منوی داروخانه
Your Cart

ناترند | Nutrend

کپسول گلوتامین کامپرسد ناترند کپسول گلوتامین کامپرسد ناترند
ناموجود
برند: ناترند | Nutrend مدل: Nutrend Glutamine compressed 120 cap
کپسول گلوتامین کامپرسد ناترندکپسول گلوتامین کامپرسد ناترند مکملی سرشار از گلوتامین است. این ماده، به عنوان منبع سوخت در بدن عمل می‌کند و انرژی لازم را برای انجام فعاليت‌های فيزیکی تامين می‌کند. این مکمل نقش اساسی در انجام مناسب متابولیسم پروتئین و جلوگیری از تحلیل ماهیچه‌ها دارد و به بهبود سلامت با..
398,000 تومان
کپسول کراتین کامپرسد ناترند 120 عددی کپسول کراتین کامپرسد ناترند 120 عددی
ناموجود
برند: ناترند | Nutrend مدل: Nutrend Creatine compressed 120 cap
کپسول کراتین کامپرسد ناترندکپسول کراتین کامپرسد ناترند مکملی منحصر به فرد برای افزایش استقامت عضلات و بهبود عملکرد ماهیچه‌ها در طول تمرینات ورزشی است. این مکمل حجم عضلات خشک را افزایش می‌دهد. هر کپسول حاوی 1250 میلی گرم کراتین و مخصوص وزشکاران با تمرینات شدید است.کراتین چیست؟کراتین ماده‌ای است که ب..
کراتین خالص برای افزایش استقامت عضلات
289,500 تومان
کپسول کارنیتین کامپرسد ناترند 120 عددی کپسول کارنیتین کامپرسد ناترند 120 عددی
ناموجود
برند: ناترند | Nutrend مدل: Nutrend Carnitine Compressed 120 caps
کپسول کارنیتین کامپرسد ناترند 120 عددیهر کپسول کارنیتین ناترند حاوی 1324 میلی گرم کارنیتین تارتارات می باشد که باعث چربی سوزی و افزایش کارایی عضلات بدن می شود. کپسول کارنیتین کامپرسد ناترند، حاوی ال کارنیتین تارتارات می باشد. این فرم از ال کارنیتین چربی سوزی و بازیابی عضلات را پس از ورزش افزایش می..
افزایش انرژی و چربی سوزی موثر در افزایش حجم عضلات ، کمک به کاهش وزن
783,000 تومان
کپسول سی ال ای ناترند 60 عدد کپسول سی ال ای ناترند 60 عدد
ناموجود
برند: ناترند | Nutrend مدل: Nutrend CLA Softgel 60Caps
  کپسول سی ال ای ناترند  کپسول سی ال ای ناترند محصولی مناسب برای کنترل وزن است. در این کپسول مواد موثره ای مانند عصاره چای سبز و سی ال ای به کار رفته اند. این کپسول باعث افزایش سوخت و ساز اسیدهای چرب برای کمک رسانی به سوخت عضلات می شود. همچنین، کپسول ناترند یک آنتی اکسیدان قوی است که..
چربی سوز و کمک به کاهش وزن همراه با عصاره چای سبز
365,600 تومان
کپسول بی سی ای ای کامپرسد ناترند 120 عددی کپسول بی سی ای ای کامپرسد ناترند 120 عددی
ناموجود
برند: ناترند | Nutrend مدل: Nutrend BCAA Compressed 120 CAPS
کپسول بی سی ای ای کامپرسد ناترند 120 عددیپک کامپرسد ناترند شامل 120 عدد کپسول است. که هر کپسول شامل 1100 میلی گرم آمینواسید لوسین، والین و ایزولوسین می باشد، که نسبت این مکمل به صورت ۲:۱:۱ در نظر گرفته شده است. کپسول بی سی ای ای کامپرسد ناترند در تقویت عضلات، جلوگیری از تخریب ماهیچه و ایجاد ..
افزایش سنتز پروتئین وعضله سازی
460,000 تومان
کپسول بتا آلانین ناترند  90 عدد کپسول بتا آلانین ناترند  90 عدد
ناموجود
برند: ناترند | Nutrend مدل: Nutrend Beta Alanine Compressed 90 Caps
