منوی داروخانه
Your Cart

نوتری سنتری | Nutri Century

کپسول کلسیم نوتری سنتری کپسول کلسیم نوتری سنتری
ناموجود
برند: نوتری سنتری | Nutri Century مدل: Nutri Century Nutri Cal
کپسول کلسیم نوتری سنتریکپسول کلسیم نوتری سنتری مکملی منحصر به فرد  است برای  بهبود و درمان کم کاری پاراتیروئید، سندرم پیش از قاعدگی و راشیتیسم، حفظ سلامت استخوان‌ها و دندان‌ها، پیشگیری از پوکی استخوان و عملکرد صحیح سیستم‎های قلبی- عروقی و عصبی نقش است. این محصول، حاوی مقادیر باارزشی از کل..
40,000 تومان
کپسول نچرال E نوتری سنتری 60 عددی
ناموجود
برند: نوتری سنتری | Nutri Century مدل: Nutri Century Nutri Natural E
کپسول نچرال E نوتری سنتریکپسول نچرال E نوتری سنتری منبعی سرشار از ویتامین E طبیعی است و موجب بهبود فعالیت سیستم ایمنی بدن می‌شود و از ابتلا به بیماری‌های قلبی پیشگیری می‌کند و سبب قوی‌تر شدن و افزایش انعطاف دیواره‌ رگ‌های قلبی می‌شود.ويتامينE  ویتامینی مهم براي مقابله و خلع سلاح كردن راديكال‌ه..
بهبود فعالیت سیستم ایمنی بدن و آنتی اکسیدان
138,000 تومان
کپسول نوتری کیوتن نوتری سنتری 30 عددی کپسول نوتری کیوتن نوتری سنتری 30 عددی
ناموجود
برند: نوتری سنتری | Nutri Century مدل: Nutri Century Nutri Q10
کپسول نوتری کیوتن نوتری سنتریکپسول نوتری کیوتن نوتری سنتری مکملی مغذی با خواص آنتی اکسیدان طبیعی و قوی است که به تقویت عضلات قلب، کاهش فشار خون و رفع چین و چروک پوست کمک می‌کند.این محصول حاوی مقادیر ارزشمندی کیوتن است که از آسیب به دیواره سرخرگ‌ها جلوگیری می‌کند و برای تقویت سیستم ایمنی و پیشگیری ا..
تقویت قلب، سیستم ایمنی و کاهش فشار خون
65,000 تومان
کپسول نوتری پریم رز نوتری سنتری 30 عددی کپسول نوتری پریم رز نوتری سنتری 30 عددی
ناموجود
برند: نوتری سنتری | Nutri Century مدل: Nutri Century Nutri Primrose
کپسول نوتری پریم رز نوتری سنتریکپسول نوتری پریم رز نوتری سنتری مکملی منحصر به فرد برای بهبود نوروپاتی دیابتی، آرتریت روماتوئید، یائسگی و سندرم قبل از قاعدگی موثر است و درد پستان ناشی از تغییرات هورمونی در سیکل ماهانه زنان را کاهش می‌دهد. این مکمل حاوی گامالینولنیک اسید است.سندرم قبل از قاعدگي (PMS)..
بهبود نوروپاتی دیابتی، یائسگی و سندرم قبل از قاعدگی
124,500 تومان
کپسول نوتری فیت نوتری سنتری ۶۰ عددی
ناموجود
برند: نوتری سنتری | Nutri Century مدل: Nutri Century Nutri Fit
کپسول نوتری فیت نوتری سنتری ۶۰ عددیکپسول نوتری فیت نوتری سنتری مکملی منحصر به فرد با خاصیت آنتی اکسیدان قوی برای کاهش چربی اضافه و کاهش وزن مناسب است.این مکمل به پیشگیری از سرطان‌ها، دیابت نوع دوم و آترواسکلروز کمک می‌کند. همچنین، مصرف این کپسول در بهبود عملکرد سیستم ایمنی بدن بسیارمفید است. این کپس..
کاهش چربی اضافه، کاهش وزن و درمان دیابت و بهبود سیستم ایمنی
98,100 تومان
کپسول نوتری شارک نوتری سنتری 60 عدد کپسول نوتری شارک نوتری سنتری 60 عدد
ناموجود
برند: نوتری سنتری | Nutri Century مدل: Nutri Century Nutri Shark
کپسول نوتری شارک نوتری سنتریکپسول نوتری شارک نوتری سنتری مکملی منحصر به فرد برای درمان استئوآرتریت و بیماری‌های التهابی مفاصل است و به کاهش دردهای مفصلی، کاهش تورم و افزایش انعطاف‌پذیری مفاصل و بهبود حرکت کمک می‌کند. این کپسول حاوی غضروف کوسه ماهی است که در درمان سرطان و جلوگیری از رشد تومورها و نی..
کمک به سلامت مفاصل و انعطاف پذیری آن
82,500 تومان
کپسول نوتری بیوتین فورت نوتری سنتری   90 عدد
ناموجود
برند: نوتری سنتری | Nutri Century مدل: Nutri Century Nutri Biotin Forte 90Caps
