منوی داروخانه
Your Cart

نورم لایف | Norm Life

قرص زیر زبانی واناتونین نورم لایف 60 عدد قرص زیر زبانی واناتونین نورم لایف 60 عدد
-20 %
برند: نورم لایف | Norm Life مدل: Norm Life Vanatonin Melatonin
  قرص زیر زبانی واناتونین نورم لایف 60 عدد قرص زیر زبانی واناتونین نورم لایف از ملاتونین تهیه شده است و برای تنظیم خواب و بهبود چرخه خواب و بیداری کاربرد دارد. این مکمل را می توان برای درمان تاخیر در فاز خواب و اختلالات ریتم خواب در افراد و حتی نابینایان استفاده کرد و تا حدودی بی خوابی را..
جهت تنظیم خواب و کمک به تنظیم ساعات خواب در اثر مسافرت های هوایی
120,336 تومان 150,420 تومان
برند: نورم لایف | Norm Life مدل: Norm Life Vana E 400 IU 60 Softgel
  کپسول ژلاتینی وانا E نورم لایف کپسول ژلاتینی وانا E نورم لایف آنتی اکسیدانی قوی جهت کمک به حفظ سلامت بدن و جلوگیری از کمبود ویتامین ایی در بدن است. این کپسول ترمیم کننده بسیار قوی برای پوست‌های آسیب دیده است و التهاب بدن را کاهش می‌دهد.همچنین، این مکمل برای درمان آلزایمر موثر..
ویتامین ای جهت حفظ سلامت پوست و تقویت‌کننده قدرت عضلانی
93,195 تومان 98,100 تومان
برند: نورم لایف | Norm Life مدل: Norm Life L Carnitine 2000 mg 10 Singel dose Vials
  ویال ال کارنیتین نورم لایف وانا دارو گستر 2000 میلی گرم 10عددی ویال ال کارنیتین نورم لایف وانا دارو گستر 2000 میلی گرم محصولی مناسب برای کمک به متابولیسم چربی ها است. زمانیکه متابولیسم چربی ها در بدن بالا می رود، انرژی زیادی آزاد می شود و همین امر به ورزشکاران کمک می کند مدت زمان بیشتری..
کمک به متابولیسم چربی ها و با طعم پرتقال و بدون قند
141,700 تومان
برند: نورم لایف | Norm Life مدل: Norm Life MCT Edible Oil 250ml
  روغن خوراکی ام سی تی نورم لایف 250میل روغن خوراکی ام سی تی نورم لایف محصولی مناسب برای تامین انرژی در بیمارانی است که نمی توانند چربی را به خوبی جذب نمایند. چربی ها از جمله موادی هستند که بدن انسان برای سالم ماندن به آن نیاز دارد. افرادی که به بیماری های مزمن مانند سیستیک فیبروز و بیمار..
تامین انرژی در بیمارانی است که نمی توانند چربی را به خوبی جذب نمایند
218,000 تومان
برند: نورم لایف | Norm Life مدل: Norm Life Vitamin D3 1000 60 Softgels
کپسول ژلاتینی نرم ویتامین د3 1000 نورم لایف 60 عددی  محصولی مناسب جهت تفویت سیستم ایمنی بدن است. این ویتامین به افزایش جذب کلسیم و فسفر کمک کرده و خطر ابتلا به بیماری های استخوانی را به میزان چشمگیری کاهش می دهد. ویتامین د3 از بدن در برابر بیماری سرطان، سرماخوردگی، دیابت نوع دو، ام اس و بیماریو..
کمک به بهبود جذب کلسیم و فسفر , تقویت سیستم ایمنی
52,320 تومان
برند: نورم لایف | Norm Life مدل: Norm Life L Carnitine 1000 mg 10 Singel dose Vials
  ویال ال کارنیتین نورم لایف 1000 میلی گرم 10عددی ویال ال کارنیتین نورم لایف 1000 میلی گرم محصولی مناسب برای کمک به متابولیسم چربی ها و کاهش وزن است. استفاده از ال کارنیتین محتوای انرژی را در بدن بالا می برد. این مسئله باعث می شود ورزشکاران مدت زمان بیشتری را به ورزش اختصاص دهند و در نتیج..
کمک به متابولیسم چربی ها با طعم پرتقال و بدون قند
70,900 تومان
برند: نورم لایف | Norm Life مدل: Norm Life Calcigenon Gold 60tabs
قرص کلسی ژنون گلد نورم لایف قرص کلسی ژنون گلد ۶۰ عددی نورم لایف محصولی مناسب برای پیشگیری از کمبود کلسیم در افراد دارای دستگاه گوارش حساس است. همانطور که می دانید کسانی که به مشکلات دستگاه گوارش مبتلا هستند نمی توانند کلسیم را به خوبی دریافت کنند و همین امر آنها را در معرض مشکلات استخوانی از جمله..