کپسول بتا آلانین ناترندکپسول بتا آلانین ناترند مکملی مخصوص ورزشکاران با حجم تمرینات شدید است. این کپسول قدرت انفجاری و  خروجی عضلات را تقویت می‌کند و برای افزایش استقامت هوازی بدن در طول تمرینات طولانی‌تر و سنگین‌تر ورزشی بسیار موثر است.ای محصول حاوی 1150 میلی‌گرم بتا آلانین در هر کپسول است که..
افزایش قدرت و توده عضلانی و برای ورزشکاران با تمرینات شدید
283,000 تومان
کپسول ای ای کی جی کامپرسد کپس ناترند  120 عدد کپسول ای ای کی جی کامپرسد کپس ناترند  120 عدد
ناموجود
برند: ناترند | Nutrend مدل: Nutrend AAKG Compressed
کپسول ای ای کی جی کامپرسد کپس ناترندکپسول ای ای کی جی کامپرسد کپس ناترند محصولی منحصر به فرد برای بهبود فرآیند رشد توده عضلانی و عملکرد فیزیکی بدن است. این مکمل مخصوص ورزشکاران تهیه شده است و به تغذیه بهتر اندام‌ها در بدن کمک می‌کند. این کپسول حاوی مقادیر سرشاری از آرژنین آلفا است که برای افزایش جر..
آرژنین آلفا برای افزایش جریان خون در عضلات
588,000 تومان
کپسول اچ ام بی 4500 ناترند  100 عدد کپسول اچ ام بی 4500 ناترند  100 عدد
ناموجود
برند: ناترند | Nutrend مدل: Nutrend HMB 4500 100Caps
کپسول اچ ام بی 4500 ناترندکپسول اچ ام بی 4500 ناترند مکملی منحصر به فرد برای ورزش‌های قدرتی است و به افزایش حجم ماهیچه، افزایش ترمیم ماهیچه و بازسازی و تقویت بازسازی عضلات کمک می‌کند.این مکمل استقامت بدن را بالا می‌برد و از کاتابولیسم ماهیچه جلوگیری می‌کند. همچنین مصرف این مکمل در پیشگیری از تحلیل ع..
افزایش توده خالص عضلات و تقویت بازسازی عضلات
431,000 تومان
کپسول آرژنین ناترند 120 عدد کپسول آرژنین ناترند 120 عدد
ناموجود
برند: ناترند | Nutrend مدل: Nutrend Arginine
کپسول آرژنین ناترندکپسول آرژنین ناترند مخصوص ورزشکاران است و به افزایش خونرسانی به عضلات کمک می‌کند. این کپسول با استفاده از مرغوب‌ترین مواد اولیه تولید شده است و به راحتی قابل هضم است.این محصول در افزایش حجم رگهای خونی (گشاد شدن عروق) که مورد توجه ورزشکاران است نقش بسزایی دارد و جریان خون در رگها ..
مخصوص ورزشکاران برای افزایش خونرسانی به عضلات
316,100 تومان
پودر گین مس ناترند 2250 گرمی پودر گین مس ناترند 2250 گرمی
ناموجود
برند: ناترند | Nutrend مدل: Nutrend Mass Gain 2250g
پودر گین مس ناترندپودر گین مس ناترند ترکیبی کامل از آمینو اسیدهای ضروری بدن مانند آرژنین و تورین است  و مکملی منحصر به فرد برای ورزشکاران به شمار می‌رود. این محصول علاوه بر تامین انرژی قبل از آغاز فعالیت فیزیکی، در  افزایش‌ وزن، افزایش حجم عضلات و بهبود بازسازی عضلانی تاثیر مثبت فراوانی دا..
حاوی 20 درصد پروتئین، کربوهیدرات، انواع آمینواسید و ویتامین برای ورزشکاران
660,600 تومان
پودر گلوتامین ناترند پودر گلوتامین ناترند
ناموجود
برند: ناترند | Nutrend مدل: Nutrend Glutamine Powder
