منوی داروخانه
Your Cart

فارمین | Pharmin

کپسول آرتروسن 300 فارمین   30 عدد کپسول آرتروسن 300 فارمین   30 عدد
ناموجود
برند: فارمین | Pharmin مدل: Pharmin USA Arthrocen 300
کپسول آرتروسن 300 فارمین کپسول آرتروسن 300 فارمین مکملی منحصر به فرد برای حفظ سلامت مفاصل بدن است. این مکمل از تخریب مفاصل و غضروفها جلوگیری به عمل می‌آورد و از بروز بیماری آرتروز پیشگیری می‌کند. بیماری آرتروز چیست؟ آرتروز به معنای التهاب مفاصل است. این واژه برای توصیف حدود 200 بیماری مختلفی مفصل..
جلوگیری از تخریب مفاصل، غضروف ها و آرتروز
120,000 تومان
نمایش 1 تا 1 از 1 (1 صفحه)

برند فارمین برندی معتبر و آمریکایی در زمینه تولید انواع مکمل های دارویی است. این برند از آغاز فعالیت تاکنون تلاش کرده است تا محصولاتی با اثربخشی ویژه را به بازار دارویی کشور عرضه کند. به همین دلیل محصولات آن از مواد اولیه با کیفیت تولید می شوند و بخش کنترل کیفی آزمایشات سختی را بر آنها اعمال می کند تا در پایان محصولاتی با ویژگی های منحصر به فرد به بازار دارویی عرضه شوند. اکنون محصولات این برند در بیشتر کشورهای دنیا عرضه می شوند و تقاضای بالا برای خرید محصولات این برند نشان دهنده این امر است که این برند توانسته است در رسیدن به هدف خود موفق باشد.

خودشکوفایی، رویکرد اصلی برند فارمین

برند فارمین بر این عقیده است که انسان ها تنها وقتی می توانند تفکرات انتزاعی را در خود شکل دهند که نیازهای اولیه آنها رفع شده باشد. بر طبق هرم مزلو نیازهای جسمی اولین نیازهای انسانی هستند و در صورتی که این نیاز به خوبی پاسخ داده نشود انسان نمی تواند به سطح بالای فکری برسد. این برند در تمامی این سالها تلاش کرده است تا محصولاتی را برای ارتقا سطح سلامتی تولید کند و با بهبود بیماریها به افراد کمک کند تا تفکراتی منحصر به فرد را برای وارد شدن دنیا به عرصه ای جدید تولید کنند. تفکرات اساسی یکی از مهمترین مسائلی هستند که می توانند به خودشکوفایی انسان کمک کنند.

انواع محصولات برند فارمین را از داروخانه آنلاین بخواهید!

داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم را در مورد انواع مکملها به طور رایگان در اختیار شما قرار دهند.