منوی داروخانه
Your Cart

نستله | Nestle

سرلاک گندم و مو به همراه شیر نستله 400 گرم
جدید
برند: نستله | Nestle مدل: Nestle Wheat Banana With Milk Cerela 400 g
سرلاک گندم و مو به همراه شیر نستله 400 گرم غذای کمکی شیرخواران و کودکان بر پایه غلات است.این مکمل به همراه شیر غذایی کاملا مقوی برای کودکان 7 ماه به بالا بوده و باعث تامین مواد معدنی مور نیاز بدن کودک می شود. سرلاک گندم و موز با ترکیبی مغذی و طبیعی سرشار از ویتامین های انرژی بخش بوده تا نیاز ها..
غذای کمکی شیرخواران و کودکان بر پایه غلات
148,999 تومان
شیر خشک گیگوز 3 نستله  400 گرم شیر خشک گیگوز 3 نستله  400 گرم
ناموجود
برند: نستله | Nestle مدل: Nestle Guigoz 3
  شیر خشک گیگوز 3 نستله از 12 ماهگی به بعد شیر خشک گیگوز 3 نستله مناسب برای کودک از 12 ماهگی به بعد است. این شیر حاوی مواد موثره ای نظیر پروبیوتیک ال کامفوتیس، لیپواکتیو و لاکتوز است، مواد مورد نیاز بدن کودک را تامین می کند و با تقویت سیستم ایمنی بدن کودک مقاومت او را در برابر ابتلا به بی..
غذای کامل نوزادان از 12 ماهگی به بعد و حاوی ویتامین و مواد معدنی ضروری
50,500 تومان
شیر خشک گیگوز 2 نستله  400 گرم شیر خشک گیگوز 2 نستله  400 گرم
ناموجود
برند: نستله | Nestle مدل: Nestle Guigoz 2
  شیر خشک گیگوز 2 نستله از 6 تا 12 ماهگی کودک شیر خشک گیگوز 2 نستله مناسب برای کودک از 6 تا 12 ماهگی است. این شیر خشک حاوی مواد مغذی مورد نیاز بدن کودک است و به رشد کودک کمک می کند. همانطور که می دانید هیچ چیز مانند شیر مادر نمی تواند مواد مورد نیاز بدن کودک را تامین کند، اما گاهی به دلای..
غذای کامل و حاوی انواع ویتامین و مواد معدنی از 6 تا 12 ماهگی ، حاوی ویتامین و مواد معدنی ضروری
50,500 تومان
شیر خشک گیگوز 1 نستله 400 گرم شیر خشک گیگوز 1 نستله 400 گرم
ناموجود
برند: نستله | Nestle مدل: Nestle Guigoz 1
  شیر خشک گیگوز 1 نستله مناسب از بدو تولد شیر خشک گیگوز 1 نستله محصولی مناسب برای کودک از بدو تولد است. این شیر حاوی پروبیوتیک ال کامفورتیس است و به حفظ آرامش و سلامت معده کودک کمک می کند. ال کامفورتیس به طور طبیعی در شیر مادر وجود دارد و از بروز کولیک در کودک پیشگیری می نماید. یکی دیگر ا..
غذای کامل و حاوی انواع ویتامین و مواد معدنی از بدو تولد ، حاوی ویتامین و مواد معدنی ضروری
50,500 تومان
شیر خشک نان کید نستله 400 گرم شیر خشک نان کید نستله 400 گرم
ناموجود
برند: نستله | Nestle مدل: Nestle Nankid
شیر خشک نان کید وانیلی مخصوص کودکان بالای 3 سال شیر خشک نان کید وانیلی محصولی مناسب برای کودکان بالای 3 سال است. آهن یکی از مواد مغذی مهمی است که در این شیر خشک به کار رفته است و سبب شده است این محصول به محصولی ویژه برای کودکان تبدیل شود. عنصر آهن نقش موثری در رشد و تکامل مغزی کودکان دارد و با سا..
حاوی انواع ویتامین و مواد معدنی مورد نیاز بدن کودک
111,600 تومان
شیر خشک نان 3 نستله اپتی پرو 400 گرم شیر خشک نان 3 نستله اپتی پرو 400 گرم
ناموجود
برند: نستله | Nestle مدل: Nestle NAN Follow-on Formula 3
شیر خشک نان 3 نستله اپتی پرو مناسب بعد از 12 ماهگی شیر خشک نان 3 نستله اپتی پرو مناسب برای کودکان بعد از 12 ماهگی است. این شیر مطابق با شیر مادر طراحی شده است و همین امر سبب شده است استفاده از این شیر مورد توجه والدینی قرار گیرد که به سلامت کودک خود اهمیت می دهند. پروتئین موجود در این شیر به رشد طب..
افزایش سیستم ایمنی و مناسب بعد از 12 ماهگی ، رشد و تکامل ذهن و بینایی کودک
61,500 تومان
شیر خشک نان 2 نستله اپتی پرو | 400 گرم شیر خشک نان 2 نستله اپتی پرو | 400 گرم
ناموجود
برند: نستله | Nestle مدل: Nestle NAN Follow-on Formula 2
  شیر خشک نان 2 نستله اپتی پرو بعد از 6 ماهگی شیر خشک نان 2 نستله اپتی پرو مناسب برای کودک بعد از 6 ماهگی است. این شیر خشک حاوی مواد مغذی مورد نیاز بدن کودکان است و آنها را در مسیر وزن گیری قرار می دهد. در این شیر از موادی مشابه به شیر مادر استفاده شده است و همین امر سبب شده است که کودک پ..
افزایش سیستم ایمنی و مناسب بعد از 6 ماهگی ، تقویت سیستم ایمنی بدن کودک
79,000 تومان
شیر خشک نان 1 نستله اپتی پرو 400 گرم شیر خشک نان 1 نستله اپتی پرو 400 گرم
ناموجود
برند: نستله | Nestle مدل: Nestle NAN Follow-on Formula 1
  شیر خشک نان 1 نستله اپتی پرو مناسب از بدو تولد تا 6 ماهگی شیر خشک نان 1 نستله اپتی پرو مناسب از بدو تولد تا 6 ماهگی است. این شیر حاوی تمامی مواد مغذی برای رشد کودک است و به ارتقا سلامت کودک کمک می کند. تمامی ترکیباتی که در شیر مادر یافت می شوند در ساختار این شیر به کار رفته اند و همین ا..
حاوی مواد مغذی برای تقویت ایمنی و رشد و تکامل فیزیکی شیرخوار
78,000 تومان
سرلاک گندم و سیب به همراه شیر نستله 400 گرم سرلاک گندم و سیب به همراه شیر نستله 400 گرم
ناموجود
برند: نستله | Nestle مدل: Nestle Wheat Apple With Milk Cerela 400 g
سرلاک گندم و سیب به همراه شیر نستله 400 گرم با داشتن ترکیباتی مناسب مانند: آرد گندم، شیرخشک بدون چربی، شکر، مخلوط روغن های گیاهی،پوره سیب، کربنات کلسیم، مخلوط ویتامین ها و مواد معدنی، پروبیوتک، آهن و وانیل غذای کمکی مناسب شیرخواران و کودکان بوده است.سرلاک گندم و سیب به همراه شیر نستله مناس..
غذای کمکی شیرخواران و کودکان بر پایه غلات, مناسب شیرخواران از پایان 7 ماهگی
126,000 تومان
نمایش 1 تا 9 از 9 (1 صفحه)

