Menu
Your Cart

نستله | Nestle

تاریخچه برند نستله

نستله شرکت صنایع غذایی سوئیسی و چند ملیتی است که بزرگترین تولید کننده مواد غذایی و آشامیدنی در جهان به شمار می‌رود.این شرکت در سال 1866 در شهر وو وه سوئیس تاسیس گردید. بنیانگذار این شرکت داروساز آلمانی به نام هنری نستله بود و از ترکیبات مختلف شیر گاو، آرد و شکر استفاده می‌کرد تا شیر خشک را برای نوزادنی تولید کند که به هر دلیلی از شیر مادر محروم بودند. با اینکار او از مرگ و میر نوزادان زیادی جلوگیری به عمل آورد.او از نشان نمادین آشیانه پرنده بر روی محصولات خود استفاده می‌کرد. سپس در سال 1867 دو برادر آمریکایی به نام های چارلز و جورج پیج به عنوان سفیران آمریکا اقدام به راه اندازی شرکت آنگلو سوئیس کاندنس میلک در یکی از شهرهای سوئیس کردند.در سال 1905 دو شرکت نستله و آنگلو سوئیس کاندنس با یکدیگر ادغام شدند و تحت عنوان نستله فعالیتشان را آغاز کردند. این شرکت اکنون مالک بیش از 8000 برند در بخشهای مختلف صنایع غذایی است.این شرکت اکنون دارای 447 کارخانه در 194 کشور جهان است. در سال 2011 این شرکت در فهرست «فورچون جهانی 500 » در رده نخست سودآورترین شرکت جهان قرار گرفت.این شرکت در سال 2019 با درآمد معادل 93 میلیارد و 512 میلیون دلار رتبه 76 از نظر درآمد را به خود اختصاص داد و در جایگاه 53 شرکت سودآور دنیا قرار گرفت.

آغاز فعالیت برند نستله در ایران

هیات وزیران وقت در تاریخ 5 مرداد سال 1373 به این شرکت مجوز مشارکت در تولید شرخشک و غذای کودک را در شهرستان کرج اعطا کردند. از سال 1373 تا به امروز این برند اقدام به تولید محصولات متنوعی مانند شیرخشک، سرلاک، نسکافه و نسکوئیک کرده است.

اصول کسب و کار نستله

این شرکت به اصول خاصی پایبند است. این اصول به شرح زیر هستند:

  • اصول کسب و کار این شرکت در مرکز فعالیتهای شرکت قرار دارد.
  • این اصول به بیش از 50 زبان ترجمه شده اند و بیانگر اصول اولیه عدالت، صداقت و مراقبت از افراد جوامع هستند.
  • این قوانین به عنوان راهنما در کار به کار می‌روند. پشتیبانی از این قوانین بسیار فراتر از گزارش نویسی است.
  • اصول کسب و کار این برند با توجه به رشد قوانین تجاری دنیا تغییر می‌کنند. به طور مثال با روی کار آمدن ده اصل تاثیر جهانی سازمان ملل، این برند از آنها پیروی کرد و امروزه تابع آنهاست.
  • این برند به قوانین محلی، رسوم فرهنگی و مذهبی و اصول تجاری کشورها متعهد است.

محصولات برند نستله را از داروخانه آنلاین بخواهید!

داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و طی بیست و چهار ساعت در تهران و هفتاد و دو ساعت در سایر شهرستانها محصول را درب منزل تحویل بگیرید.مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم را در مورد انواع برندها به طور رایگان در اختیار شما قرار دهند.

