منوی داروخانه
Your Cart

شول | Scholl

سوهان پای الکترونیکی پدی شول سوهان پای الکترونیکی پدی شول
ناموجود
برند: شول | Scholl مدل: Scholl Velvet Smooth Foot Rasp
سوهان پای الکترونیکی پدی شولسنگ پای برقی «شول» (Scholl) مدل «Velvet Smooth» دستگاهی است که ذرات اضافی پوست مرده‌ی کف و پاشنه‌ی پا را از بین می‌برد. این دستگاه یک غلتک دارد که با روشن‌شدن دستگاه می‌چرخد. این غلتک دارای ناهمواری‌هایی از جنس ذرات ریز کریستالی است که پس از برخورد با پوست شروع به س..
بهبود پوست های زبر پا و حذف لایه های مرده پوست
129,900 تومان
نمایش 1 تا 1 از 1 (1 صفحه)

برند شول برندی معتبر و آلمانی در زمینه تولید محصولات مراقبت از پا است. این برند از آغاز فعالیت بر این امر توجه داشت که خشکی پا یکی از مشکلات عمده در سراسر دنیا به شمار می رود و افراد برای درمان آن به راههای غیر علمی متعددی متوسل می شوند و در اغلب اوقات نتیجه خوبی نمی گیرند. به همین دلیل این برند دست به کار شد تا بتواند قدمی بزرگ برای رفع این مشکل بردارد و به افراد کمک کند پوست پایی لطیف و زیبا داشته باشند. محصولات این برند با توجه به علم روز دنیا و نیاز افراد به وسایل متعدد برای تراشیدن پوسته اضافی کف پا تولید می شوند و همین امر سبب شده است که محصولات این برند در سراسر دنیا مورد توجه قرار بگیرند.

محصولات برند شول

مطالعات نشان می دهند که خشکی پوست و به تبعه آن خشکی پوست پا یکی از مشکلات عمده در سراسر دنیا به شمار می رود. یکی از دلایل اصلی این امر کاهش بافت آبی پوست است که می تواند به دلیل خشکی هوا و یا قرار گیری در معرض آلودگی رخ دهد. محصولات این برند با فرمولاسیون ویژه به آبرسانی پوست کمک می کنند و سبب می شوند پوست همواره مرطوب بماند. از محصولات برند شول می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • انواع کرم مرطوب کننده پا برای رفع خشکی و ترک پا
  • انواع کرم تغذیه کننده پا
  • دستگاه پدی برای رفع ترک و پوسته های اضافی پا

انواع محصولات برند شول را از داروخانه آنلاین بخواهید!

داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم را در مورد انواع مکملها به طور رایگان در اختیار شما قرار دهند.