منوی داروخانه
Your Cart

نیچرمید | Nature Made

کپسول کلست آف نیچرمید 60 عددی کپسول کلست آف نیچرمید 60 عددی
ناموجود
برند: نیچرمید | Nature Made مدل: Nature Made Cholestoff 60 Caps
کپسول کلست آف نیچرمیدکپسول کلست آف نیچرمید محصولی منحصر به فرد این کپسول برای کاهش کلسترول و کاهش گلیسیرید و چربی بدن است. این مکمل حاوی استرول‌ها و استانول‌های گیاهی است و نیاز روزانه بدن به آنها را تامین می‌کند.خطرات کلسترول بالاکلسترول ماده‌ای شبیه به چربی است که در خون گردش می‌کند. مقداری از کل..
کمک به کاهش کلسترول
150,000 تومان
کپسول ویتامین E 400 نیچرمید ۱۰۰ عدد
ناموجود
برند: نیچرمید | Nature Made مدل: Nature Made Vitamin E-400 IU 100 Tablets
کپسول ویتامین E 400 نیچرمیدکپسول ویتامین E 400 نیچرمید مکملی منحصر به فرد برای تامین ویتامین E بدن، پیشگیری از بیماری‌های قلبی – عروقی، درمان کیست‌های پستان، تقویت سیستم ایمنی و جلوگیری از اختلالات همراه با کاهش شناخت  نظیر آلزایمر است. این مکمل خاصیت ضد سرطان دارد و آنتی اکسیدان قوی محسوب می‌ش..
بهبود سیستم قلبی عروقی و ضد سرطان
130,000 تومان
کپسول مولتی فور هر نیچرمید 60 عددی
ناموجود
برند: نیچرمید | Nature Made مدل: Nature Made Multi For her 60 Softgels
کپسول مولتی فور هر نیچرمیدکپسول مولتی فور هر نیچرمید مکملی اختصاصی برای بانوان است که نقش بسزایی در تقویت سیستم ایمنی بدن، تولید انرژی و بهبود عملکرد بدن، پیشگیری و درمان کم‌خونی، حفظ سلامت پوست، مو و ناخن و پیشگیری از پوکی استخوان دارد.این مکمل حاوی 23 ماده مغذی ضروری مانند انواع ویتامین‌ها و مواد ..
مکمل اختصاصی برای حفظ سلامت بانوان
130,000 تومان
کپسول امگا 3 گیاهی نیچرمید 60 عدد
ناموجود
برند: نیچرمید | Nature Made مدل: Nature Made 100% Vegetarian Omega 3
کپسول امگا 3 گیاهی نیچرمیدکپسول امگا 3 گیاهی نیچرمید محصولی مناسب برای کاهش التهابات بدن است. این کپسول به بهبود عملکرد مغزی کمک می کند و برای درمان و پیشگیری برخی از بیماری های التهابی مانند بیماری قلبی و عروقی، اضافه وزن، سندروم متابولیک، آلزایمر، آرتریت روماتوئید، دیابت، افسردگی و بیماری های خود ..
تقویت سیستم ایمنی و قلب، ضد التهاب قوی
190,000 تومان
کلسیم منیزیم زینک و ویتامین D نیچرمید 100 عدد
ناموجود
برند: نیچرمید | Nature Made مدل: Nature Made Calcium Magnesium Zinc
کلسیم منیزیم زینک و ویتامین D نیچرمیدکلسیم منیزیم زینک و ویتامین D نیچرمید مکملی منحصر به فرد برای رفع پوکی استخوان  است  و به رشد موثر پوست، مو ، دندان و استخوان کمک می‌کند. مصرف این مکمل در بهبود رشد جسمانی و ذهنی، تنظیم اشتها و به رفع سوء تغذیه موثر است.این محصول حاوی مقادیر فراوانی ک..
سلامت استخوان و تنظیم سیستم ایمنی و بهبود پوکی استخوان
95,000 تومان
قرص گلوکوزامین نیچرمید 60 عددی قرص گلوکوزامین نیچرمید 60 عددی
ناموجود
برند: نیچرمید | Nature Made مدل: Nature Made Glucosamine 500mg 60 Tablets