برند: نستله | Nestle مدل: Nestle Guigoz 1
شیر خشک گیگوزز 1 نستله « شیر خشک گیگوزز 1 نستله » مکمل غذایی کودک است که برای تامین نیازهای کودک و جبران خلا غذایی مورد استفاده قرار می گیرد. شیر خشک گیگوزز 1 نستله حاوی ویتامینها و مواد معدنی مورد نیاز بدن کودکان است. در اینجا ذکر این نکته حایز اهمیت است که بهتر است شیر خشک را با توجه به نیازها..
26,200 تومان
برند: نستله | Nestle مدل: Nestle Guigoz 2
 شیر خشک گیگوز 2 نستلهشیر خشک گیگوز 2 نستله غذای کاملی برای نوزادان  6 تا 12 ماهه است. این محصول موجب افزایش ایمنی بدن نوزادان می‌شود و تمامی مواد مغذی ضروری و مورد نیاز کودک را برای رشد بهینه جسمی و ذهنی او تامین می‌کند.این محصول حاوی انواع ویتامین و مواد معدنی از جمله کلسیم، منیزیم، ید و..
31,400 تومان
برند: نستله | Nestle مدل: Nestle Cerelac Rice
سرلاک برنج به همراه شیر نستلهسرلاک برنج به همراه شیر نستله غذای کمکی کامل برای نوزادان  بعد از 6 ماهگی است. هضم این سرلاک آسان کمک است و به تقویت سیستم ایمنی بدن نوزاد می‌کند. این محصول حاوی انواع مواد مغذی مورد نیاز بدن کودک از جمله آهن، روی، ویتامین آ و ث و بیفیدوس است.در چند ماهگی مجاز به اس..
24,900 تومان
برند: نستله | Nestle مدل: Nestle Optifast Chocolate dessert Powder
اپتی فست دسر شکلاتی اپتی فست دسر شکلاتی مکملی مناسب برای کاهش وزن است. میزان کالری این محصول بسیار پایین است و این موضوع برای کسانی اهمیت دارد که می خواهند از رژیم غذایی کم کالری پیروی کنند. همچنین، میزان پروتئین به کار رفته در این محصول بالاست و همین امر سبب می شود فرد مدت طولانی احساس سیری دا..
664,000 تومان
برند: نستله | Nestle مدل: Nestle serelac multi grains with cherry pieces
پودر سرلاک چند غله با تکه های گیلاس نستلهپودر سرلاک چند غله نستله مکمل غذای کودک در سنین بعد از 12 ماهگی است. این پودر حاوی ویتامین‌ها و مواد مغذی مورد نیاز برای رشد مطلوب در کودکان است.نقش ویتامینها و مواد معدنی در رشد کودکانویتامینها نقش بسیار مهمی در رشد کودکان دارند که به شرح زیرند:ویتامین A: و..
30,000 تومان
برند: نستله | Nestle مدل: Nestle Optifast Shake Vanilla
اپتی فست شیک وانیلی اپتی فست شیک وانیلی  مکملی منحصر به فرد با کالری پایین، پروتئین و فیبر بالاست. این مکمل با تامین نیاز بدن به مواد مغذی به  کاهش وزن  کمک می کند و همین امر سبب می شود افراد به وزن دلخواه خود برسند. کارشناسان بر این عقیده هستند که یکی از روشهای مناسب ب..
996,000 تومان
برند: نستله | Nestle مدل: Nestle Optifast Shake Chocolate
اپتی فست شیک شکلاتی  اپتی فست شیک شکلاتی مکملی منحصر به فرد برای کاهش وزن است. این مکمل با تامین نیاز بدن به مواد مغذی به کاهش وزن کمک می کند و همین امر سبب می شود افراد به وزن دلخواه خود برسند. همچنین این مکمل آسیبی به توده عضلانی وارد نمی کند و این مورد برای کسانی که ورزش می کنند اهمیت بسی..
996,000 تومان
