منوی داروخانه
Your Cart

نوکس | Nuxe

کرم پا رودمییل نوکس  75 میل
ناموجود
برند: نوکس | Nuxe مدل: NUXE-Reve-De-Miel-Ultra-Comfortable-Foot-Cream
کرم پا رودمییل نوکس: یک محصول تغذیه کننده و بازسازی کننده است که حاوی مواد موثر طبیعی بوده و به ترمیم پوست های خشک و آسیب دیده پا پرداخته و نرمی و لطافت از دست رفته پوست پا را بازمی گرداند کرم پا نوکس حاوی شی باتر بعنوان بازسازی کننده و تغذیه کننده، عصاره ریشه هویج جهت افزایش مقاومت و انعطاف پوست، ت..
تغذیه کننده و بازسازی کننده
75,500 تومان
کرم نیروانسک نوکس  50 میل
ناموجود
برند: نوکس | Nuxe مدل: Nuxe Nirvansque Smoothing Cream
 کرم نیروانسک نوکس:کرم نیروانِسک نوکس یک کرم مرطوب کننده و مغذی میباشد که با خواص کاملا گیاهی برروی پوست شما عملکردی مانند بوتاکس را خواهد داشت. امروزه عوامل بسیاری در ایجاد چین و چروک و پیری زودرس موثر است. استرس یکی از عوامل ایجاد کننده آن می باشد. کرم نیروانِسک نوکس ازایجاد خطوط و چروک بر رو..
ضد چروک و مرطوب کننده پوست
197,700 تومان
کرم نوکسلنس دتوکس (شب) نوکس  50 میل
ناموجود
برند: نوکس | Nuxe مدل: Nuxe Nuxellence Detox
کرم نوکسلنس دتوکس (شب) نوکس را از داروخانه آنلاین بخواهید!!داروخانه آنلاین با فراهم‌ سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا..
سم زدا و شفاف کننده پوست
396,000 تومان
کرم مرطوب کننده فرش نوکس  50 میلی لیتر
ناموجود
برند: نوکس | Nuxe مدل: Nuxe Fraiche 24HR Moisturizing Cream
کرم مرطوب کننده فرش نوکس کرم فرش نوکس NUXE FRAICHE 24HR MOISTURIZING CREAM محصولی با کیفیت و 24 ساعته تولید کمپانی نوکس است که با عملکرد آبرسانی که دارد از عمق به سطح پوست از تبخیر آب پوست جلوگیری کرده و کسانی که پوست های نرمال و معمولی دارند می توانند از آن استفاده کنند . کرم فرش نوکس را می تو..
التیام بخش و نرم کننده پوست
296,600 تومان
کرم مرطوب کننده ریچ فرش نوکس  50 میلی لیتر
ناموجود
برند: نوکس | Nuxe مدل: Nuxe Fraiche 24HR Moisturizing Rich Cream
کرم مرطوب کننده ریچ فرش نوکسکرم ریچ فرش نوکس NUXE FRAICHE 24HR MOISTURIZING RICH CREAM از جمله محصولات مغذی و نرم کننده کمپانی نوکس می باشد که دارای عملکرد آبرسانی از عمق به سطح پوست و حفظ رطوبت پوست است که از تبخیر آب سطح پوست جلوگیری کرده و با عوامل نرم کننده ای که در ترکیبات خود دارد پوستی نرم و ..
التیام بخش و نرم کننده پوست
134,000 تومان
کرم لایت فرش نوکس 50 میلی کرم لایت فرش نوکس 50 میلی
ناموجود
برند: نوکس | Nuxe مدل: Nuxe Fraiche 24h Moisturizing Light Cream
کرم لایت فرش نوکس کرم لایت فرش نوکس با سفتی ناحیه خارجی پوست (خارجی ترین قسمت ایپیدرم) مقابله می کند و آن را قابل انعطاف تر نموده و امکان ترک برداری آن را کم می کند و سطح پوست را نرم و هموار می سازد. همچنین با پایین آوردن میزان رطوبت از دست رفته پوست (با جا گذاشتن لایه ای از چربی که تبخیر رطوبت..
مرطوب کننده و تنظیم کننده چربی پوست
227,300 تومان
کرم ضد چروک بدن نوکس  200 میلی
ناموجود
برند: نوکس | Nuxe مدل: NUXE Fondant Firming Body Cream
کرم ضد چروک بدن نوکس را از داروخانه آنلاین بخواهید!!داروخانه آنلاین با فراهم‌ سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لاز..
سفت کننده و فرم دهنده پوست
297,000 تومان
کرم ضد آفتاب DD نوکس | 30 میل
ناموجود
برند: نوکس | Nuxe مدل: Nuxe Creme Prodigieuse DD Cream
کرم ضد آفتاب DD نوکس  را از داروخانه آنلاین بخواهید!داروخانه آنلاین با فراهم‌ سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعا..
مرطوب کننده و انرژی بخش پوست
158,000 تومان
کرم ضد آفتاب BB کرم رنگ SPF30 نوکس  30 میلی لیتر
