منوی داروخانه
Your Cart

رنه فورترر | Rene Furterer

کمپلکس 5 رنه فورترر  50 میلی کمپلکس 5 رنه فورترر  50 میلی
ناموجود
برند: رنه فورترر | Rene Furterer مدل: Rene Furterer Complexe 5
کمپلکس 5 رنه فورتررریزش مو مشکلی که خیلی ها را نگران کرده و افراد زیادی را وادار به پیگیری درمان کرده است. ریزش مو به عوامل مختلفی بستگی داشته و انواع مختلفی دارد. هرکسی در طول روز چند تار مو را از دست می دهد و در عوض چند تار مو بر روی سرش رشد می کند این سیکل طبیعی مو به حساب می آید و هیچ نگرانی را ..
ضد ریزش مو، تقویت ریشه مو و کنترل چربی مو
280,400 تومان
کرم مغذی کاریته رنه فورترر  100 میل
ناموجود
برند: رنه فورترر | Rene Furterer مدل: Rene Furterer Karite Leave-In Nourishing Cream
 کرم مغذی کاریته رنه فورترر از داروخانه آنلاین بخواهید!داروخانه آنلاین با فراهم‌ سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اط..
مغذی، ترمیم کننده، آنتی اکسیدان و نرم کننده
108,000 تومان
نرم کننده درخشان کننده مو اوکارا پروتکت کالر رنه فورترر  100 میلی
ناموجود
برند: رنه فورترر | Rene Furterer مدل: Rene Furterer Okara Conditioner
 نرم کننده درخشان کننده مو اوکارا پروتکت کالر رنه فورترر از داروخانه آنلاین بخواهید!داروخانه آنلاین با فراهم‌ سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره های داروخانه آنلاین..
ضد گره، حالت دهنده، محافظ رنگ و ترمیم کننده
81,000 تومان
نرم کننده حجم دهنده مو ولومیا رنه فورترر  150 میلی
ناموجود
برند: رنه فورترر | Rene Furterer مدل: Rene Furterer Volumea Conditioner
نرم کننده حجم دهنده مو ولومیا رنه فورترررا از داروخانه آنلاین بخواهید!داروخانه آنلاین با فراهم‌ سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند ..
نرم کننده، ضد گره و حالت دهنده
102,000 تومان
ماسک مغذی کاریته رنه فورترر  100 میلی
ناموجود
برند: رنه فورترر | Rene Furterer مدل: Rene Furterer Karite Mask
ماسک مغذی کاریته رنه فورترر را از داروخانه آنلاین بخواهید!داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار، محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و آن را درب منزل تحویل بگیرید. مشاورهای داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم ..
نرم کننده، ضد گره، ترمیم کننده و احیا کننده
250,000 تومان
ماسک تقویتی و نرم کننده تونوشیا رنه فورترر  200 میلی
ناموجود
برند: رنه فورترر | Rene Furterer مدل: Rene Furterer Tonucia Mask
ونیک تقویت کننده و ضد ریزش مو کراستم اویدرم را از داروخانه آنلاین بخواهید!داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار، محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و آن را درب منزل تحویل بگیرید. مشاورهای داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اط..
رطوبت رسان، ترمیم کننده، احیا کننده و حجم دهنده
235,600 تومان
فوم ولومیا رنه فورترر 200 میل فوم ولومیا رنه فورترر 200 میل
ناموجود
برند: رنه فورترر | Rene Furterer مدل: Rene Furterer Volumea Volumizing Foam 200 ml
فوم ولومیا رنه فورترر را از داروخانه آنلاین بخواهید!داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار، محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و آن را درب منزل تحویل بگیرید. مشاورهای داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم را در ..
حجم دهنده و حالت دهنده
102,000 تومان
شامپو ملایم ناتوریا رنه فورترر 200 میلی
ناموجود
برند: رنه فورترر | Rene Furterer مدل: Rene Furterer Naturia Shampoo
 شامپو ملایم ناتوریا رنه فورترر را از داروخانه آنلاین بخواهید!داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار، محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و آن را درب منزل تحویل بگیرید. مشاورهای داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلا..
مرطوب کننده، مغذی و متعادل کننده
86,800 تومان
شامپو ملایم تنظیم کننده چربی کوربیشیا رنه فورترر 150 میلی
ناموجود
برند: رنه فورترر | Rene Furterer مدل: Rene Furterer Curbicia Shampoo
شامپو ملایم تنظیم کننده چربی کوربیشیا رنه فورترر را از داروخانه آنلاین بخواهید!داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار، محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و آن را درب منزل تحویل بگیرید. مشاورهای داروخانه آنلاین در خدمت شما ه..
تنظیم کننده چربی و ضد قارچ
109,800 تومان
شامپو مغذی کاریته رنه فورترر 150 میلی
ناموجود
برند: رنه فورترر | Rene Furterer مدل: Rene Furterer Karite Shampoo
شامپو مغذی کاریته رنه فورترر  را از داروخانه آنلاین بخواهید!داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار، محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و آن را درب منزل تحویل بگیرید. مشاورهای داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا ا..
مغذی و بازسازی کننده
109,800 تومان
شامپو ماسک خاک رس کوربیشیا رنه فورترر 200 میلی
ناموجود
برند: رنه فورترر | Rene Furterer مدل: Rene Furterer Curbicia Shampoo-Mask
شامپو ماسک خاک رس کوربیشیا رنه فورترر را از داروخانه آنلاین بخواهید!داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار، محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و آن را درب منزل تحویل بگیرید. مشاورهای داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطل..
پاک کننده و تنظیم کننده چربی
124,800 تومان
شامپو فورتیشیا رنه فورترر 200 میلی
ناموجود
برند: رنه فورترر | Rene Furterer مدل: Rene Furterer Forticea Shampoo
شامپو فورتیشیا رنه فورترر را از داروخانه آنلاین بخواهید!داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار، محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و آن را درب منزل تحویل بگیرید. مشاورهای داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم را..
ضد ریزش و تقویت کننده
148,800 تومان
نمایش 1 تا 12 از 12 (1 صفحه)

