منوی داروخانه
Your Cart

ناولتی فارما | Novelty Pharma

نمایش 1 تا 8 از 8 (1 صفحه)

برند ناولتی فارما برندی معتبر و سوئیسی در زمینه تولید انواع مکملهای سلامتی است. این برند از آغاز فعالیت رویکردی بین المللی به تولید محصولاتش داشته است و تلاش کرده است محصولاتی با کیفیت بسیار بالا را در اختیار تمامی کسانی قرار دهد که به سلامت خود اهمیت می دهند. این برند در سال 2011، با توجه به سرمایه گذاری بین المللی که در آن صورت گرفت، توانست به اهداف خود، یعنی عرضه محصولاتش در سطح بین المللی دست پیدا کند و امروزه محصولات این برند در بسیاری از کشورهای دنیا به فروش می رسند. این برند مجهز به لابراتورهای بسیار پیچیده برای تولید مکملهای مناسب برای سلامتی است و همین امر سبب شده است که محصولاتی با کیفیت بسیار بالا به دنیا عرضه شوند.

رویکرد برند ناولتی فارما رویکردی گیاهی است!

این برند بر این عقیده است که یکی از دلایل ابتلای انسانها در دنیای امروزی به بیماریهای سخت و دشوار این است که انسانها اصل و واقعیت خود، یعنی کمک گرفتن از طبیعت برای درمان بیماریها را نادیده گرفته اند و این برند به دنبال احیای این اصل است. برند ناولتی فارما از آغاز فعالیت تاکنون تلاش کرده است تا با استفاده از عصاره گیاهان مختلف اثربخشی محصولات خود را بالا ببرد و گامی موثر در استفاده از داروهای گیاهی در جهان بردارد. تقاضای بالا برای خرید محصولات این برند نشان دهنده این است که برند ناولتی فارما توانسته است در این هدف خود موفق عمل کرند.

انواع محصولات برند ناولتی فارما را از داروخانه آنلاین بخواهید!

داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم را در مورد انواع مکملها به طور رایگان در اختیار شما قرار دهند.


کد تخفیف خوش آمد گویی