ناموجود
برند: نوکس | Nuxe مدل: Nuxe White BB Cream SPF30
کرم ضد آفتاب BB کرم رنگ SPF30 نوکس را از داروخانه آنلاین بخواهید!!داروخانه آنلاین با فراهم‌ سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما ه..
ضد لک و مرطوب کننده پوست
227,500 تومان
کرم شب پردی ژیوز نوکس 50 میلی
ناموجود
برند: نوکس | Nuxe مدل: Nuxe Prodigieuse Night Cream
 کرم شب پردی ژیوز نوکس را از داروخانه آنلاین بخواهید!!داروخانه آنلاین با فراهم‌ سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلا..
مرطوب کننده و ضد چروک پوست
173,000 تومان
کرم شب نوکسوریانس نوکس  50 میلی
ناموجود
برند: نوکس | Nuxe مدل: Nuxe Nuxuriance Night Cream
 کرم شب نوکسوریانس نوکس را از داروخانه آنلاین بخواهید!داروخانه آنلاین با فراهم‌ سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلا..
ضد چروک و افتادگی پوست
396,000 تومان
کرم شب نوکسوریانس اولترا نوکس  50 میل کرم شب نوکسوریانس اولترا نوکس  50 میل
ناموجود
برند: نوکس | Nuxe مدل: Nuxe Nuxuriance Nuit Cream For All Skin Types
کرم شب نوکسوریانس اولترا نوکس:کرم ضد چروک شب نوکسوریانس اولترا حاوی پودر مغز کاکائو که سرشار از فلاونوئید، یک آنتی اکسیدان قوی می باشد. این آنتی اکسیدان پوست را در برابر عوامل محیطی محافظت می کند و استرس را کاهش می دهد و از این رو از ترشح بیش از حد هورمون های استرس جلوگیری می کند، در نتیجه  از ..
ضد چروک و سفت کننده
396,000 تومان
کرم شب نوکس وایت 50 میل
ناموجود
برند: نوکس | Nuxe مدل: Nuxe White Night Cream
کرم شب نوکس وایت ضدلک و روشن کننده قوی پوست ، همچنین یک ترمیم کننده بسیار قوی است که مخصوص استفاده در شب بوده و سبب رطوبت رسانی عمقی و تغذیه پوست می شود. دارای ساختاری بسیار سبک است و به سرعت جذب پوست می شود.تمام خانم ها در هر سن و با هر نوع پوست می توانند از این کرم استفاده نمایند و شاهد کاهش و از ..
ضدلک و بازسازی کننده
286,700 تومان
کرم شب مرویانس اکسپرت نوکس  50 میلی
ناموجود
برند: نوکس | Nuxe مدل: Nuxe Anti-Wrinkle Merveillance expert Night Cream
کرم شب مرویانس اکسپرت نوکسکرم شب مرویانس اکسپرت نوکس محصولی فوق العاده برای رفع چروکها و خطوط عمیق پوست است و به سفت شدن پوست کمک کرده و موجب بازسازی و ترمیم آن می‌شود. این محصو  مناسب برای انواع پوست است و در شفافیت انواع پوستها نقش بسزایی دارد.مزایای استفاده از کرم شبکرم شب یکی از اصلی‌ترین ..
ضد چروک و سفت کننده پوست
212,500 تومان
کرم ریچ نیروانسک نوکس
ناموجود
برند: نوکس | Nuxe مدل: Nuxe Nirvansque Smoothing Rich Cream
کرم ریچ نیروانسک نوکسمراقبت از پوست صورت همیشه برای خانم ها مهم بوده. از زمان های بسیار قدیم در سرار جهان از محصولات مراقبت از پوست استفاده می شده است. ما شاهد زنان بسیار زیبایی بوده ایم که از روش های بسیار عجیب استفاده می کرده اند تا زیبا به نظر برسند. خوشبختانه در دوره ی ما محصولات مراقبت از پوست ..
ضد چروک و مرطوب کننده پوست
198,000 تومان
کرم ریچ نوکسوریانس اولترا نوکس 50 میل کرم ریچ نوکسوریانس اولترا نوکس 50 میل
ناموجود
برند: نوکس | Nuxe مدل: NUXE CREME NUXURIANCE RICH
کرم ریچ نوکسوریانس اولترا نوکس:کرم ریچ نوکسوریانس اولترا نوکس حاوی پودر مغز کاکائو که سرشار از فلاونوئید، یک آنتی اکسیدان قوی می باشد. این آنتی اکسیدان پوست را در برابر عوامل محیطی محافظت می کند و استرس را کاهش می دهد و از این رو از ترشح بیش از حد هورمون های استرس جلوگیری می کند، در نتیجه  از ب..
ضد چروک و سفت کننده پوست
247,100 تومان
کرم ریچ روز پردی ژیوز نوکس  40 میل
ناموجود
برند: نوکس | Nuxe مدل: Nuxe Prodigieuse Rich Cream
