Menu
Your Cart

زیگما فارم | Sigma Pharm

برند زیگما فارم برندی معتبر در زمینه تولید انواع محصولات محافظت از دستگاه تنفسی است. این برند از آغاز فعالیت تاکنون در تلاش بوده است تا محصولاتی را برای حفظ سلامت دستگاه تنفسی در اختیار کسانی قرار دهد که از مشکلات ریوی رنج می برند. «نفس» یکی از مهمترین کارهایی است که به ما کمک می کند تا به زندگی خود ادامه دهیم. اهمیت این موضوع به اندازه ای مهم است که اگر فقط سه ثانیه اکسیژن به مغز کودک نرسد، کودک در معرض ابتلا به انواع عقب ماندگی های ذهنی قرار می گیرد. به همین دلیل این برند تلاش کرده است محصولاتی را تولید که افراد بتوانند تنفسی عمیق و لذت بخش را تجربه کنند.

رویکرد برند زیگما رویکردی بین المللی است!

این برند بر این عقیده است که نفس کشیدن و برخورداری از ریه سالم تنها مختص افراد خاصی نیست و تمامی افراد در سراسر دنیا، از هر نژاد و سلیقه ای، باید از آن بهره مند باشند. به همین دلیل این برند از آغاز فعالیت رویکردی بین المللی داشته است و اکنون محصولات این برند در بسیاری از کشورهای دنیا عرضه می شوند. شعار این برند این است که نفس تازه حق هر انسانی است!

محصولات برند زیگما فارم 

این برند محصولات متنوعی را برای حفظ سلامت دستگاه تنفسی عرضه می کند. برخی از محصولات این برند بر بهبود عفونت های دستگاه تنفسی تمرکز دارند و برخی به حفظ رطوبت دستگاه تنفسی کمک می کنند. شما می توانید محصول مورد نظر را با توجه به مشکلاتی که دارید انتخاب کنید و پس از چند روز استفاده اثربخشی آنها را ببینید.

انواع محصولات برند زیگما فارم را از داروخانه آنلاین بخواهید!

داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم را در مورد انواع مکملها به طور رایگان در اختیار شما قرار دهند.

 

برند: زیگما فارم | Sigma Pharm مدل: Sigmapharm Coldamaris Pro baby 20 mil
اسپری بینی کلداماریس پروفیلاکتیک اسپری بینی کلداماریس پروفیلاکتیک منحصر به فرد برای جلوگیری از بروز عفونت در مجرای تنفسی است. این اسپری محصول شرکت منوچم فارم اتریش است. نقش مخاط بینی در جلوگیری از ابتلا به بیماری مخاط بینی ما نخستین سد دفاعی بدن در برابر عوامل بیماری‌زای موجود در هوای آلوده است ک..
240,000 تومان
برند: زیگما فارم | Sigma Pharm مدل: Sigma Coldamaris Flu
اسپری کلداماریس فلو زیگما فارماسپری کلداماریس فلو زیگما فارم اسپری کلداماریس فلو زیگما فارم محصولی مناسب برای جلوگیری از عفونت های ویروسی مجاری تنفسی است. این اسپری حاوی کاراژلوز است. کاراژلوز یک ترکیب دریایی مشتق از جلبک قرمز است که می تواند با ویروس های سرماخوردگی مقابله کند. اسپری کلداماریس از بی..
240,000 تومان
برند: زیگما فارم | Sigma Pharm مدل: Sigma Coldamaris Throat Spray
اسپری دهانی کلداماریس زیگما فارماسپری دهانی کلداماریس زیگما فارم مکملی منحصر به فرد برای محافظت از بدن در برابر گسترش و تکثیر ویروسها و عوامل بیماری‌زا است. این محصول از بروز عفونت در بدن جلوگیری به عمل می‌آورد.چه کسانی به اسپری دهانی کلداماریس زیگما فارم نیاز دارند؟ بهتر است بدانید قرار گرفتن پیوست..
240,000 تومان
برند: زیگما فارم | Sigma Pharm مدل: Sigma Pharma Coldamaris Pro 20 mil
 اسپری کلداماریس پرو زیگما فارماسپری کلداماریس پرو زیگما فارم محصولی مناسب برای پیشگیری از گسترش عفونت سرماخوردگی در دستگاه تنفسی فوقانی است. سرماخوردگی یکی از بیماری هایی است که می تواند زمینه ساز ابتلا به بیماری های حاد شود. به همین دلیل کنترل آن اهمیت بسیار زیادی دارد. این اسپری به افزایش رط..
198,500 تومان
نمایش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)