Menu
Your Cart

نیو روتز | New Roots Herbal

برند نیو روتز برندی معتبر در زمینه تولید انواع مکملهای سلامتی است. این برند فعالیت خود را در سال 1973 آغاز کرد، بنیانگذار این برند پیتر ویلکس است که بر این عقیده بود با استفاده از مکملهای مناسبی که بر مبنای گیاهی تولید شده باشند، می توانیم به ارتقا سلامتی کمک کنیم. این برند در تولید محصولاتش به استانداردهای بین المللی توجه دارد و تمامی محصولات آن طبق اصول GMP تولید می شوند. امروزه این برند به شرکتی چند ملیتی تبدیل شده است و چیزی حدود 325 مکمل را تولید می کند و در اختیار تمامی کسانی قرار می دهد که به سلامتی خود اهمیت می دهند. محصولات این برند در بسیاری از کشورهای مهم دنیا از جمله آلمان و اتریش در دسترس هستند و همین امر اثربخشی محصولات این برند را می رساند.

رویکرد برند نیو روتز رویکردی طبیعی است!

همانطور که از نام برند نیو روتز مشخص است، این برند از رویکردی جدید و نوآورانه در تولید مکملهای طبیعی استفاده می کند. محصولات این برند بر طبق جدید ترین یافته های دنیا و بر اساس روش هایی مبتکرانه فرمول بندی می شوند و همین موضوع سبب شده است که این محصولات در سراسر دنیا طرفداران زیادی داشته باشند. این برند بر این عقیده است که داروهای گیاهی موثرترین داروها برای درمان بیماریها و ارتقا سلامتی هستند و همین امر در طول تاریخ به اثبات رسیده است. در نتیجه، این برند تلاش می کند تا با استفاده از مواد گیاهی مناسب در تولید مکملهایش اثربخشی این محصولات را افزایش دهد.

انواع محصوات برند نیو روتز را از داروخانه آنلاین بخواهید!

داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم را در مورد انواع مکملها به طور رایگان در اختیار شما قرار دهند.

کپسول وایلد امگا 3 نیو روتز | 60 عدد | حفظ سلامت سیستم عصبی و قبلی کپسول وایلد امگا 3 نیو روتز | 60 عدد | حفظ سلامت سیستم عصبی و قبلی
ناموجود
برند: نیو روتز | New Roots Herbal مدل: New Roots Herbal Wild Omega 3- 60 Softgels
کپسول وایلد امگا 3 نیو روتزکپسول وایلد امگا 3 نیو روتز مکملی منحصر برای حفظ سلامت سیستم قلبی و درمان هیپرتری گلیسریدمی است. همچنین، این مکمل نقش بسزایی در تکامل سیستم عصبی جنین و نوزادان دارد.  این محصول دارای مقدار فراوانی از امگا۳ و اسید‌های چرب غیراشباع بوده و فاقد عناصر تراریخته است.کپسول ..
180,000 تومان
نمایش 1 تا 1 از 1 (1 صفحه)