پودر گلوتامین ناترندپودر گلوتامین ناترند مکملی منحصر به فرد برای بهبود عملکرد ورزشی، تقویت سیستم دفاعی بدن، افزایش توده عضلانی و در نتیجه افزایش قدرت و حجم عضلانی است. این مکمل به کاهش تخریب عضلات کمک می‌کند. همچنین این مکمل در افزایش سرعت ریکاوری بدن نقش بسزایی دارد. هر پیمانه از این محصول حاوی 5..
بدون شکر، کمک به بازسازی عضلات بعد از تمرین و ساخت توده عضلانی
430,000 تومان
پودر کراتین مونوهیدرات ناترند 300 گرمی پودر کراتین مونوهیدرات ناترند 300 گرمی
ناموجود
برند: ناترند | Nutrend مدل: Nutrend Creatine Monohydrate
پودر کراتین مونوهیدرات ناترندپودر کراتین مونوهیدرات ناترند محصولی منحصر به فرد برای افزایش استقامت عضلات و بهبود عملکرد ماهیچه‌ها است. هر پیمانه این مکمل حاوی 5 گرم کراتین است و مخصوص ورزشکاران با تمرینات شدید است. همچنین استفاده از این مکمل به گیاهخوارن پیشنهاد می‌شود.کراتین چیست؟کراتین ماده‌ای اس..
کراتین خالص برای افزایش استقامت عضلات
248,000 تومان
پودر پروتئین وی 100% ناترند
ناموجود
برند: ناترند | Nutrend مدل: Nutrend 100% Whey Protein
پودر پروتئین وی 100% ناترندپودر پروتئین وی 100% ناترند حاوی پروتئین، بی سی دبل ای است و  پروتئین مورد استفاده برای ورزشکارانی است که مشغول انجام تمرینات سنگین هستند. این محصول به رشد توده عضلانی کمک کرده و در رژیم غذایی کاهش وزن و یا رژیم کتوژنیک موثر است. همچنین، این مکمل مناسب برای جبران کمب..
حاوی پروتئین، بی سی دبل ای
647,500 تومان
ویال کارنیتین 3000 شات ناترند  1 عدد ویال کارنیتین 3000 شات ناترند  1 عدد
ناموجود
برند: ناترند | Nutrend مدل: Nutrend Carnitine 3000 Shot
ویال کارنیتین 3000 شات ناترندویال کارنیتین 3000 شات ناترند  مکملی منحصر به فرد برای استفاده ورزشکاران با تمرینات شدید است و در کاهش بافت چربی موثر است. این مکمل به بهبود عملکرد استقامتی بدن کمک می‌کند و  در رفع خستگی فیزیکی و ذهنی بسیار موثر است.این محلول به صورت شات  حاوی دوز بالای&..
کاهش بافت چربی همراه با کافئین و تائورین
39,500 تومان
مایع کارنیتین 100000 ناترند  1 لیتر
ناموجود
برند: ناترند | Nutrend مدل: Nutrend Carnitine 100000
مایع کارنیتین 100000 ناترندمایع کارنیتین 100000 ناترند مکملی منحصر به فرد برای کاهش بافت چربی و بهبود عملکرد استقامتی بدن است. این محصول یکی از محصولات با بالاترین مقدار مایع کارنیتین در بازار است که موجب افزایش متابولیسم بدن، رفع خستگی و بهبود متابولیسم طبیعی بدن می‌شود. این مکمل نقش ویژه‌ای در چر..
کاهش دهنده بافت چربی و بهبود عملکرد استقامتی
498,200 تومان
قرص آمینو وی 10000 ناترند قرص آمینو وی 10000 ناترند
ناموجود
برند: ناترند | Nutrend مدل: Whey Amino 10000 Nutrend
قرص آمینو وی 1000 ناترندقرص آمینو وی 1000 ناترند مکملی منحصر به فرد برای افزایش رشد و بازسازی عضلات است.نقش مکمل آمینو اسید در افزایش حجم عضلاتدر طول تمرینات ورزشی عضلات آسیب می بینند و بدن برای بازسازی بافت عضلانی به پروتئین و آمینو اسید نیاز دارد. اگر این مواد در بدن تامین نشوند عضلات تخریب می شون..
کمک به ریکاور و رشد عضلات ، به جای آب از شیر استفاده نکنید
680,000 تومان
نمایش 1 تا 16 از 16 (1 صفحه)