قرص گلوکوزامین نیچرمیدقرص گلوکوز آمین نیچرمید مکملی منحصر به فرد برای بهبود دردهای مفصلی، تشکیل ماده زمینه‌ای مفاصل و بهبود دردهای استئوآرتریت است.نقش ویتامینها و مواد مغذی در کاهش دردهای استخوانی و مفاصلساییدگی مفاصل یا اوستئوآرتریت نوعی عارضه استخوانی است که با بالا رفتن سن شیوع بیشتری پیدا می‌کند..
ترمیم غضروف و مفاصل و بهبود آرتروز
27,300 تومان
قرص کلسیم و ویتامین D نیچرمید 90 عددی
ناموجود
برند: نیچرمید | Nature Made مدل: Nature Made Calcium + Vit D
قرص کلسیم و ویتامین D نیچرمیدقرص کلسیم و ویتامین دی نیچرمید مکملی منحصر به فرد برای جلوگیری از پوکی استخوان، تقویت استخوانها و بهبود عملکرد مفاصل است.کلسیم فراوان‌ترین ماده معدنی موجود در بدن است که نقش اصلی آن ساخت و حفظ استخوانها، دندانها و فعالیت آنزیم‌های بدن است. کلسیم نقش مهمی در انقباض عضلات،..
جلوگیری از پوکی استخوان و کم کاری پاراتیروئید
92,000 تومان
قرص ویتامین D3 1000 نیچرمید 100 عددی
ناموجود
برند: نیچرمید | Nature Made مدل: Nature Made Vitamin D3 1000
قرص ویتامین D3 1000 نیچرمیدقرص ویتامین D3 1000 نیچرمید مکملی منحصر به فرد برای بهبود پوکی استخوان و تقویت سیستم ایمنی بدن است. این قرص حاوی مقادیر کافی ویتامین D و فاقد مخمر و گلوتن است. ویتامین D3 1000 نیچرمید نقش کلیدی در کمک به جذب روده‌ای کلسیم و فسفر دارد و در غیاب این ویتامین جذب کلسیم به درست..
حفظ سلامت دندان، استخوان و سیستم ایمنی بدن
59,000 تومان
قرص مولتی کامپیلیت نیچرمید 90 عدد
ناموجود
برند: نیچرمید | Nature Made مدل: Nature Made Multi Complete
قرص مولتی کامپیلیت نیچرمیدقرص مولتی کامپیلیت نیچرمید مکملی منحصر به فرد برای حفظ سلامتی و شادابی بزرگسالان است. این مکمل با حفظ تراکم و تقویت بافت استخوانی ضروری به کمک کلسیم و ویتامین دی تاثیر بسیاری بر سلامت بدن دارد.نقش ویتامینها و مواد معدنی در حفظ سلامتیویتامین‌ها نقش بسیار مهمی در حفظ سلامتی د..
کامل ترین مولتی ویتامین بزرگسالان و تقویت سیستم بینایی
75,000 تومان
قرص مولتی پریناتال نیچرمید
ناموجود
برند: نیچرمید | Nature Made مدل: Nature Made Multi Prenatal 90 tablets
قرص مولتی پریناتال نیچرمیدقرص مولتی پریناتال نیچرمید مکملی منحصر به فرد برای حفظ سلامت مادر و جنین، رشد مطلوب جنین و پیشگیری از تولد نوزاد نارس است. این مکمل حاوی املاح و ریزمغذی‌های ضروری ویژه دوران بارداری است.نقش ویتامین ها و عناصر معدنی در دوران بارداریزنان در دوران پیش از بارداری، دوران بارداری..
مناسب جهت دوران بارداری و تکامل جنین و حفظ سلامت استخوان‌های مادر و نوزاد
92,000 تومان
قرص مولتی دیلی نیچرمید 100 عددی
ناموجود
برند: نیچرمید | Nature Made مدل: Nature Made Multi Daily 100 Tabs
قرص مولتی دیلی نیچرمید قرص مولتی دیلی نیچرمید مکملی منحصر به فرد برای تامین نیاز بدن به انواع ویتامینها و مواد معدنی جهت تامین انرژی بدن بزرگسالان است.این مکمل محصول کمپانی نیچرمید آمریکا است.در واقع این محصول تامین کننده 100 درصد نیاز روزانه بدن به ویتامین سی  و زینک جهت تقویت سیستم ایمنی بدن&..
مولتی ویتامین و تامین انرژی مورد نیاز بدن
170,000 تومان
قرص ملاتونین 3 میلی گرم نیچرمید 80 عددی
ناموجود
برند: نیچرمید | Nature Made مدل: Nature Made Melatonin 3 mg