 کرم ریچ روز پردی ژیوز نوکسرا از داروخانه آنلاین بخواهید!داروخانه آنلاین با فراهم‌ سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و طی ۲۴ ساعت در تهران و ۷۲ ساعت در سایر شهرستانها محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاور..
ضد چروک و مرطوب کننده پوست
158,100 تومان
کرم ریچ روز مرویانس اکسپرت نوکس
ناموجود
برند: نوکس | Nuxe مدل: Nuxe Anti-Wrinkle Merveillance expert Day Cream Rich
کرم ریچ روز مرویانس اکسپرت نوکسکرم ریچ روز مرویانس اکسپرت نوکس مناسب برای پوستهای خشک و خیلی خشک بوده و مرطوب‌کننده عمقی، مغذی و نرم کننده پوست است. همچنین، این کرم خاصیت ضد افتادگی داشته و به سفت شدن پوست صورت کمک می‌کند و از این طریق در اصلاح و بهبود چروک‌های سطح پوست موثر است. این محصول یک لیفتی..
مرطوب کننده و نرم کننده پوست
257,000 تومان
کرم روز پردی ژیوز نوکس  40 میل
ناموجود
برند: نوکس | Nuxe مدل: Nuxe Prodigieuse Day Cream
ساشه کلاژن کلاژینو را از داروخانه آنلاین بخواهید!داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت ش..
ضد چروک و مرطوب کننده پوست
158,100 تومان
کرم روز نوکسوریانس نوکس  50 میل کرم روز نوکسوریانس نوکس  50 میل
ناموجود
برند: نوکس | Nuxe مدل: Nuxe Nuxuriance Day Cream
 کرم روز نوکسوریانس نوکس را از داروخانه آنلاین بخواهید!داروخانه آنلاین با فراهم‌ سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و طی ۲۴ ساعت در تهران و ۷۲ ساعت در سایر شهرستانها محصول را درب منزل..
ضد چروک و افتادگی پوست
296,700 تومان
کرم روز DD نوکس رنگ متوسط  30 میل کرم روز DD نوکس رنگ متوسط  30 میل
ناموجود
برند: نوکس | Nuxe مدل: NUXE CREME PRODIGIEUSE DD CREME MEDIUM SHADE
کرم روز DD نوکس:کرم روز DD نوکس یک محصول با سه کارکرد متفاوت و بی نظیر می باشد. کرم DD پردی ژیوز نوکس ضد چروک و محافظ پوست است و موجب آبرسانی به بافت های عمیق پوست می گردد. این محصول پوشانندگی مشابه کرم پودر دارد و می تواند فرد را از استفاده از کرم پودرها بی نیاز کند. این کرم مرطوب کننده مناسب انواع..
ضدچروک، مرطوب کننده و انرژی بخش پوست
158,100 تومان
کرم دور چشم پردی ژیوز نوکس 15 میل
ناموجود
برند: نوکس | Nuxe مدل: Nuxe Prodigieuse Eye Contour Cream
کرم دور چشم پردی ژیوز نوکس را از داروخانه آنلاین بخواهید!داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطل..
ضد چروک، تیرگی و پف اطراف چشم
197,800 تومان
کرم دور چشم و لب نوکسوریانس اولترا نوکس
ناموجود
برند: نوکس | Nuxe مدل: NUXE Anti Aging Eye & Lip Contour Nuxuriance Ultra
کرم دور چشم و لب نوکسوریانس اولترا نوکسکرم دور چشم و لب نوکسوریانس اولترا نوکس مناسب انوع پوست است و دارای خاصیت ضد چروکی، ضدپف و تیرگی پوست دور چشم است. این محصول حاوی عصاره زعفران و گل کاغذی است که به از بین رفتن چروک‌ها کمک کرده و موجب سفت شدن دور چشم شده و پف و تیرگی آن را از بین می‌برد. چر..
ضد چروک، ضدپف و تیرگی
425,200 تومان
کرم دور چشم نیروانسک نوکس
ناموجود
برند: نوکس | Nuxe مدل: Nuxe Nirvansque Smoothing Eye Cream
کرم دور چشم نیروانسک نوکس را از داروخانه آنلاین بخواهید!داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره های داروخانه آنلاین در..
ضد تیرگی و پف زیر چشم
197,700 تومان
کرم دور چشم مرویانس اکسپرت نوکس  15 میل
ناموجود
برند: نوکس | Nuxe مدل: Nuxe Anti-Wrinkle Merveillance expert Eye Cream
کرم دور چشم مرویانس اکسپرت نوکس را از داروخانه آنلاین بخواهید!داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره های داروخانه آنل..
ضد پف و تیرگی پوست زیر چشم
346,500 تومان
نمایش 1 تا 25 از 59 (3 صفحه)