ناترند

ناترند برندی محبوب در دنیای پر رقابت محصولات ورزشی و فیتنس است. امروزه افراد زیادی به زیبایی و تناسب اندام خود اهمیت می دهند. در نتیجه از محصولات و مکمل های ورزشی که برای ارتقا سلامتی و زیبایی اندام مورد استفاده قرار می گیرند، انتظار بیشتری می رود.برند ناترند برندی پیشرو در زمینه مکمل های ورزشی و فیتنس است. این کمپانی دارای انبارهای بزرگی برای نگهداری این مکملهاست است و از تکنولوژی عظیم و گسترده ای در تولید محصولاتش استفاده می کند.کمپانی ناترند مفتخر است که با کنار هم قرار دادن 25 سال تجربه، کیفیت بالا، انعطاف پذیری در تولید و اصلاح محصولات، حمایت از مشتریان و تحویل زودهنگام محصولات توانسته است بستر مناسبی را برای مشتریانش به وجود آورد.

محصولات کمپانی ناترند

کمپانی ناترند 450 محصول را در سه دسته بدنی متفاوت در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهد:

 • مکمل های بدنسازی وفیتنس
 • مکمل های استقامتی
 • مکمل های سلامتی

محصولات این کمپانی به صورت زیر به بازار عرضه می شوند و پاسخگوی تمامی نیازها هستند:

 • بار
 • پودر
 • مایع
 • ژل
 • کپسول
 • قرص

مکمل بدنسازی و فیتنس برند ناترند

امروزه مدلهای عضلانی تصویر ذهنی افراد را تغییر داده اند و بسیاری از آنها تلاش می کنند تا خود را به این مدلهای عضلانی نزدیک کنند. هیچ چیز مانند بدنی زیبا و عضلانی نمی تواند نظر هر ببننده ای را به خود جلب کند و او را در تصویری محسورکننده فرو غرق کند.شما با ورزش و استفاده از مکملهای مناسب می توانید به این تصویر ذهنی دست پیدا کنید و اندامی زیبا داشته باشید. برند ناترند مکملهای متفاوتی را برای دستیابی به این هدف در اختیار خریداران قرار می دهد. اما بهتر است قبل از استفاده از آنها، دستور االعمل هر یک را به دقت مطالعه کنید. این مکملها به شرح زیرند:

 • مکمل پروتئین دار
 • گینر
 • مکمل آمینو اسید
 • مکمل کراتین
 • مکمل کارنتین
 • مکمل چربی سوز
 • مکمل ویتامین دار و مواد معدنی

این مکملها برای افرادی که می خواهند عضلات خود را پرورش دهند بسیار مفید است. همچنین این محصولات به کاهش وزن افراد کمک می کنند و با بهبود شرایط بدنی، قدرت و عملکرد آنها را در طول ورزش افزایش می دهند.مکملهای برند ناترند می توانند قبل از ورزش، در طول ورزش، پس از ورزش و قبل از خواب مورد استفاده قرار گیرند.

مکمل استقامتی برند ناترند

افرادی که به طور حرفه ای ورزش می کنند باید بدن خود را تقویت کنند. بدن در طول ورزش مقادیر زیادی انرژی مصرف می کند و باید برای تامین نیازهایش به مواد مغذی جایگزین دسترسی داشته باشد. در غیر اینصورت آسیبهای غیر قابل جبرانی به بدن وارد می شود.مکملهای استقامتی نقش سوخت را برای بدن ایفا می کنند. مصرف این مکملها به تمامی ورزشکاران توصیه می شود. این مکملها به شرح زیرند:

 • مکمل پروتئین
 • گینر
 • مکمل انرژی زا
 • مکمل آمینو اسید
 • مکمل ویتامین و مواد معدنی

مکملهای استقامتی برندناترند برای ورزشکارانی که در ورزشهای دو میدانی، دوچرخه سواری و ورزشهای تیمی فعالیت دارند، بسیار مفیدند. این مکملها به رفع گرفتگی عضلات کمک می کنند و انرژی مورد نیاز بدن را در طول ورزش به آن می رسانند.مکملهای استقامتی می توانند قبل از ورزش، در طول ورزش و بعد از ورزش مورد استفاده قرار گیرند. قبل از استفاده دستورالعمل استفاده از آنها را به دقت بخوانید.