برند: نستله | Nestle مدل: Nestle Optifast Shake Strawberry flavor
اپتی فست شیک توت فرنگیاپتی فست شیک توت فرنگی مکملی مناسب برای کاهش وزن است. این مکمل کالری ورودی به بدن را کاهش می دهد و با تامین مواد مغذی مورد نیاز بدن نظیر پروتئین و فیبر از بروز بیماری جلوگیری می کند. همچنین، مطالعات نشان می دهند که مصرف پروتئین سبب می شود که انسان زمان طولانی تری احساس سیری داش..
996,000 تومان
برند: نستله | Nestle مدل: Nestle NAN Follow-on Formula 1
شیر خشک نان 1 نستله اپتی پروشیر خشک نان 1 نستله اپتی پرو مکملی مناسب برای نوزادان از بدو تولد تا شش ماهگی است. این شیر خشک به فعالیت سیستم ایمنی کودک در نخستین ماه‌های زندگی او کمک می‌کند و موجب بهبود عملکرد سیستم ایمنی بدن کودک می‌شود.این شیرخشک حاوی مقادیر مناسبی از مواد معدنی و ویتامینها از جمله..
31,700 تومان
برند: نستله | Nestle مدل: Nestle Cerelac Wheat & Banana
 سرلاک گندم و موز به همراه شیر نستلهسرلاک گندم و موز به همراه شیر نستله غذای کمکی کامل برای نوزادان  بعد از 6 ماهگی است. هضم این محصول آسان است و به تقویت سیستم ایمنی بدن نوزداد کمک می‌کند. همچنین، این مکمل حاوی انواع مواد مغذی مورد نیاز بدن کودک از جمله آهن، روی، ویتامین آ و ث و بیفیدوس ا..
25,800 تومان
برند: نستله | Nestle مدل: Nestle Cerelac Wheat & Date Pieces
سرلاک گندم و تکه های خرما به همراه شیر نستلهسرلاک گندم و تکه های خرما به همراه شیر نستله غذای کمکی کامل کودکان از پایان 8 ماهگی است. هضم این سرلاک آسان است و موجب تقویت سیستم ایمنی بدن نوزاد می‌شود. همچنین، این محصول حاوی انواع مواد مغذی مورد نیاز بدن کودک از جمله آهن، روی، ویتامین آ و ث و بیفیدوس ا..
38,700 تومان
برند: نستله | Nestle مدل: Nestle OptiFast Soup Powder Mix
اپتی فست سوپ جوجهاپتی فست سوپ جوجه مکملی مناسب برای کاهش وزن است و تامین نیاز بدن به انواع ویتامین ها و مواد معدنی است. میزان کالری این محصول بسیار پایین است و این موضوع برای کسانی اهمیت دارد که می خواهند از رژیم غذایی کم کالری پیروی کنند. همچنین، میزان پروتئین به کار رفته در این محصول بالاست و همین..
664,000 تومان
شیر خشک گیگوز 3 نستله | غذای کامل نوزادان از 12 ماهگی به بعد
ناموجود
برند: نستله | Nestle مدل: Nestle Guigoz 3
شیر خشک گیگوز 3 نستله شیر خشک گیگوز 3 نستله غذای کامل نوزادان از 12 ماهگی به بعد است. این محصول موجب افزایش ایمنی بدن نوزادن می‌شود و تمامی مواد مغذی ضروری و مورد نیاز کودک را برای رشد بهینه جسمی و ذهنی او تامین می‌کند. این شیر خشک کلسیم، منیزیم، ید و  ویتامین‌های گروه ب، ویتامین د و ویتام..
26,200 تومان
شیر خشک پری نان نستله | پروتئین و انرژی اضافی، با هضم آسان
ناموجود
برند: نستله | Nestle مدل: Nestlé PRE NAN Low Birth Weight Infant Milk Formula 400g
