابتلا به بیماریهای گوارشی کمک می‌کند.

مکملهای انرژی‌زا برند ناترول

اگر دایما احساس خستگی می‌کند زنگ هشداری است که بدن شما از کمبود ویتامین یا ماده معدنی خاصی رنج می‌برد. مکملهای انرژی‌زا این برند حاوی ویتامینها و مواد معدنی مورد نیاز بدن انسان هستند و با افزایش سطوح انرژی در بدن کمبودهای بدن را از بین می‌برند.

مکملهای حفظ سلامت عمومی برند ناترول

پیروی از سبک زندگی سالم ( که رژیم غذایی سالم و ورزش بخشی از آن است) از بروز بیماریهای مختلف جلوگیری به عمل می‌آورد. تامین نیازهای بدن نقش بسیار مهمی را در حفظ سلامتی عمومی بدن دارد.این برند انواع متفاوتی از مکملهای حفظ سلامتی را به بازار عرضه کرده است و در اختیار دوستداران سلامتی قرار می‌دهد.

مکملهای حفظ سلامت قلب

قلب یکی از مهم‌ترین ارگانهای بدن است که وظیفه پمپاژ خون را در بدن بر عهده دارد. اگر قلب به هر دلیلی نتواند وظیفه خود را به خوبی انجام دهد به سلامت ارگانهای دیگر بدن آسیب وارد می‌شود.این برند انواع متفاوتی از مکملهای حفظ سلامت قلب را در اختیار کسانی قرار می‌دهد که به سلامت خود اهمیت می‌دهند.

مکملهای تقویت سیستم ایمنی بدن

سیستم ایمنی بدن ارگان بسیار منحصر به فردی است که از ورود آلودگیها به بدن جلوگیری به عمل می‌آورد. ابتلا به بیماریهای مختلف می‌تواند نشانه‌ای از ضعف سیستم ایمنی بدن باشد.برند ناترول انواع متفاوتی از مکملهای سیستم ایمنی بدن را برای ارتقا سلامتی و قدرت سیستم ایمنی بدن به بازار عرضه می‌کند.

مکملهای حفظ سلامت مردان برند ناترول

این برند به سلامت مردان اهمیت زیادی می‌دهد و انواع متفاوتی از مکملها را تنها برای حفظ سلامتی مردان در اختیار آنها قرار می‌دهد.مکملهای حفظ سلامت زنان برند ناترولزنان قشر مهمی از هر جامعه‌ای را تشکیل می‌دهند و سلامتی آنها اهمیت ویژه‌ای دارد. این برند نگاه ویژه‌ای به زنان دارد و مکملهایی را در اختیار آنها قرار می‌دهد تا سلامت خود را ارتقا دهند.

مکملهای مدیریت وزن برند ناترول

مطالعات جدید نشان داده‌‌اند که اضافه وزن آثار بسیار بدی بر سلامتی دارد و باعث بروز بیماریهای مختلفی از جمله بیماریهای قلبی، گوارشی، ریوی و حتی افسردگی می‌شود.از طرفی دیگر کمبود وزن نیز آثار بسیار بدی بر سلامتی دارد و سبب بروز سوتغذیه و ابتلا به بیماریهای مختلف می‌شود.این برند انواع متفاوتی از مکملهای مدیریت وزن را برای کاهش وزن و یا افزایش وزن در اختیار تمام کسانی قرار می‌دهد که به سلامت خود اهمیت می‌دهند.

مکملهای کنترل استرس برند ناترول

این موضوع دیگر به اثبات رسیده است که استرس نه تنها بر سلامت جسمانی افراد تاثیر می‌گذارد، بلکه سلامت اجتماعی افراد را نیز تحت تاثیر قرار می‌دهد. به همین دلیل کنترل استرس موضوع بسیار مهمی است.این برند انواع متفاوتی از انواع مکملهای کنترل استرس را به بازار عرضه کرده است تا به سلامت جسمانی و اجتماعی افراد کمک کند.

مکملهای خواب آور برند ناترول

خواب خوب یکی از مواردی است که بر سلامتی جسمانی افراد اثر می‌گذارد و از بروز بیماریهای مختلف جلوگیری به عمل می‌آورد. عدم خواب کافی سبب آسیبهای قلبی و مغزی می‌شود.این برند انواع مکملهای خواب آور حاوی ملاتونین را در اختیار کسانی قرار می‌دهد که به خواب خود اهمیت می‌دهند.

اهداف کمپانی ناترول

هدف ما حفظ سلامت مشتریانمان در سراسر دنیاست تا با تعهد به سه اصل مهم در تولید مکمل‌ها به انسانها کمک کنیم از سبک زندگی سالم پیروی کنند.سه اصل مهم در تولید این مکملها کیفیت، نوآوری و مهارت است!