Menu
Your Cart

نستله | Nestle

تغذیه سالم، زندگی سالم

ما رهبری شرکتی را برعهده داریم که در راستای تغذیه، سلامتی و تندرستی پیش می‌رود. ما کیفیت زندگی را بر پایه راه‌حل‌های مبتنی بر تغذیه و سلامت دانش‌بنیان در تمام مراحل زندگی در راستای کمک به مصرف‌کنندگان و خانواده آنها، بالا می‌بریم.

پیشینه ما به سال 1866، همزمان با افتتاح کارخانه شیر تغلیظ‌‌ شده انگلو– سوئیس بر‏می‏‌گردد. در سال 1867، هنری نستله شیر خشک نوین را ابداع کرد و در سال 1905 شرکتی که وی بنیان‌‌گذاری کرده ‏‌بود، با شرکت انگلو-سوئیس ادغام شد. شرکتی که امروز به نام نستله می‌‏شناسیم، حاصل ادغام این دو شرکت است. در طی این مدت گسترش شهرها، راه‌‏آهن و کشتی‌‌های بخار با کاهش هزینه‌‌های حمل‌ونقل، سبب تحول تجارت جهانی کالاهای مصرفی شد.

بنیان‏‌گذار شرکت نستله، یک داروساز آلمانی به نام هنری نستله بود. وی اولین ترکیب خود را به نام فارین لاکته (مخلوطی ازشیر و آرد)، در شهر وِوی سوئیس تولید کرد. این ترکیب شامل شیرگاو، آردگندم و شکر بود که نستله از آن برای کاهش نرخ بالای مرگ‌‎ومیر نوزادانی که از شیر مادر محروم بودند، استفاده ‏کرد. از همان زمان، وی شروع به استفاده از نشان نمادین «آشیانه پرنده» کرد.
 هنری نستله، شرکت و کارخانه خود را در شهر وِوی به سه تاجر محلی واگذار کرد. آنها برای توسعه تولید و فروش، تعدادی شیمیدان و نیروی متخصص استخدام کردند.

رقابت تنگاتنگ دو شرکت نستله و انگلو - سوئیس در فروش محصولات مشابه، منجر به توسعه در تولید و فروش هر دو شرکت شد. این محصولات، شامل شیر تغلیظ‌‌ شده و شیر خشک بود. درسال 1882، شرکت انگلو-سوئیس در آمریکا گسترش یافت. ولی مرگ جورج پیج سبب بازماندن این شرکت از برنامه‌‌های خود شد.
درسال ۱۹۰۲، این شرکت فعالیت‌‏های خود را در آمریکا واگذار‏ کرد که در نهایت، منجر به ادغام دو شرکت نستله و انگلو-سوییس شد.اصول کسب‌وکار شركت نستله

اصول کسب‎وکار شرکت ما در مرکز فعالیت‌های شرکت قرار دارد.
اصول کسب‎وکار ما که به بیش از ۵۰ زبان ترجمه شده است، بیانگر اصول اولیه نظیر عدالت و صداقت و نیز مراقبت از افراد و جوامع است.

از زمانی كه «هنری نستله» برای نخستین بار غذای کودک خود با نام فارین‌لاكته (Farine Lacte) را طراحی کرد، شرکت، فعالیت تجاری را در جهت به ارمغان آوردن موفقیت بلندمدت برای ذ‎ی‎نفعانش بنیان نهاد. ما نه‌تنها باید ضمن حصول اطمینان از پایا بودن فعالیت‌هایمان، به قوانین احترام بگذاریم، بلکه برای جامعه نیز ایجاد ارزش کنیم.
قوانین داخلی ما تنها جهت پیروی از قانون نیستند. آن‌ها راهنمای اقدامات ما در مواردی است که قانون سختگیرانه نیست یا اصلا وجود ندارد. پشتیبانی از قوانین بسیار فراتر از گزارش‌نویسی است. این کار مجموعه‌ای از قوانین استوار در سراسر شرکت و راهنمای جامعی برای کلیه کارکنان است.

اصول کسب‎وکار شركت نستله به رشد و پذیرش دنیای در حال تغییر ادامه خواهد داد. برای مثال، ما به محض روی کار آمدن ده اصل تاثیر جهانی سازمان ملل، از آن‌ها پیروی کردیم و امروز نیز تابع آنها هستیم.
نستله ضمن در نظر گرفتن قوانین محلی، رسوم فرهنگی و مذهبی کشورها به پیروی از اصول تجاری نیز متعهد است.

برند: نستله | Nestle مدل: Nestle NAN Follow-on Formula 2
ویژگی های شیر خشک نان 2 نستله:- این فرمول از شیر خشک نان، برای نوزادان ۶ تا ۱۲ماه مناسب است- از جمله مواد موجود در آن ، پودر شیر گاو، روغن های گیاهی، لاکتوز، کلسیم، سویا ، روغن ماهی، مالتودکسترین، دوکوهگزانوییک اسید، دی سدیم فسفات، پتاسیم، منیزیوم، ویتامین های محلول در آب و چربی بالغ بر سیزده نوع، س..
28,600 تومان
برند: نستله | Nestle مدل: Nestle NAN Follow-on Formula 1
ویژگی های شیر خشک نان 1 نستله:- این شیر خشک مناسب نوزادان بدون مشکل خاص و سالم با اندازه در رنج طبیعی و سن ۰ تا ۶ ماه است- بسته بندی جدید آن باعث شده که محفظه قاشق جداگانه قرار بگیرد و درب پلاستیکی آن باعث میشود میزان شیر خشک باقی مانده دیده شود- ویژگی مثبت این محصول داشتن آنتی اکسیدان های مورد نیاز..
28,600 تومان
برند: نستله | Nestle مدل: Nestle Guigoz 1
شیر خشک گیگوز 1 نستله« شیر خشک گیگوز 1 نستله » مکمل غذایی کودک است که برای تامین نیازهای کودک و جبران خلا غذایی مورد استفاده قرار می گیرد.شیرخشک ها به دو دسته تقسیم می شوند: (1) شیرخشک هایی که از شیرگاو تهیه می شوند و (2) شیر خشک هایی که منابع گیاهی دارند. مطالعات اخیر نشان داده اند شیر خشکه..
23,600 تومان
برند: نستله | Nestle مدل: Nestle Guigoz 2
همانطور که می دانید شیر مادر کامل ترین تغذیه برای کودک است. اما گاهی اوقات مادران به دلایل مختلف به کودکشان شیر خشک می دهند ، دلایلی از قبیل مشغله های کاری و گرفتاری و نداشتن وقت. اما آیا شیر خشک جایگزین خوبی برای شیر مادر محسوب میشود؟ آیا شیر خشک می تواند تمام نیاز های بدن کودک را پاسخگو باشد؟شیرخش..
23,600 تومان
شیر خشک پری نان نستله | پروتئین و انرژی اضافی، با هضم آسان
ناموجود