Menu
Your Cart

فارماتون | Pharmaton

فارماتون شرکت دارویی بین‌المللی سوئیسی است. این شرکت کار خود را با ساخت انواع مکملهای مولتی ویتامین آغاز کرد و توانست در مدتی کوتاه به موفقیتی بزرگ در این زمینه دست پیدا کند. اکنون این برند به برندی شناخته شده در سراسر دنیا تبدیل شده است و تقاضای بالا برای خرید این مکمل نشان دهنده کیفیت بالای محصولات این برند هستند.فارماتون در سال 1942 فعالیت خود را آغاز کرد و در اوایل 1960 وارد صنعت دارویی گردید. این برند در سال 2017 با شرکت سانوفی ادغام گردید. سانوفی نیز یک شرکت چند ملیتی فرانسوی است که  از سال 2013 در شهر پاریس مستقر شد.

محصولات برند فارماتون

این برند مکملهایش را در راستای حفظ سلامت روانی، جسمانی و تامین نیاز بدن به انواع ویتامین‌ها و مواد معدنی به بازار عرضه می‌کند. در ساخت این محصولات از مواد گیاهی مانند جینسینگ، جینکو، والری و گزنه استفاده می‌شود. این مکمل‌ها دارای ویژگی‌های زیر هستند:

  • رفع فرسودگی جسمانی
  • کاهش خستگی
  • افزایش تمرکز و هوشسای ذهنی

محصولات این برند برای کودکان و بزرگسالان تولید می‌شوند. مواد مغذی که در ساخت مکملهای کودکان مورد استفاده قرار می‌گیرند، با دقت فراوان زیر نظر متخصصان و پس از گذراندن آزمایشات مختلف تولید می‌شوند.محصولات برند فارماتون برای زنان در دوران بارداری و شیردهی مفید هستند. این مکمل‌ها تمامی مواد مورد نیاز بدن مادران و نوزادان را تامین می‌کنند و از بروز بیماریهای مختلف جلوگیری به عمل می‌آورند.تمامی محصولات برند فارماتون بر طبق علم روز دنیا و پیروی از استانداردهای بین‌المللی تولید می‌شوند.

انواع محصولات برند فارماتون را از داروخانه آنلاین بخواهید!

داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و طی بیست و چهار ساعت در تهران و هفتاد و دو ساعت در سایر شهرستانها محصول را درب منزل تحویل بگیرید.مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم را در مورد انواع محصولات دارویی به طور رایگان در اختیار شما قرار دهند.

کپسول مولتی ویتامین ژریاتریک فارماتون | کمک به بهبود شرایط روحی، جسمی و تمرکز ذهنی کپسول مولتی ویتامین ژریاتریک فارماتون | کمک به بهبود شرایط روحی، جسمی و تمرکز ذهنی
ناموجود
برند: فارماتون | Pharmaton مدل: Geriatric pharmaton
کپسول مولتی ویتامین ژریاتریک فارماتون را از داروخانه آنلاین بخواهید:داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره های داروخانه آنلاین د..
132,000 تومان
شربت کیدی فارماتون | حاوی انواع ویتامین و مواد معدنی برای رشد و تقویت کودکان
ناموجود
برند: فارماتون | Pharmaton مدل: Pharmaton Kiddi Pharmaton Syrup
شربت کیدی فارماتونمتخصصان در مورد مفید بودن مولتی ویتامین و مواد معدنی برای کودکان هنوز اختلاف نظر دارند؛ گروهی آن را مفید می‌دانند و گروهی دیگر خیر. برای مثال، انجمن متخصصان اطفال آمریکا توصیه می‌کند که فقط در صورت تجویز پزشک کودک‌تان روزانه به او مولتی ویتامین بدهید.برخی متخصصان اظهار می‌کنند که م..
38,000 تومان
نمایش 1 تا 2 از 2 (1 صفحه)