قرص ملاتونین 3 میلی گرم نیچرمیدقرص ملاتونین نیچرمید حاوی 3میلی گرم ملاتونین است و به تنظیم خواب و درمان بی خوابی کمک می کند. این مکمل ساخت کشور آمریکا است.ملاتونین چیست؟ملاتونین یک هورمون طبیعی است که چرخه خواب را مدیریت می‌کند و نظم می‌بخشد. برخی از افرادی که از بیماری بیخوابی رنج می‌برند یا به اخت..
کمک به درمان بی خوابی و تنظیم ساعت خواب
95,000 تومان
قرص سوی منوپوز نیچرمید 30 عدد
ناموجود
برند: نیچرمید | Nature Made مدل: Soy Menopause Nature Made
قرص سوی منوپوز نیچرمیدقرص سوی منوپوز نیچرمید مکملی مناسب برای بهبود علائم یائسگی است. این مکمل به تنظیم هورمون ها در بدن کمک می کند و نقش موثری در کاهش علائم به ویژه درد پستان قبل از یائسگی دارد. از این قرص می توان برای پیشگیری از دردهای میگرنی قبل از قاعدگی استفاده کرد. مواد موثره ای که در این مکمل..
موثر در پیشگیری از دردهای میگرنی قاعدگی و بهبود علائم یائسگی
36,700 تومان
قرص سلنیوم نیچرمید 100 عددی قرص سلنیوم نیچرمید 100 عددی
ناموجود
برند: نیچرمید | Nature Made مدل: Nature Made Selenium
قرص سلنیوم نیچرمیدقرص سلنیوم نیچرمید مکملی منحصر به فرد برای حفظ شادابی و جوانی پوست و مو است. این مکمل خاصیت آنتی اکسیدانی و ضد سرطانی دارد.مکمل سلنیوم نیچرمید حاوی 200 میکروگرم عنصر معدنی سلنیوم است.نقش سلنیوم بر سلامتیعنصر معدنی سلنیوم یکی از مواد معدنی کمیاب و مهم برای سلامتی انسان است. سلنیوم د..
حفظ شادابی پوست و ضد سرطان و حفظ جوانی و شادابی پوست
34,100 تومان
قرص زینک نیچرمید 100 عدد
ناموجود
برند: نیچرمید | Nature Made مدل: Nature Made Zinc
قرص زینک نیچرمیدقرص زینک نیچرمید مکملی منحصر به فرد برای تقویت سیستم ایمنی بدن، حفظ سلامت پوست، مو و ناخن است. این محصول باعث کاهش ریزش مو و افزایش سرعت رشد آن می شود. با استفاده از این کپسول دارای پوستی شفاف خواهید شد و لک های پوستیتان کمرنگ می شود. یکی از فوایدی که خوردن زینک بر سلامتی دارد کاهش و..
تقویت سیستم ایمنی و سلامت پوست و مو
75,000 تومان
قرص تریپل فلکس نیچرمید  50 عدد قرص تریپل فلکس نیچرمید  50 عدد
ناموجود
برند: نیچرمید | Nature Made مدل: Nature Made Triple Flex
قرص تریپل فلکس نیچرمیدقرص تریپل فلکس نیچرمید مکملی منحصر به فرد برای درمان آرتروز، رفع درد و التهاب مفاصل، بازسازی و ترمیم بافت غضروفی و مفاصل، جلوگیری از تخریب غضروف‌ها، افزایش قابلیت حرکت، بهبود خشکی صبحگاهی، ترمیم تاندون‌ها و دردهای اطراف مفصلی  است.این قرص حاوی هر سه ترکیب گلوکزآمین، گرم ک..
کمک به درمان و پیشگیری از آرتروز
235,000 تومان
قرص اسید فولیک نیچرمید  100 عدد
ناموجود
برند: نیچرمید | Nature Made مدل: Nature Made Folic Acid 400
قرص اسید فولیک نیچرمیدقرص اسید فولیک نیچرمید مکملی منحصر به فرد برای بهبود کم‌خونی ناشی از کمبود اسید فولیک، افزایش ساخت گلبولهای قرمز و پیشگیری از بروز بیماری کم خونی است.فواید اسید فولیک بر سلامتی:اسید فولیک یا ویتامین B9 به رشد منظم سلولی و بازسازی آن کمک می‌کند. مصرف این ویتامین به ویژه در هفته..
جلوگیری از کم خونی و افزایش خونسازی
51,000 تومان
نمایش 1 تا 17 از 17 (1 صفحه)