برند رنه فورتر برندی معتبر و فرانسوی در زمینه تولید محصولات مراقبت از پوست و مو است. این برند در سال 1957 فعالیت خود را آغاز کرد و با توجه به این موضوع که محصولاتی با اثربخشی بسیار بالا را عرضه می کرد به زودی در سطح جهانی مورد توجه قرار گرفت. یکی از ویژگی هایی که سبب شده است محصولات این برند مورد توجه قرار بگیرند استفاده از عصاره و اسانس های گیاهی است. محصولات این برند با تکیه بر علم روز دنیا و پیروی از استانداردهای بین المللی تولید می شوند و همین موضوع به درخشیده شدن این برند در سطح جهانی کمک کرده است.

محصولات برند رنه فورتر

این برند از آغاز فعالیت تا کنون بر تولید محصولاتی برای ایجاد حس آرامش در افراد تاکید داشته اند. محصولات پوستی این برند سبب می شوند حسی سرشار از آرامش در فرد ایجاد شود و همین موضوع به شادابی پوست و مو کمک می کند. محصولات این برند در سالنهای اسپا و ماساژ مورد استفاده قرار می گیرند و رایحه بسیار دلنشینی دارند. محصولات پوستی این برند برای انواع پوست مناسب هستند و به تقویت بافت پوست کمک می کنند. محصولات مو این برند با رساندن مواد مغذی به مو از ریزش آن جلوگیری می کنند و سبب تقویت بافت مو می شوند. برند رنه فورتر بر این عقیده است که پوست مهمترین سد دفاعی بدن در برابر ورود انواع آلودگی ها و میکروبها به درون بدن است. به همین دلیل توجه به حفظ سلامتی و لطافت این ارگان اهمیت بسیار زیادی دارد.

انواع محصولات برند رنه فورتر را از داروخانه آنلاین بخواهید!

داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم را در مورد انواع مکملها به طور رایگان در اختیار شما قرار دهند.