منوی داروخانه
Your Cart

سیگنال | Signal

برند: سیگنال | Signal مدل: Signal Sensitive Expert Model Whitening Toothpaste
خمیر دندان سنستیو اکسپرت مدل Whitening سیگنال خمیر دندان سنستیو اکسپرت مدل Whitening  سیگنال  محصولی مناسب برای محافظت از دندان های شما می باشد. خمیر دندان سنستیو اکسپرت سیگنال مناسب افرادی تولید شده است که حساسیت دندانی دارند و دندان هایشان در مجاورت غذای سرد و گرم و همچینین هوا..
محافظت کننده از دندان حساس و طراوت بخش به فضای دهان و دندان
61,200 تومان
برند: سیگنال | Signal مدل: Signal Integral 8 White toothpaste 75 ml
خمیر دندان اینتگرال 8 وایت سیگنالخمیردندان اینتگرال 8 وایت سیگنال به دلیل داشتن  تری کلوزان و فلوراید یک خمیر دندان  ضد پلاک ضد پوسیدگی دندان محسوب می شود. خمیر دندانی ضد جرم است که مانع از ایجاد رسوب روی عاج دندان ها می شود. این خمیر دندان برای افرادی که دندان های حساسی دارند انتخاب من..
جلوگیری از تشکیل تاتار و  ضد پلاک ضد پوسیدگی دندان
51,250 تومان
برند: سیگنال | Signal مدل: Signal Sensitive Expert Model Original Toothpaste 100 g
خمیر دندان سنستیو اکسپرت مدل Originalخمیر دندان سنستیو اکسپرت مدل Original این قابلیت را دارد که در عرض 30 ثانیه تمام آلودگی ها را از سطح دندان شما پاک نماید. در ساختار این خمیر دندان مدل اریجینال، از فلوراید استفاده شده تا از مینای دندان و پوسیدگی دندان ها جلوگیری شود. وجود فلوراید همچنین باعث استح..
تمیز کننده دندان ها از هر گونه آلودگی در 30 ثانیه و جلوگیری کننده از ایجاد جرم و پلاک بر روی دندان ها
49,000 تومان
برند: سیگنال | Signal مدل: Signal Integral 8 Complete toothpaste 75 ml
خمیر دندان اینتگرال 8  کامپلت سیگنالخمیر دندان اینتگرال 8 کامپلت سیگنال با داشتن فلوراید روند پوسیدگی دندان را کاهش می دهد. این خمیر دندان از تشکیل پلاک بر روی دندان محافظت می کند. خمیر دندان اینتگرا ل8  کامپلت سیگنال برای دندان های حساسی که در برابر مزه های ترش و آب داغ و سرد، حساس هستند ..
آنتی پلاک و خوشبو کننده دهان و جلوگیری از پوسیدگی دندان
51,250 تومان
برند: سیگنال | Signal مدل: White System Revitalize Toothpaste
  خمیر دندان ترمیم کننده مینای دندان وایت سیستم سیگنال خمیر دندان ترمیم کننده مینای دندان وایت سیستم سیگنال محصولی مناسب برای مراقبت کامل از دندان های شما می باشد. این خمیر دندان ترمیم کننده سیگنال می تواند به از بین بردن لک ها از روی دندان های شما یاری رساند. علاوه بر این، خمیردندان ترمی..
حاوی مواد سفید کننده و ترمیم کننده سازگار با مینای دندان و دارای کلسیم و فلوراید
48,750 تومان
برند: سیگنال | Signal مدل: Signal Integral 8 Fresh Natural 75ml
خمیر دندان اینتگرال 8 فرش نچرال خمیر دندان اینتگرال 8 فرش نچرال یک خمیر دندان حاوی فاکتورهای ضد پوسیدگی است که علاوه بر قدرت سفید کنندگی بالایی که دارد محافظ مینای دندان بوده و کسانی که دندان هایی حساس دارند به راحتی می تواند از این خمیر دندان استفاده کنند. این خمیردندان به راحتی بین فواصل دند..
حاوی فاکتورهای ضد پوسیدگی و محافظت کننده از دندان ها
51,250 تومان
خمیر دندان گلویینگ وایت سیگنال 75 میل خمیر دندان گلویینگ وایت سیگنال 75 میل
ناموجود
برند: سیگنال | Signal مدل: Signal Expert Protection Glowing White Toothpaste
خمیر دندان سری اکسپرت پروتکشن مدل گلوئینگ وایت سیگنالخميردندان‌ها معمولا در تيوب‌هاي لمينيت يا آلومينيومي بسته‌بندي مي‌شوند تا (به‌سادگي) دوامي قابل‌توجه داشته باشند. فرقي نمي‌کند چه مارکي و يا چه رايحه‌اي را استفاده مي‌کنيد، اين کاملا سليقه‌اي است. در حالت کلي خميردندان‌ها به چهار دسته ضدپوسيدگي، ض..