کپسول نوتری بیوتین فورت نوتری سنتری را از داروخانه آنلاین بخواهیدداروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاور های داروخانه آنلا..
حفظ سلامت پوست، مو و ناخن
70,700 تومان
کپسول نوتری بیوتین فورت نوتری سنتری   60 عدد کپسول نوتری بیوتین فورت نوتری سنتری   60 عدد
ناموجود
برند: نوتری سنتری | Nutri Century مدل: Nutri Century Nutri Biotin Forte
کپسول نوتری بیوتین فورت نوتری سنتریکپسول نوتری بیوتین فورت نوتری سنتری مکملی سرشار از بیوتین است. این مکمل به پیشگیری از ریزش مو کمک می‌کند و نقش بسزایی در حفظ سلامت مو، شفاف‌سازی پوست و تقویت ناخن‌ها از جمله رفع شکنندگی، سستی، ترک خوردگی و نرمی آنها دارد.اهمیت بیوتین بر سلامت بدنبیوتین از گروه ویت..
حفظ سلامت پوست، مو و ناخن
55,000 تومان
کپسول نوتری ایج ساپورت نوتری سنتری 60 عددی
ناموجود
برند: نوتری سنتری | Nutri Century مدل: Nutri Century Nutri Age Support
کپسول نوتری ایج ساپورت نوتری سنتریکپسول نوتری ایج ساپورت نوتری سنتری مکملی منحصر به فرد در بهبود گردش خون محیطی، بهبود اختلالات جنسی و تقویت حافظه و عملکردهای شناختی بزرگسالان است. این محصول مورد تایید انجمن بهداشت مواد غذایی کانادا بوده و حاوی عصاره برگ گیاه جینکوبیلوبا  است.خواص گیاه جینکوبی..
تقویت حافظه، گردش خون و قوای جنسی و موثر در بیماری‌های عروق محیطی
122,000 تومان
کپسول نوتری اسلیپ نوتری سنتری 30 عدد کپسول نوتری اسلیپ نوتری سنتری 30 عدد
ناموجود
برند: نوتری سنتری | Nutri Century مدل: Nutri Century Nutri Sleep
کپسول نوتری اسلیپ نوتری سنتریکپسول نوتری اسلیپ نوتری سنتری مکملی منحصر به فرد و حاوی مقادیر باارزشی از ملاتونین است. مصرف این مکمل نقش بسزایی در جلوگیری از اختلالات خواب دارد.این محصول ساعت بیولوژیکی بدن را تنظیم می‌کند و موجب کنترل و تنظیم ریتم‌های بیولوژیک بدن می‌شود. همچنین  این مکمل مناسب ..
حاوی ملاتونین برای جلوگیری از اختلالات خواب
26,500 تومان
کپسول لیور ساپورت نوتری سنتری 60 عددی
ناموجود
برند: نوتری سنتری | Nutri Century مدل: Nutri Century Liver Support
کپسول لیور ساپورت نوتری سنتریکپسول لیور ساپورت نوتری سنتری مکملی منحصر به فرد برای بازسازی سلولهای کبد در بیماران مبتلا به هپاتیت های مزمن است و  به درمان مسمومیت‌های کبدی، سیروز  و فیبروز کبدی، اختلالات کیسه صفرا کمک می‌کند.این کپسول دارویی حاوی عصاره سیلبیوم مارینوم یا عصاره گیاه خار مر..
بازسازی سلول های کبد در بیماران مبتلا به هپاتیت
115,000 تومان
کپسول فلکسید نوتری سنتری 100 عددی کپسول فلکسید نوتری سنتری 100 عددی
ناموجود
برند: نوتری سنتری | Nutri Century مدل: Nutri Century Nutri Flaxseed 1000mg
کپسول فلکسید نوتری سنتریکپسول فلکسید نوتری سنتری مکمل امگا 3 با منشا گیاهی است که برای کاهش فشار و چربی خون و در نتیجه بهبود عملکرد سیستم قلب و عروق مورد استفاده قرا می‌گیرد. این کپسول از سلامت عمومی بدن محافظت کرده و حاوی مقادیر فراوانی از امگا3 موجود در روغن کتان است.تاثیر روغن بذر کتان در سلامت ..
امگا 3 با منشا گیاهی، کاهش فشار و چربی خون
57,500 تومان
کپسول امگا 3 نوتری سنتری 100 عددی
ناموجود
برند: نوتری سنتری | Nutri Century مدل: Nutri Century Nutri Omega 3
کپسول امگا 3 نوتری سنتریکپسول امگا 3 نوتری سنتری  مکملی منحصر به فرد برای بهبود عملکرد مغز و اعصاب، سیستم قلب و عروق و کاهش فشار خون است. همچنین این مکمل به حفظ سلامت عمومی و رشد طبیعی بدن و کاهش چربی خون کمک می‌کند. این کپسول فاقد جیوه است در ساخت آن کلسترول به کار نرفته است.امگا 3 چیست؟امگا ..
بهبود عملکرد مغز و اعصاب، قلب و کاهش فشار خون
185,300 تومان
نمایش 1 تا 13 از 13 (1 صفحه)