تاریخچه برند نستله

نستله شرکت صنایع غذایی سوئیسی و چند ملیتی است که بزرگترین تولید کننده مواد غذایی و آشامیدنی در جهان به شمار می‌رود.این شرکت در سال 1866 در شهر وو وه سوئیس تاسیس گردید. بنیانگذار این شرکت داروساز آلمانی به نام هنری نستله بود و از ترکیبات مختلف شیر گاو، آرد و شکر استفاده می‌کرد تا شیر خشک را برای نوزادنی تولید کند که به هر دلیلی از شیر مادر محروم بودند. با اینکار او از مرگ و میر نوزادان زیادی جلوگیری به عمل آورد.او از نشان نمادین آشیانه پرنده بر روی محصولات خود استفاده می‌کرد. سپس در سال 1867 دو برادر آمریکایی به نام های چارلز و جورج پیج به عنوان سفیران آمریکا اقدام به راه اندازی شرکت آنگلو سوئیس کاندنس میلک در یکی از شهرهای سوئیس کردند.در سال 1905 دو شرکت نستله و آنگلو سوئیس کاندنس با یکدیگر ادغام شدند و تحت عنوان نستله فعالیتشان را آغاز کردند. این شرکت اکنون مالک بیش از 8000 برند در بخشهای مختلف صنایع غذایی است.این شرکت اکنون دارای 447 کارخانه در 194 کشور جهان است. در سال 2011 این شرکت در فهرست «فورچون جهانی 500 » در رده نخست سودآورترین شرکت جهان قرار گرفت.این شرکت در سال 2019 با درآمد معادل 93 میلیارد و 512 میلیون دلار رتبه 76 از نظر درآمد را به خود اختصاص داد و در جایگاه 53 شرکت سودآور دنیا قرار گرفت.

آغاز فعالیت برند نستله در ایران

هیات وزیران وقت در تاریخ 5 مرداد سال 1373 به این شرکت مجوز مشارکت در تولید شرخشک و غذای کودک را در شهرستان کرج اعطا کردند. از سال 1373 تا به امروز این برند اقدام به تولید محصولات متنوعی مانند شیرخشک، سرلاک، نسکافه و نسکوئیک کرده است.

اصول کسب و کار نستله

این شرکت به اصول خاصی پایبند است. این اصول به شرح زیر هستند:
- اصول کسب و کار این شرکت در مرکز فعالیتهای شرکت قرار دارد.
- این اصول به بیش از 50 زبان ترجمه شده اند و بیانگر اصول اولیه عدالت، صداقت و مراقبت از افراد جوامع هستند.
- این قوانین به عنوان راهنما در کار به کار می‌روند. پشتیبانی از این قوانین بسیار فراتر از گزارش نویسی است.
- اصول کسب و کار این برند با توجه به رشد قوانین تجاری دنیا تغییر می‌کنند. به طور مثال با روی کار آمدن ده اصل تاثیر جهانی سازمان ملل، این برند از آنها پیروی کرد و امروزه تابع آنهاست.
- این برند به قوانین محلی، رسوم فرهنگی و مذهبی و اصول تجاری کشورها متعهد است.

محصولات برند نستله را از داروخانه آنلاین بخواهید!

داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و طی بیست و چهار ساعت در تهران و هفتاد و دو ساعت در سایر شهرستانها محصول را درب منزل تحویل بگیرید.مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم را در مورد انواع برندها به طور رایگان در اختیار شما قرار دهند.