برند نوکس برندی معتبر و فرانسوی در زمینه تولید محصولات پوستی است. این برند تلاش کرده است تا با تولید انواع کرم ها، روغن ها و لوسیون بدن از پوست بدن در برابر خشکی محافظت کند و امروزه به برندی بی رقیب در سطح بین المللی تبدیل شده است. موسسان این برند از فرمول هایی نوآورانه در ساخت محصولات پوستی استفاده می کنند و همین امر سبب شده است اثربخشی این محصولات افزایش پیدا کند. این برند کار خود را در سال 1990 در لابراتور کوچکی در پاریس آغاز کرد و پس از آن توانست پله های موفقیت را طی کند. محصولات این برند با پیروی از علم روز دنیا و تکیه بر استانداردهای بین المللی تولید می شوند و همین موضوع سبب شده است بسیاری از خریداران در سراسر دنیا محصولات پوستی برند نوکس را گزینه اول و آخر خود بدانند.

توجه به طبیعت هدف اصلی برند نوکس

این برند در تولید محصولاتش تلاش کرده است تا حس لوکس بودن را با حس طبیعی ترکیب کند و محصولاتی بی نظیر را به بازار عرضه کند. یکی از مواردی که سبب شده است محصولات این برند در سراسر دنیا مورد توجه قرار بگیرند استفاده از ترکیبات گیاهی و طبیعی است. این برند مجهز به لابراتورهای بسیار پیچیده است و روند تولید محصولات را به خوبی آنالیز می کند و در پایان محصولاتی با اثربخشی فوق العاده را به تولید انبوه می رساند.

انواع محصولات برند نوکس را از داروخانه آنلاین بخواهید!

داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم را در مورد انواع مکملها به طور رایگان در اختیار شما قرار دهند.