منوی داروخانه
Your Cart

سندروس | Sandrous

کپسول پوست و مو و ناخن سندروس 60 عددی کپسول پوست و مو و ناخن سندروس 60 عددی
-10 %
برند: سندروس | Sandrous مدل: Sandrous Skin Hair Nail
کپسول پوست و مو و ناخن سندروس 60 عددی   کپسول پوست و مو و ناخن سندروس  محصولی مناسب برای حفظ سلامت پوست، مو و ناخن هاست. این کپسول حاوی آنتی اکسیدان های قوی است و با از بین بردن رادیکال های آزاد بدن از بروز چین و چروک بر روی پوست جلوگیری می کند. همچنین، کسانی که دچار ریزش مو شده اند ..
حفظ سلامت پوست، مو و ناخن ها
196,200 تومان 218,000 تومان
کپسول مولتی ویتامین مولتی مینرال خانم های زیر 50 سال سندروس 60 عددی کپسول مولتی ویتامین مولتی مینرال خانم های زیر 50 سال سندروس 60 عددی
-10 %
برند: سندروس | Sandrous مدل: Sandrous Women Under 50 Multivitamin
کپسول مولتی ویتامین مولتی مینرال خانم های زیر 50 سال سندروس کپسول مولتی ویتامین مولتی مینرال خانم های زیر 50 سال سندروس حاوی انواع ویتامین ها و املاح معدنی مورد نیاز بدن بوده و باعث حفظ و ارتقاء سلامت عمومی بدن و شادابی بانوان می شود. مصرف روزانه این قرص در تامین آهن مورد نیاز بدن کمک نموده و در ..
کمک به حفظ سلامت پوست، مو و ناخن و کمک به تامین آهن مورد نیاز بدن
249,174 تومان 276,860 تومان
کپسول مولتی ویتامین مولتی مینرال خانم های بالای ۵۰ سال سندروس 60 عددی کپسول مولتی ویتامین مولتی مینرال خانم های بالای ۵۰ سال سندروس 60 عددی
-10 %
برند: سندروس | Sandrous مدل: Sandrous Womens Multivitamin Multimineral Over50
کپسول مولتی ویتامین مولتی مینرال خانم های بالای ۵۰ سال سندروس 60 عددی   کپسول مولتی ویتامین مولتی مینرال خانم های بالای ۵۰ سال سندروس محصولی مناسب برای تامین ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز بدن است. در این کپسول مواد موثره ای نظیر عصاره ریشه کوهوش سیاه، عصاره چای سبز، ال کارنتین و کوآنز..
کمک به سلامت عمومی بانوان
255,060 تومان 283,400 تومان
کپسول مولتی ویتامین مینرال آقایان بالای ۵۰ سال سندروس 60 عددی کپسول مولتی ویتامین مینرال آقایان بالای ۵۰ سال سندروس 60 عددی
-10 %
برند: سندروس | Sandrous مدل: Sandrous Multivitamin Mens50
کپسول مولتی ویتامین مینرال آقایان بالای ۵۰ سال سندروس 60 عددی   کپسول مولتی ویتامین مینرال آقایان بالای ۵۰ سال سندروس محصولی مناسب برای تامین مواد مغذی مورد نیاز بدن آقایان است. این کپسول حاوی عصاره چای سبز، پابا و گیاه نخل اره ای است و همین امر آن را به محصول ارزشمندی تبدیل کرده است. کپس..
تامین مواد مغذی مورد نیاز بدن آقایان
270,000 تومان 300,000 تومان
کپسول مولتی ویتامین مولتی مینرال آقایان زیر ۵۰ سال سندروس 60 عددی کپسول مولتی ویتامین مولتی مینرال آقایان زیر ۵۰ سال سندروس 60 عددی
-10 %
برند: سندروس | Sandrous مدل: Sandrous Mens Multivitamin Multimineral Under50
کپسول مولتی ویتامین مولتی مینرال آقایان زیر ۵۰ سال سندروس 60 عددی   کپسول مولتی ویتامین مولتی مینرال آقایان زیر ۵۰ سال سندروس محصولی مناسب برای تامین ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز بدن آقایان است. این کپسول می تواند به عنوان تکمیل کننده رژیم غذایی مورد استفاده قرار گیرد و به آقایان اطم..
کمک به حفظ سلامت روحی و جسمی
253,170 تومان 281,300 تومان
کپسول ویتامین سی کیوتن ویتامین ای سندروس 60 عددی کپسول ویتامین سی کیوتن ویتامین ای سندروس 60 عددی
-10 %
برند: سندروس | Sandrous مدل: Sandrous Q10 Vite Vitc
کپسول ویتامین سی کیوتن ویتامین ای سندروس 60 عددی   کپسول ویتامین سی کیوتن ویتامین ای سندروس محصولی مناسب برای حفظ سلامت قلب و عروق بدن است. این کپسول از سفتی عروق جلوگیری می کند و پمپاژ خون به درون قلب را بهبود می بخشد. کوکیوتن در بدن مانند یک آنتی اکسیدان عمل می کند و فشار خون را متعادل ..
کمک به حفظ سلامت قلب و عروق
517,500 تومان 575,000 تومان
کپسول کلسیم منیزیم زینک د3 سندروس 60 عددی کپسول کلسیم منیزیم زینک د3 سندروس 60 عددی
-10 %
برند: سندروس | Sandrous مدل: Sandrous Calcium Magnesium Zinc D3
کپسول کلسیم منیزیم زینک د3 سندروس 60 عددی   کپسول کلسیم +منیزیم +زینک +ویتامین D3 سندروس محصولی مناسب برای تامین کلسیم مورد نیاز بدن نوجوانان و جوانان است و به رشد و استحکام استخوان ها و دندان های آنها کمک می نماید. ویتامین د3 که در این کپسول به کار رفته است جذب کلسیم را در استخوان ها افز..
کاهش خطر ابتلا به پوکی استخوان
90,000 تومان 100,000 تومان
مکمل بارداری سندروس 60 عددی مکمل بارداری سندروس 60 عددی
-10 %
