منوی داروخانه
Your Cart

فارما میکس | Pharmamix

پودر گین فارما میکس 2000 گرم
ناموجود
برند: فارما میکس | Pharmamix مدل: Pharmamix Gain 2000gr
گین 2000 فارمامیکس محصول منحصر به فرد پروتئینی-کربوهیدراتی می باشد که تحت استانداردهای کیفی بالا فرموله و تولید شده است.آزمون های بالینی نشان داده که پس از تمرین، برای تحریک ساختن پروتئین های ماهیچه ای، مخلوطی از پروتئین آب پنیر، اسیدهای آمینه و کربوهیدرات ها بسیار موثرتر از مصرف کربوهیدرات ها ..
محصول ایده آل پروتئینی-کربوهیدراتی
150,000 تومان
پودر کربو پری ورک اوت فارما میکس آلبالو 6800 گرم
ناموجود
برند: فارما میکس | Pharmamix مدل: Pharmamix per-workout carbo 6800 gr
پودر کربو پری ورک اوت فارما میکس آلبالوپودر کربو پری ورک اوت فارما میکس آلبالو به جلوگیری از افت میزان گلوکز خون قبل و بعد از تمرین کمک می کند و نقش موثری در حفظ ذخایر گلیکوژنی دارد. این مکمل از دهیدراسیون بدن پیشگیری می کند.پودر کربو پری ورک اوت فارما میکس آلبالو را از داروخانه آنلاین بخواهید!داروخ..
مناسب برای حجم گیری و افزایش وزن
317,000 تومان
پودر مس فارما میکس 2000 گرم
ناموجود
برند: فارما میکس | Pharmamix مدل: Pharmamix Mass 2000 gr
مس فارما میکساین محصول حاوی 30 درصد پروتئین شامل مخلوطی از پروتئین های وی، دارای 12 نوع ویتامین تامین کننده نیاز بدن می باشد. همچنین این محصول مناسب برای افزایش وزن و حجم در دور ابتدایی بدنسازی و مناسب برای جلوگیری از تحلیل عضلانی به کار می رود.پودر مس فارما میکس را از داروخانه آنلاین بخواهید:داروخا..
مناسب برای حجم گیری و افزایش وزن
125,000 تومان
پودر کربو پری ورک اوت فارما میکس لیمو 4500 گرم
ناموجود
برند: فارما میکس | Pharmamix مدل: Pharmamix per-workout carbo 4500 gr
پودر کربو پری ورک اوت فارما میکس لیموپودر کربو پری ورک اوت فارما میکس لیمو به جلوگیری از افت میزان گلوکز خون قبل و بعد از تمرین کمک می کند و نقش موثری در حفظ ذخایر گلیکوژنی دارد. این مکمل از دهیدراسیون بدن پیشگیری می کند.پودر کربو پری ورک اوت فارما میکس لیمو را از داروخانه آنلاین بخواهید!داروخانه آن..
مناسب برای حجم گیری و افزایش وزن ، جلوگیری از کاهش قند خون
299,000 تومان
نمایش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)

برند فارما میکس برندی معتبر و ایرانی در زمینه تولید انواع مکملهای ورزشی و بدنسازی است. شرکت ستارگان نیک در سال 1385 تاسیس گردید و توانست با توجه به امکاناتی که در دسترس داشت محصولاتی با کیفیت را در اختیار تمامی کسانی قرار دهد که به تناسب اندام خود اهمیت می دهند. محصولات این برند از بهترین مواد اولیه تهیه می شوند و همین امر سبب شده است که اثر بخشی این مکملها افزایش پیدا کند. این برند تا به حال توانسته است پاسخگوی بخش بزرگی از جامعه ورزشی باشد و همین امر سبب شده است که این برند به جایگاه قابل قبولی در میان مصرف کنندگان ایرانی دست پیدا کند.

محصولات برند فارما میکس

شرکت ستارگان نیک انواع محصولات خود را در دسته بندی های زیر به بازار عرضه می کند:

 • مکملهای پروتئین
 • مکملهای آمینو اسید
 • مکملهای مولتی ویتامین
 • مکملهای حاوی کراتین
 • مکملهای حاوی کازئین
 • مکملهای حاوی کربوهیدارت

محصولات این برند اثربخشی بسیار زیادی بر عملکرد ورزشکاران دارند و همین امر سبب شده است که بسیاری از ورزشکاران خرید محصولات این برند را گزینه اول و آخر خود می دانند!

اهداف برند فارما میکس

این برند تلاش کرده است تا در مسیر ورزشی در کنار کسانی باشد که می خواهند به تناسب اندام دست پیدا کنند. یکی از اهداف این برند تامین انرژی مورد نیاز برای ورزشکاران است. این امر نقش بسیار مهمی در ارتقا عملکرد ورزشکاران دارد. همچنین، محصولات دیگر این برند حاوی مواد مغذی مورد نیاز بدن هستند و از هیچ گونه ماده مضری در ساخت این مکمل ها استفاده نشده است.

انواع محصولات فارما میکس را از داروخانه آنلاین بخواهید!

داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم را در مورد انواع مکملها به طور رایگان در اختیار شما قرار دهند.