منو
سبد خرید شما

فارما میکس | Pharmamix

نمایش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)

برند فارما میکس برندی معتبر و ایرانی در زمینه تولید انواع مکملهای ورزشی و بدنسازی است. شرکت ستارگان نیک در سال 1385 تاسیس گردید و توانست با توجه به امکاناتی که در دسترس داشت محصولاتی با کیفیت را در اختیار تمامی کسانی قرار دهد که به تناسب اندام خود اهمیت می دهند. محصولات این برند از بهترین مواد اولیه تهیه می شوند و همین امر سبب شده است که اثر بخشی این مکملها افزایش پیدا کند. این برند تا به حال توانسته است پاسخگوی بخش بزرگی از جامعه ورزشی باشد و همین امر سبب شده است که این برند به جایگاه قابل قبولی در میان مصرف کنندگان ایرانی دست پیدا کند.

محصولات برند فارما میکس

شرکت ستارگان نیک انواع محصولات خود را در دسته بندی های زیر به بازار عرضه می کند:

  • مکملهای پروتئین
  • مکملهای آمینو اسید
  • مکملهای مولتی ویتامین
  • مکملهای حاوی کراتین
  • مکملهای حاوی کازئین
  • مکملهای حاوی کربوهیدارت

محصولات این برند اثربخشی بسیار زیادی بر عملکرد ورزشکاران دارند و همین امر سبب شده است که بسیاری از ورزشکاران خرید محصولات این برند را گزینه اول و آخر خود می دانند!

اهداف برند فارما میکس

این برند تلاش کرده است تا در مسیر ورزشی در کنار کسانی باشد که می خواهند به تناسب اندام دست پیدا کنند. یکی از اهداف این برند تامین انرژی مورد نیاز برای ورزشکاران است. این امر نقش بسیار مهمی در ارتقا عملکرد ورزشکاران دارد. همچنین، محصولات دیگر این برند حاوی مواد مغذی مورد نیاز بدن هستند و از هیچ گونه ماده مضری در ساخت این مکمل ها استفاده نشده است.

انواع محصولات فارما میکس را از داروخانه آنلاین بخواهید!

داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم را در مورد انواع مکملها به طور رایگان در اختیار شما قرار دهند.