پیشگیری از کمبود کلسیم در افراد دارای مشکلات دستگاه گوارش
150,420 تومان
برند: نورم لایف | Norm Life مدل: Norm Life l-carnitine 60 tabs
    قرص ال-کارنیتین نورم لایف   قرص ال-کارنیتین نورم لایف حاوی 1000 میلی گرم ال-کارنیتین است. این محصول به افزایش چربی سوزی، لاغری و تناسب اندام کمک می کند. ال-کارنیتین در منابع غذایی مانند گوشت قرمز، لبنیات و میوه آواکادو وجود دارد.       وظایف ..
مناسب برای کاهش وزن و چربی سوزی وانتقال اسیدهای چرب به درون میتوکندری و آزادسازی انرژی
294,300 تومان
برند: نورم لایف | Norm Life مدل: Norm Life Vana Cla 60caps
سافت ژل وانا سی ال ای ۱۰۰۰ میلی نورم لایف   سافت ژل ۶۰ عددی وانا سی ال ای ۱۰۰۰ میلی نورم لایف محصولی مناسب برای کمک به کاهش وزن در بزرگسان است. هر سافت ژل حاوی 1000 میلی گرم CLA است و همین امر این محصول را به مکملی اثربخش تبدیل کرده است. سی ال ای فواید زیادی بر سلامتی دارد که از مهمترین آ..
کمک به کاهش وزن در بزرگسالان و مهار تولید چربی و افزایش مصرف انرژی
359,700 تومان
برند: نورم لایف | Norm Life مدل: Norm Life Vana Max Omega 3 1000mg 60 softgel
  کپسول ژلاتینی وانا مکس نورم لایف کپسول ژلاتینی وانا مکس نورم لایف مکملی منحصر به فرد برای حفظ سلامت سیستم قلبی عروقی و درمان هیپرتری گلیسریدمی است. این مکمل به تکامل سیستم عصبی در جنین و نوزادان کمک می‌کند و موجب حفظ سلامت عمومی بدن، سلامت پوست و مو، بهبود بیماری‌های التهابی ..
کمک به سلامت سیستم قلبی - عروقی و درمان کمکی در هیپرتری گلیسریدمی
137,340 تومان
کپسول گرند فیت نورم لایف 60 عددی کپسول گرند فیت نورم لایف 60 عددی
ناموجود
برند: نورم لایف | Norm Life مدل: Norm Life Grand Fit 60 Caps
کپسول گرند فیت نورم لایفکپسول گرند فیت نورم لایف محصولی مناسب برای کمک به سلامت پوست و مفاصل است. این کپسول حاوی مواد موثره ای نظیر کلاژن پپتیدز است و همین امر آن را به محصولی ارزشمند تبدیل کرده است. کپسول گرند فیت متابولیسم پروتئین های موجود در بدن را بالا می برد و این موضوع برای ارتقا سطح انرژی بد..
کمک به سلامت پوست و مفاصل و تامین انرژی بدن از طریق متابولیسم پروتئین های موجود 
192,900 تومان
کپسول ژلاتینی وانا پیور نورم لایف 60 عدد کپسول ژلاتینی وانا پیور نورم لایف 60 عدد
ناموجود
برند: نورم لایف | Norm Life مدل: Norm Life Vana pure Omega 3-6-9 1200mg 60 softgel
کپسول ژلاتینی وانا پیور نورم لایفکپسول ژلاتینی وانا پیور نورم لایف حاوی مقادیر ارزشمندی از  امگا 3، 6 و 9  است که در  روغن ماهی، روغن دانه کتان و روغن گل گاوزبان یافت می‌شوند. این کپسول موجب کاهش سطح تری گلیسیرید و کلسترول خون شده و به حفظ سلامت و عملکرد مغز و چشم کمک می‌کند. همچنین،..
جهت کاهش سطح تری گلیسیرید و کلسترول خون
117,800 تومان
کپسول وانا فکت نورم لایف 60 عددی
ناموجود
برند: نورم لایف | Norm Life مدل: Norm Life Vana Fact
کپسول وانا فکت نورم لایف 60 عددیکپسول وانا فکت نورم لایف دارای اثرات ضد التهابی است که به بهبود عملکرد کبد و صفرا کمک می کند و برای درمان و پیشیگری از التهاب مفاصل مفید است. کوکورمین که یکی از مواد موثره به کار رفته در این کپسول است دارای اثرات آنتی اکسیدانی است و  التهابات بدن را کاهش می دهد. ..
درمان و پیشگیری از التهاب مفاصل و بهبود عملکرد کبد
193,000 تومان
