منو
سبد خرید شما

سندروس | Sandrous

نمایش 1 تا 12 از 15 (2 صفحه)

برند سندروس برندی معتبر و ایرانی در زمینه تولید انواع مکملهای دارویی است. شرکت داروسازی فرشته جویان در سال 1372 تولید محصولاتش را با نام مزه مزه آغاز کرد و سپس در سال 1385 نام این برند را به سندروس تغییر داد. این برند تلاش می کند تا از مواد اولیه با کیفیت در تولید محصولات استفاده کند. محصولات این برند با پیروی از علم روز دنیا و تکیه بر استانداردهای بین المللی تولید می شوند و همین امر اثربخشی این محصولات را افزایش داده است. اکنون این برند توانسته است به جایگاه ویژه در میان خریداران ایرانی دست پیدا کند و بسیاری از خریداران پس از دیدن نام این برند بر روی محصولات اقدام به خرید می کنند.

محصولات برند سندروس

این برند محصولاتش را به شکل قرص، کپسول و سوسپانسیون به بازار دارویی عرضه می کند. این برند در تلاش است تا انواع مکملهای ورزشی را نیز آغاز کند و در اختیار کسانی قرار دهد که به ارتقا عملکرد ورزشی خود اهمیت می دهند. محصولات این برند به شرح زیر هستند:

  • انواع مکملهای غذایی ( مکملهای حاوی انواع ویتامین ها و مواد معدنی)
  • انواع مکملهای لاغری

رویکرد برند سندروس

این برند همواره به ارتقا سلامتی در جامعه توجه دارد. سلامتی موضوعی است که سبب پیشرفت جوامع می گردد. مطالعات نشان داده اند که جوامعی که به سلامت اهمیت می دهند، مردمانی مثبت اندیش دارد. به همین دلیل سلامتی یکی از موضوعاتی که این برند توجه خاصی به آن دارد.

انواع محصولات برند سندروس را از داروخانه آنلاین بخواهید!

داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم را در مورد انواع مکملها به طور رایگان در اختیار شما قرار دهند.