شیر خشک پری نان نستلهشیر خشک پری نان نستله مخصوص نوزادان کم وزن و نارس است. غلظت ولاکتوز این شیر خشک به نسبت شیرخشکهای معمولی کمتر بوده و از این رو برای نوزادان نارس که سیستم گوارش ضعیفتری دارند مناسب است.این مکمل حاوی مقادیر مناسبی از انواع ویتامینها و پروتئینهای مورد نیاز بدن کودک، از جمله ویتامین..
30,000 تومان
شیر خشک نان کید نستله | حاوی انواع ویتامین و مواد معدنی مورد نیاز بدن کودک
ناموجود
برند: نستله | Nestle مدل: Nestle Nankid
شیر خشک نان کید نستلهشیر خشک نان کید نستله  حاوی باکتری‌های طبیعی مفید و زنده برای افزایش قدرت سیستم ایمنی بدن کودک است  و از پوسیدگی دندانهای کودک جلوگیری می‌کنند. این محصول منبع سرشاری از انواع مواد معدنی و ویتامینهای مورد نیاز کودک، از جمله کلسیم، فسفر، سدیم، منیزیم، منگنز، سلنیوم، ویتا..
19,500 تومان
شیر خشک نان اچ آ 2 نستله | حاوی آهن و مناسب بعد از 6 ماهگی
ناموجود
برند: نستله | Nestle مدل: Nestle NAN H.A 2 Milk
شیر خشک نان اچ آ 2 نستله شیر خشک نان اچ آ 2 نستله محصول مناسب نوزادان از بدو تولد است و دارای باکتری‌های طبیعی مفید و زنده که به بهبود سیستم ایمنی بدن کودک کمک می‌کنند. این شیر خشک حاوی پودر شیر گاو، لاکتوز، کلسیم، منیزیم، ید و  ویتامین‌های محلول در آب و چربی و آهن است.نقش آهن در رشد نوزاد..
27,750 تومان
شیر خشک نان اچ آ 1 نستله | حاوی آهن و مناسب برای کودکان تازه متولد شده
ناموجود
برند: نستله | Nestle مدل: Nestle NAN H.A 1 Milk
شیر خشک نان اچ آ 1 نستلهشیر خشک نان اچ آ 1 نستله محصول مناسب نوزادان از بدو تولد است و دارای باکتری‌های طبیعی مفید و زنده که به بهبود سیستم ایمنی بدن کودک کمک می‌کنند. این شیر خشک حاوی پودر شیر گاو، لاکتوز، کلسیم، منیزیم، ید و  ویتامین‌های محلول در آب و چربی و آهن است.نقش آهن در رشد نوزادآهن یک..
27,800 تومان
شیر خشک نان 3 نستله اپتی پرو | 400 گرم | افزایش سیستم ایمنی و مناسب بعد از 12 ماهگی
ناموجود
برند: نستله | Nestle مدل: Nestle NAN Follow-on Formula 3
شیر خشک نان 3 نستله اپتی پرو شیر خشک نان 3 نستله اپتی پرو مکمل غذایی منحصر به فرد برای تامین نیازهای کودکان  بعد از 12 ماهگی و تقویت سیستم ایمنی بدن آنهاست. شیر خشک نان 3 نستله اپتی پرو حاوی چه موادی است؟ این مکمل حاوی شیر گاو، روغنهای گیاهی، لاکتوز، کلسیم، سویا، روغن ماهی، مالتو دکسترین، دو..
31,700 تومان
شیر خشک نان 2 نستله اپتی پرو | 400 گرم | افزایش سیستم ایمنی و مناسب بعد از 6 ماهگی
ناموجود
برند: نستله | Nestle مدل: Nestle NAN Follow-on Formula 2
شیر خشک نان 2 نستله اپتی پروشیر خشک نان 2 نستله اپتی پرو محصولی  مناسب برای نوزادان بعد از 6 ماهگی و تا یکسالگی است. این شیر خشک به فعالیت سیستم ایمنی کودک در ماه‌های نخستین زندگی او کمک می‌کند و موجب بهبود عملکرد سیستم ایمنی کودک می‌شود.این محصول حاوی مقادیر مناسبی از مواد معدنی و ویتامینها از..
31,700 تومان
شیر خشک اس ام ای پرو 1 نستله | 400 گرم | مناسب از بدو تولد ، دارای امگا 3و6 و فروکتوالیگوساکارید و...
ناموجود
برند: نستله | Nestle مدل: Nestle sma pro 1