برند: سندروس | Sandrous مدل: Sandrous Prenatal 60caps
مکمل بارداری سندروس   مکمل بارداری سندروس کپسولی مناسب برای دوران بارداری و شیردهی است. این فراورده شامل فاکتورهای خون ساز نظیر آهن، اسید فولیک، نیاسین و ویتامین های ب کمپلکس است. مصرف این قرص به کاهش عوارض بارداری کمک می نماید. دوران بارداری دوران بسیار حساسی برای بانوان است و اگر عوارض ..
حاوی آهن، اسید فولیک، نیاسین و ویتامین های ب کمپلکس
128,511 تومان 142,790 تومان
شربت کلتریت سندروس شربت کلتریت سندروس
-10 %
برند: سندروس | Sandrous مدل: Sandrous Caltreat Syrup
شربت کلتریت سندروس این شربت حاوی کلسیم و ویتامین D3 به همراه منیزیم و سلنیوم و ویتامین E میباشد.این مکمل غذایی یک عامل کمکی مهم برای جبران کمبود کلسیم و ویتامین D3 در کودکان میباشد.املاح وویتامین های موجود در این شربت به افزایش تراکم توده استخوانی و رشد قدی و بهبود عملکرد سیستم ایمنی بدن کمک شایا..
موثر در افزایش تراکم توده استخوانی و کمک به رشد قدی
74,070 تومان 82,300 تومان
کپسول نو فلو سندروس  45 عدد
-10 % ناموجود
برند: سندروس | Sandrous مدل: Sandrous No Flu 45caps
کپسول نو فلو سندروس کپسول نو فلو سندروس مکملی منحصر به فرد برای افزایش مقاومت بدن است. مصرف این کپسول مقاومت بدن را در برابر ویروس سرماخوردگی بالا می برد و از بروز این بیماری پیشگیری می کند. این کپسول پایه گیاهی دارد و در ترکیبات آن از زنجبیل و دارچین استفاده شده است. بسیاری از کارشناسان بر این..
تقویت کننده سیستم ایمنی و قوای جسمانی
36,000 تومان 40,000 تومان
کپسول جینسینگ پلاس سندروس 45 عدد
-10 % ناموجود
برند: سندروس | Sandrous مدل: Sandrous Ginseng Plus 45 caps
کپسول جینسینگ پلاس سندروس کپسول جینسینگ پلاس سندروس مکملی منحصر به فرد برای تقویت قوای جنسی است. این مکمل حاوی گیاه جینسینگ است و همین امر اثربخشی این محصول را افزایش داده است. این کپسول سرد مزاجی را در زوجین از بین می برد و تمایلات جنسی افراد را بالا می برد. مصرف این کپسول گردش خون را در بدن ا..
تقویت قوای جنسی و جسمی و افزایش تمایلات جنسی
58,500 تومان 65,000 تومان
مولتی ویتامین مولتی مینرال آقایان بالای 50 سال 60 عددی
-10 % ناموجود
برند: سندروس | Sandrous مدل: Mens Multivitamin Multimineral Over 50 Old
مولتی ویتامین مولتی مینرال سندروس، برای آقایان بالای 50 سال  مولتی ویتامین مولتی مینرال سندروس مکملی منحصر به فرد برای تامین نیاز بدن به انواع ویتامین ها و مواد معدنی است. این مکمل حاوی آنتی اکسیدان های قوی از جمله ویتامین ث و ویتامین ایی است و رادیکال های آزاد بدن را از بین می برد. همین امر..
تامین ویتامینهای مورد نیاز بدن آقایان و تقویت سیستم ایمنی بدن
133,200 تومان 148,000 تومان
مولتی ویتامین مخصوص آقایان زیر 50 سال 60 عددی
-10 % ناموجود
برند: سندروس | Sandrous مدل: Mens Multivitamin Multimineral Under 50 Old
مولتی ویتامین سندروس، مخصوص آقایان زیر 50 سال   مولتی ویتامین سندروس، مخصوص آقایان زیر 50 سال، مکملی منحصر به فرد برای ارتقا سلامتی است. این مکمل حاوی آنتی اکسیدان های قوی است و رادیکال های آزاد بدن را از بین می برد، در نتیجه خطر ابتلا به بیماریهای مزمن از جمله سرطان پروستات کاهش پیدا می ..
کمک به حفظ و ارتقاء سلامت عمومی بدن و حفظ سلامت جسمی و روحی
128,700 تومان 143,000 تومان
قرص زینک گلوکونات و ویتامین سی سندروس60 عدد
-10 % ناموجود
برند: سندروس | Sandrous مدل: Sandrous Zinc Gluconate and VitC
قرص زینک گلوکونات و ویتامین سی سندروس60 عدد قرص زینک پلاس سندروس مکملی منحصر به فرد برای تقویت سیستم ایمنی بدن است. سیستم ایمنی بدن ارگانی بسیار ویژه است که کارکرد ارگان های دیگر بدن به آن بستگی دارد. اگر این سیستم نتواند در بدن به خوبی کار کند خطر ابتلا به بیماریهای عفونی و غیر عفونی افزایش پیدا می..
تقویت کننده سیستم ایمنی و کمک به رشد مو و ناخن و حفظ سلامت عمومی بدن
26,100 تومان 29,000 تومان
شربت مولتی زینک سندروس 200 میل
-10 % ناموجود
برند: سندروس | Sandrous مدل: Sandrous Multivitamin Zink 200ml
شربت مولتی ویتامین سندروسشربت مولتی ویتامین سندروس مکملی منحصر به فرد برای تامین نیاز بدن به ویتامین ها و مواد معدنی است. مصرف این شربت نقش موثری در حفظ سلامت پوست، مو و ناخن دارد و از بروز مشکلات در این ارگانها، به طور مثال ریزش مو، پیشگیری می کند. مطالعات بر این امر تاکید می ورزند که مصرف ویتامین ..
کمک به تامین ویتامین های بدن کودک و کمک به سلامت پوست، مو و ناخن
41,400 تومان 46,000 تومان
نمایش 1 تا 15 از 15 (1 صفحه)