کپسول وانا آیرون نورم لایف 60 عددی کپسول وانا آیرون نورم لایف 60 عددی
ناموجود
برند: نورم لایف | Norm Life مدل: Norm Life Vana Iron Caps
کپسول وانا آیرون نورم لایف     کپسول وانا آیرون نورم لایف محصولی مناسب برای رفع کم خونی ناشی از فقر آهن است. ماده معدنی قرص آهن به ساخت سلول های قرمز خون کمک می کند و همین امر از بروز خستگی مزمن جلوگیری به عمل می آورد. این کپسول به خوبی در بدن جذب می گردد و باعث ارتقا سلامتی می شو..
رفع کم خونی ناشی از فقر آهن و کمک به ساخت سلول های قرمز خون
204,000 تومان
کپسول دیپ وایس 100 میلی گرم نورم لایف 60 عددی کپسول دیپ وایس 100 میلی گرم نورم لایف 60 عددی
ناموجود
برند: نورم لایف | Norm Life مدل: Norm Life Deep Wise 100Mg 60 Capsules
کپسول دیپ وایس 100 میلی گرم نورم لایف 60 عددی  محصولی مناسب جهت ایجاد آرامش و بهبود کیفیت خواب است. در این مکمل از یک آمینو اسید واسطه به نام هیدروکسی تریپتوفان استفاده شده که در فرآیند ساخت ترکیباتی مانند: سرتونین ،ملاتونین و تریپتوفان به وجود می آید و در تنظیم خواب بسیار موثر است. آسیب های..
کمک به آرامش و القای خواب
274,700 تومان
پودر گرند فیت نورم لایف 330 گرم پودر گرند فیت نورم لایف 330 گرم
ناموجود
برند: نورم لایف | Norm Life مدل: Norm Life Grand Fit Powder 330gr
پودر گرند فیت نورم لایفپودر گرند فیت نورم لایف مکملی مناسب برای دوران ریکاوری پس از تمرینات ورزشی است. در این پودر از مواد موثره متعددی استفاده شده است که از مهمترین آنها می توان به پروتئین و بتا کلاژن پپتیدز اشاره کرد. پودر گرند فیت، با متابولیسم پروتئین در بدن، سطوح انرژی را بالا می برد و روند ریک..
تاثیر بر روی انعطاف پذیری مفاصل و موثر بر رشد طبیعی مو و ناخن
414,200 تومان
ویال ال کارنیتین نورم لایف 3000میلی گرم ۱۰عددی
ناموجود
برند: نورم لایف | Norm Life مدل: Norm Life L Carnitine 3000 mg 10 Singel dose Vials
  ویال ال کارنیتین نورم لایف 3000میلی گرم ۱۰عددی ویال ال کارنیتین نورم لایف 3000میلی گرم محصولی مناسب برای کمک به متابولیسم چربی هاست. استفاده از این ویال باعث می شود وزن کاهش پیدا کند و افراد می توانند به وزن دلخواه خود برسند. از طرف دیگر، ویال ال کارنیتین میزان انرژی را در بدن بالا می ب..
کمک به متابولیسم چربی ها با طعم پرتقال و بدون قند
125,400 تومان
قرص وانا فلکس نورم لایف 60 عددی
-10 % ناموجود
برند: نورم لایف | Norm Life مدل: Norm Life Vana Flex Calcium Vitamin D3 60 Tabs
قرص وانا فلکس نورم لایف  قرص وانا فلکس نورم لایف  محصولی مناسب برای تامین ویتامین د3 و کلسیم مورد نیاز بدن است. استفاده از این قرص به رشد و نگهداری دندان ها و استخوان ها کمک می کند و نقش موثری در ارتقا سلامتی دارد. همچنین، مصرف قرص وانا برای کاهش خطر ابتلا به بیماری پوکی استخوان موثر اس..
رشد و نگهداری دندان و استخوان ها و کاهش خشکی پوست و شکنندگی ناخن ها
80,910 تومان 89,900 تومان
قرص وانا پرایم نورم لایف قرص وانا پرایم نورم لایف
ناموجود
برند: نورم لایف | Norm Life مدل: Norm Life Vana Prime Chlorella 60 tabs
    قرص وانا پرایم نورم لایف قرص وانا پرایم 500 میلی گرم مکملی مناسب برای حفظ سلامتی است. ماده موثره این مکمل جلبک کلارلا است. کلارلا منبع طبیعی از ویتامین ها، مواد معدنی، پروتئین ها و اسیدهای چرب است. مصرف این محصول در دراز مدت دارای آثار زیادی بر سلامتی است. به طور مثال کلارلا م..
برقراری تعادل هورمونی در بانوان, بهبود سندرم پیش از قاعدگی
256,150 تومان
نمایش 1 تا 19 از 19 (1 صفحه)