مکمل سلامتی برند ناترند

بدن برای اینکه سالم باشد به انواع ویتامین ها و مواد معدنی نیاز دارد. مکملهای سلامتی برندناترند گزینه ای مناسب برای تمامی افرادی هستند که در کنار زیبایی اندام به سلامتی خود اهمیت می دهند. این مکملها به شرح زیرند:

 • مکمل کارنیتین
 • مکمل چربی سوز
 • مکمل ویتامین و مواد معدنی

مکملهای سلامتی این برند برای اهداف زیبایی، سلامتی و کاهش وزن مورد استفاده قرار می گیرند. این برند بر تلاش است تا مکملهایش برای تمامی افرد در تمامی گروههای سنی قابل استفاده باشد. محصولات این کمپانی به گونه ای طراحی شده اند که برای کودکان نیز مفید هستند.معمولا در اثر کاهش وزن میزان ورودی ویتامینها و مواد معدنی به بدن کاهش پیدا می کند. تغییرات خلقی یکی از مشکلاتی است که در روند کاهش وزن به وجود می آید. اما مکملهای ناترند با تامین نیاز بدن به مواد مغذی این روند را به روندی دلپذیر برای شما تبدیل می کنند.مکملهای سلامتی ناترند را می توانید قبل از ورزش، بعد از ورزش و یا قبل از خواب استفاده کنید. بهتر است دستورالعمل استفاده از آنها را به خوبی مطالعه کنید. به این نکته توجه داشته باشید که هرگز بیشتر از مقدار توصیه شده استفاده نکنید.

محصولات دیگر کمپانیناترند

این کمپانی در کنار تولید انواع مکملها، اکسسوری هایی را نیز تولید می کند و در اختیار دوستداران برندناترند قرار می دهد. این اکسسوری ها شامل جوراب، تی شرت، کلاه و ماگ های ورزشی هستند و گزینه خوبی برای تمامی افردی هستند که در حوزه ورزش فعالیت دارند. 

در این کمپانی تحقیقات علمی در اولویت کار قرار دارند!

کمپانی ناترند در حوزه تحقیقات علمی بر روی مکمل های ورزشی و سلامتی بسیار کارآمد عمل می کند. آزمایشگاهای مجهزی در این کمپانی وجود دارند که کارهای تحقیقاتی متعددی را بر روی مکمل های ورزشی انجام می دهند.تمامی فعالیتهای این کمپانی زیر نظر کمیته ضد دوپینگ است و از هیچ ماده ممنوعه ای در تولید آنها استفاده نمی شود. این مورد برای تمامی ورزشکارانی که به طور حرفه ای ورزش می کنند اهمیت زیادی دارد. بنابراین شما بدون هیچ گونه نگرانی می توانید از این مکملها استفاده کنید!علاوه بر آن، کمپانی ناترند با دانشگاههای زیادی در زمینه تولید مکمل های ورزشی و سلامتی همکاری دارد. مواد خام اولیه که در تولید این مکمل ها به کار می روند همگی بالاترین کیفیت را دارند.کمپانی ناترند محصولاتش را  به صورت جهانی عرضه می کند و خریداران زیادی در سرتاسر دنیا دارد. همین امر تاییدی بر این نکته است که مکملهای این کمپانی بهترین کیفیت را دارند و تمامی نیازها و سلایق را پوشش می دهند.اگر در زمینه ورزش فعالیت دارید، اگر می خواهید اندامی زیبا و عضلانی داشته باشید، اگر به سلامت خود اهمیت می دهید این برند گزینه ای مناسب برای شماست و در تمام مسیر به شما کمک می کند راحتر بتوانید به اهداف خود دسترسی داشته باشید.

به جرات می توانیم بگوییم محصولات و مکمل های کمپانی ناترند آرزوهای ورزشکاران را  تحقق می بخشند!