برند نیچر مید برندی معتبر و آمریکایی در زمینه تولید انواع محصولات سلامتی است. این برند محصولات متنوعی را در اختیار کسانی قرار می دهد که به سلامتی خود اهمیت می دهند. این برند به سلامتی و تندرستی متعهد است و بیش از 20 سال است که تحقیقات جامعی را در زمینه مکمل ها انجام داده است و در آزمایشات بالینی شرکت کرده است. همچنین، این کمپانی تاریخچه طولانی در آموزش محققان و مشاوران حرفه ای دارد. این برند مفتخر است که  شفافانه اطلاعات خود را در قالب تولید مکملهای مناسب در اختیار مشتریان خود قرار می دهد تا زندگی سالم تری را تجربه کنند. هدف این برند ارایه چهارچوب معتبر علمی در زمینه تولید محصولات سلامتی است.

کیفیت اولویت کار برند نیچر مید!

بیش از 40 سال است که کیفیت نقش اساسی را در محصولات این برند بازی می کند. کیفیت در تمامی امور از جمله مواد اولیه برای تولید مکملها، روشهای تولید محصولات و حتی سرمایه گذاری و نوآوری ها به چشم می خورد. این برند بر این باور است که مسئولیت پذیری اش در برابر ارایه محصولات با کیفیت سبب شده است مشتریان احساس خوبی را با محصولات سلامتی این برند تجربه کنند. در این برند تعهد  به کیفیت در صدر تمامی کارها قرار دارد.

کمپانی نیچر مید سالانه بیش از 150 مکمل، 120 میلیون بطری، 11.5 میلیون قرص، کپسول و آدامس تولید می کنند. این کمپانی همیشه در صنعت تولید محصولات سلامتی پیشرو بوده است و تاریخچه این برند مسئولیت پذیری و کیفیت محصولاتش را تضمین می کند. همچنین، محصولات این برند مورد تایید پزشکان هستند و برای درمان بیماری ها نیز پیشنهاد می شوند.

رضایت مشتریان محور اصلی کار این برند را تشکیل می دهد. کمپانی نیچر مید این شرایط را برای مشتریان به وجود می آورد تا در صورت عدم رضایت از خرید؛ محصول خریداری شده را مرجوع کنند. خط مشی این برند این است که این کمپانی هرگز در این باره از مشتریان سوالی نمی پرسد. این روش ویژه این برند برای تعهد به مشتریان در هر شرایطی است.

انواع محصولات برند نیچر مید را از داروخانه آنلاین بخواهید!

داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم را در مورد انواع مکملها به طور رایگان در اختیار شما قرار دهند.