برند سندروس برندی معتبر و ایرانی در زمینه تولید انواع مکملهای دارویی است. شرکت داروسازی فرشته جویان در سال 1372 تولید محصولاتش را با نام مزه مزه آغاز کرد و سپس در سال 1385 نام این برند را به سندروس تغییر داد. این برند تلاش می کند تا از مواد اولیه با کیفیت در تولید محصولات استفاده کند. محصولات این برند با پیروی از علم روز دنیا و تکیه بر استانداردهای بین المللی تولید می شوند و همین امر اثربخشی این محصولات را افزایش داده است. اکنون این برند توانسته است به جایگاه ویژه در میان خریداران ایرانی دست پیدا کند و بسیاری از خریداران پس از دیدن نام این برند بر روی محصولات اقدام به خرید می کنند.

محصولات برند سندروس

این برند محصولاتش را به شکل قرص، کپسول و سوسپانسیون به بازار دارویی عرضه می کند. این برند در تلاش است تا انواع مکملهای ورزشی را نیز آغاز کند و در اختیار کسانی قرار دهد که به ارتقا عملکرد ورزشی خود اهمیت می دهند. محصولات این برند به شرح زیر هستند:

  • انواع مکملهای غذایی ( مکملهای حاوی انواع ویتامین ها و مواد معدنی)
  • انواع مکملهای لاغری

رویکرد برند سندروس

این برند همواره به ارتقا سلامتی در جامعه توجه دارد. سلامتی موضوعی است که سبب پیشرفت جوامع می گردد. مطالعات نشان داده اند که جوامعی که به سلامت اهمیت می دهند، مردمانی مثبت اندیش دارد. به همین دلیل سلامتی یکی از موضوعاتی که این برند توجه خاصی به آن دارد.

انواع محصولات برند سندروس را از داروخانه آنلاین بخواهید!

داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم را در مورد انواع مکملها به طور رایگان در اختیار شما قرار دهند.