برند نوتری سنتری برندی معتبر و کانادایی در زمینه تولید انواع مکملها برای سلامتی است. دفتر اصلی این برند در شهر انتاریو کانادا قرار دارد. امروزه محصولات این برند به بسیاری از کشورهای دنیا عرضه می شوند و اثربخشی این محصولات در ارتقا سلامتی سبب شده است که این محصولات جایگاه ویژه ای در سطح بین المللی داشته باشند. این برند در تولید محصولاتش به علم روز دنیا پایبند است و همواره از استانداردهای بین المللی پیروی می کند. محصولات این برند طی سخت ترین مراحل کنترل کیفی تولید می شوند و همین امر این محصولات را به محصولاتی اثربخش و موثر تبدیل کرده است. این برند مجهز به لابراتورهای بسیار پیچیده است و متخصصان این برند تلاش می کنند تا فرمول های منحصر به فردی را برای تولید این محصولات طراحی کنند.

محصولات برند نوتری سنتری

این برند محصولات متنوعی را به بازار دارویی عرضه می کند و در تلاش است که خریداران به سبد کاملی از مکملهای سلامتی دسترسی داشته باشند. همین موضوع سبب شده است که خریداران برند نوتری سنتری را برندی مسئول در برابر سلامتی انسانها قلمداد کنند. محصولات این برند به شرح زیرند:

  • انواع مکملهای تقویت سیستم ایمنی بدن
  • انواع مکلهای حاوی ویتامین و مواد معدنی
  • انواع مکملهای بهبود اختلالات خوابی
  • انواع مکملهای گوارشی
  • انواع مکملهای حفظ سلامت استخوان ها و مفاصل
  • انواع مکملهای پیشگیری از عوارض یائسگی

انواع محصولات برند نوتری سنتری را از داروخانه آنلاین بخواهید!

داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم را در مورد انواع مکملها به طور رایگان در اختیار شما قرار دهند.