منوی داروخانه
Your Cart

نوتریشیا | Nutricia

هیچ محصولی در لیست وجود ندارد.

برند نوتریشیا برندی معتبر و انگلیسی در زمینه تولید انواع مکملهای غذایی برای کودکان است. این برند به عنوان برندی پیشرو در زمینه تولید محصولات مناسب برای سلامتی کودکان کار خود را در سال 1896 آغاز کرد و از آن زمان به بعد توانست تحولاتی عظیم در زمینه ارتقا سلامتی کودکان به وجود بیاورد. محصولات این برند در انواع متفاوتی از جمله پودر و نوشیدنی تولید می شوند و این محصولات حاوی مواد مورد نیاز رشد کودک هستند. همین امر سبب شده است که مصرف این محصولات به سلامتی کودکان کمک کند و به برندی شناخته شده در سطح جهانی تبدیل گردد. این برند در تولید محصولاتش به علم روز دنیا متعهد است و تلاش می کند با تکیه بر استانداردهای بین المللی محصولاتی ویژه را در اختیار کسانی قرار دهد که به حفظ سلامت فرزندان خود اهمیت می دهند.

برند نوتریشیا به کودکان اهمیت می دهد!

این برند بر این اعتقاد است که سلامتی باید از کودکی مورد توجه قرار گیرد، اگر مواد مورد نیاز برای سلامتی در کودکی به بدن نرسند، افراد در بزرگسالی به بیماریهای مزمنی دچار می شوند که ممکن است درمانی برای آنها وجود نداشته باشد. به همین دلیل تغذیه و تامین نیازهای کودکان اهمیت بسیار زیادی دارد. مصرف ویتامین ها و مواد معدنی در دوران کودکی چنان اهمیت دارد که در صورت کمبود آنها مشکلات زیادی از جمله بلوغ دیررس برای کودکان به وجود می آید. به همین دلیل برند نوتریشیا در تمامی این سالها تلاش کرده است به رشد فرزندان در سراسر دنیا کمک کند.

انواع محصولات برند نوتریشیا را از داروخانه آنلاین بخواهید!

داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم را در مورد انواع مکملها به طور رایگان در اختیار شما قرار دهند.