منوی داروخانه
Your Cart

نیو روتز | New Roots Herbal

نمایش 1 تا 1 از 1 (1 صفحه)

برند نیو روتز برندی معتبر در زمینه تولید انواع مکملهای سلامتی است. این برند فعالیت خود را در سال 1973 آغاز کرد، بنیانگذار این برند پیتر ویلکس است که بر این عقیده بود با استفاده از مکملهای مناسبی که بر مبنای گیاهی تولید شده باشند، می توانیم به ارتقا سلامتی کمک کنیم. این برند در تولید محصولاتش به استانداردهای بین المللی توجه دارد و تمامی محصولات آن طبق اصول GMP تولید می شوند. امروزه این برند به شرکتی چند ملیتی تبدیل شده است و چیزی حدود 325 مکمل را تولید می کند و در اختیار تمامی کسانی قرار می دهد که به سلامتی خود اهمیت می دهند. محصولات این برند در بسیاری از کشورهای مهم دنیا از جمله آلمان و اتریش در دسترس هستند و همین امر اثربخشی محصولات این برند را می رساند.

رویکرد برند نیو روتز رویکردی طبیعی است!

همانطور که از نام برند نیو روتز مشخص است، این برند از رویکردی جدید و نوآورانه در تولید مکملهای طبیعی استفاده می کند. محصولات این برند بر طبق جدید ترین یافته های دنیا و بر اساس روش هایی مبتکرانه فرمول بندی می شوند و همین موضوع سبب شده است که این محصولات در سراسر دنیا طرفداران زیادی داشته باشند. این برند بر این عقیده است که داروهای گیاهی موثرترین داروها برای درمان بیماریها و ارتقا سلامتی هستند و همین امر در طول تاریخ به اثبات رسیده است. در نتیجه، این برند تلاش می کند تا با استفاده از مواد گیاهی مناسب در تولید مکملهایش اثربخشی این محصولات را افزایش دهد.

انواع محصوات برند نیو روتز را از داروخانه آنلاین بخواهید!

داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم را در مورد انواع مکملها به طور رایگان در اختیار شما قرار دهند.


کد تخفیف خوش آمد گویی