شیر خشک اس ام ای پرو 1 نستلهشیر خشک اس ام ای پرو 1 نستله نزدیکترین جایگزین غذایی مشابه با شیر مادر است و نیازهای غذایی کودک را از لحظه تولد به بعد به خوبی تامین می‌کند. از دیگر ویژگی‌های این شیر حضور پنج نوکلئوتید بسیار مهم و همچنین سلسیم در ترکیب آن است.شیر خشک اس ام ای پرو 1 نستله را از داروخانه آ..
29,000 تومان
شیر خشک آ ال 110 نستله | 400 گرم | برای سوء هضم یا عدم تحمل لاکتوز
ناموجود
برند: نستله | Nestle مدل: Nestle AL110
شیر خشک آ ال 110 نستلهشیر خشک آ ال 110 نستله  فاقد لاکتوز و ساکارز  است و برای استفاده شیر خوارانی تهیه شده است که از علائم سوء جذب و یا عدم تحمل لاکتوز رنج می‌برند.  این شیر خشک برای درمان اسهال نوزادان از زمان تولد موثر است.این محصول حاوی ترکیبی ویژه از مقادیر کافی مواد معدنی و ویتا..
26,700 تومان
سرلاک گندم و میوه به همراه شیر نستله | غذای کمکی کامل کودکان از پایان 6 ماهگی
ناموجود
برند: نستله | Nestle مدل: Nestle Cerelac Wheat & Fruits
سرلاک گندم و میوه به همراه شیر نستلهسرلاک گندم و میوه به همراه شیر نستله غذای کمکی کامل برای نوزادان  بعد از 6 ماهگی است. هضم این محصول آسان است و موجب تقویت سیستم ایمنی بدن کودک می‌شود. همچنین، این سرلاک حاوی انواع مواد مغذی مورد نیاز بدن کودک از جمله آهن، روی، ویتامین آ و ث و بیفیدوس است.نقش ..
21,500 تومان
سرلاک گندم و عسل به همراه شیر نستله | غذای کمکی کامل کودکان از پایان 12 ماهگی
ناموجود
برند: نستله | Nestle مدل: Nestle Cerelac Wheat & Honey
سرلاک گندم و عسل به همراه شیر نستلهسرلاک گندم و عسل به همراه شیر نستله غذای کمکی کامل برای کودکان از پایان 12 ماهگی است. هضم این محصول آسان است و موجب تقویت سیستم ایمنی بدن نوزاد می‌شود. همچنین، این سرلاک حاوی انواع مواد مغذی مورد نیاز بدن کودک از جمله آهن، روی، ویتامین آ و ث و بیفیدوس است. نقش..
21,500 تومان
سرلاک گندم و خرما به همراه شیر نستله | غذای کمکی کامل کودکان از پایان 6 ماهگی
ناموجود
برند: نستله | Nestle مدل: Nestle Cerelac Wheat & Date
 سرلاک گندم و خرما به همراه شیر نستلهسرلاک گندم و خرما به همراه شیر نستله غذای کمکی کامل برای نوزادان  بعد از 6 ماهگی است. هضم این محصول آسان است و به تقویت سیستم ایمنی بدن کودک کمک می‌کند. همچنین، این مکمل حاوی انواع مواد مغذی مورد نیاز بدن کودک از جمله آهن، روی، ویتامین آ و ث و بیفیدوس ا..
16,200 تومان
سرلاک گندم و تکه های میوه با عسل به همراه شیر نستله | غذای کمکی کامل کودکان از پایان 12 ماهگی
ناموجود
برند: نستله | Nestle مدل: Nestle Cerelac Wheat & Fruit Pieces & Honey
سرلاک گندم و تکه های میوه با عسل به همراه شیر نستلهسرلاک گندم و تکه های میوه با عسل به همراه شیر نستله غذای کمکی کامل برای کودکان از پایان 12 ماهگی است. هضم این محصول آسان است و موجب تقویت سیستم ایمنی بدن نوزاد می‌شود. همچنین، این سرلاک حاوی انواع مواد مغذی مورد نیاز بدن کودک از جمله آهن، روی، ویتام..
27,200 تومان
نمایش 1 تا 25 از 27 (2 صفحه)