برند نورم لایف برندی معتبر و ایرانی در زمینه تولید انواع مکملها برای سلامتی است. این برند در مالکیت شرکت وانا گستر دارو قرار دارد. این شرکت فعالیت خود را در سال 1384 با نام پلاسما دارو آغاز کرد و سپس در سال 1391 به نام وانا گستر دارو تغییر نام داد و در تمامی این سالها تلاش کرده است محصولاتی با کیفیت را به بازار دارویی کشور عرضه کند. محصولات این برند از مواد اولیه با کیفیت تهیه می شوند و همین امر سبب شده است این محصولات جایگاه ویژه ای در میان مصرف کنندگان ایرانی داشته باشند. این برند مجهز به لابراتورهای بسیار پیچیده است و تولید این مکملها با نظارت سخت متخصصین صورت می گیرد.

محصولات برند نورم لایف

این برند تا به حال تلاش کرده است تا پاسخگوی نیاز جامعه ایرانی به انواع مکملهای سلامتی باشد و گامی موثر در جهت ارتقا سلامتی عمومی جامعه بردارد. چندین برند دیگر، مانند برند نورم لایف، تحت مالکیت شرکت وانا گستر دارو قرار دارند و این شرکت توانسته است با پیروی از استانداردهای بین المللی موفق به اخذ نمایندگی های متعددی از برندهای معروف اروپایی شود. محصولات دارویی شرکت وانا گستر دارو به شرح زیر هستند:

  • محصولات دارویی بیمارستانی و داروخانه ای
  • محصولات تغذیه ای
  • محصولات طبیعی
  • مکملهای ورزشی

تمامی این محصولات بر طبق علم روز دنیا تولید می شوند و همین امر سبب شده است که این مکملها اثربخشی زیادی داشته باشند.

انواع محصولات برند نورم لایف را از داروخانه آنلاین بخواهید!

داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم را در مورد انواع مکملها به طور رایگان در اختیار شما قرار دهند.