ضد جرم و سفید کننده دندان
10,900 تومان
خمیر دندان کویتی فایتر سیگنال
ناموجود
برند: سیگنال | Signal مدل: Signal Cavity Fighter Toothpaste
خمیر دندان کِویتی فایتر سیگنالخمیر دندان کویتی فایتر سیگنال حاوی فلورايداست و در تميزکردن و جرم زدايی از دندان‌ها و خوشبوکردن محدوده دهانی نقش بسیار موثری دارد. بهتر است که هر فرد خمير دندان را بر اساس شرايط دندان‌های خود انتخاب کند زيرا قطعا دندان‌های سالم‌تر مانند دندان‌های جرم‌دار و پوسيده نياز ب..
جلوگیری از ایجاد جرم، پلاک، پوسیدگی و التهاب لثه
40,000 تومان
خمیر دندان وایت ناو سیگنال 75 میل
ناموجود
برند: سیگنال | Signal مدل: Signal White Now Toothpaste
خمیر دندان وایت ناو سیگنال  این خمیردندان باعث استحکام دندان‌ها و در عین حال متوقف یا کند شدن فرایند پوسیدگی می‌شود. خمیردندان  وایت ناو سیگنال ضد جرم  است و مناسب پیشگیری از جرم است و سبب می‌شود فرایند ایجاد رسوب و چسبیدن آن‌ها بر روی دندان‌ها آهسته‌تر شود.خمیردندان ضد پلاک به ل..
سفیدکننده فوری با تکنولوژی بلو لایت و ضد جرم و پوسیدگی
29,000 تومان
خمیر دندان وایت ناو سوپرپیور 75 میل سیگنال
ناموجود
برند: سیگنال | Signal مدل: Signal White Now Superpure Toothpaste
خمیر دندان وایت ناو سوپرپیور سیگنالخمیر دندان وایت ناو سوپرپیور  سیگنال به دلیل داشتن ترکیبات قوی سفید کننده از بین برنده لک های روی دندان می باشد. این محصول به دلیل داشتن ترکیبات قوی سفید کننده برای مصرف روزانه مناسب نمی باشد و بهتر از هفته ای دو بار استفاده گردد.انواع خمیردندانخمیردندان ضد پو..
سفید کننده و از بین برنده لک‌های روی دندان مناسب برای آقایان
29,000 تومان
خمیر دندان وایت ناو آیس کول مینت سیگنال 75 میل
ناموجود
برند: سیگنال | Signal مدل: Signal White Now Ice Cool Mint Toothpaste
خمیر دندان وایت ناو آیس کول مینت سیگنالخمیر دندان وایت ناو آیس کول مینت سیگنال یک سفید کننده ی فوری است. این خمیر دندان که محصولی از برند «Signal» (سیگنال) است، دارای تکنولوژی منحصر بفردی با خاصیت نور آبیست. شستشوی دندان با این خمیر، لکه های روی دندان را از بین برده و می توان گفت پس از اولین بار مصر..
سفیدکننده فوری با تکنولوژی بلو لایت و سفید کننده فوری دندان با طعم نعنا
29,000 تومان
خمیر دندان ضد پوسیدگی سیب سیگنال 100 میل
ناموجود
برند: سیگنال | Signal مدل: Signal Cavity Fighter fresh apple flavour 100 ml
خمیر دندان ضد پوسیدگی سیب سیگنال خمیر دندان ضد پوسیدگی سیب سیگنال با استحکام بخشی دندان، روند پوسیدگی را کند می کند و با گذشت زمان پوسیدگی را متوقف می کند. این خمیر دندان دارای عصاره‌ی سیب و نعنا بود و بعد از استفاده حس خنکی و شادابی در دهان ایجاد می کند. با مصرف روزانه از این خمیر دندان می ت..
حاوی فلوراید برای حفاظت از دندان ها و محافظت 12 ساعته با فرمولاسیون حاوی کلسیم مضاعف
40,000 تومان
خمیر دندان سفید کننده سیگنال وایت سیستم 75 میل خمیر دندان سفید کننده سیگنال وایت سیستم 75 میل
ناموجود
برند: سیگنال | Signal مدل: Toothpaste White System Signal
  خمیر دندان سفید کننده سیگنال وایت سیستم خمیر دندان سفید کننده سیگنال وایت سیستم همانطور که از نامش پیداست مناسب برای سفید کردن دندان ها می باشد. این خمیر دندان سفید کننده فرمولاسیون خاصی دارد و بدون آسیب رساندن به لثه و مینای دندان به مرور دندان ها را سفید می کند. خمیر دندان وایت سیسیتم..
سفید کننده ملایم دندان ها و محافظت کننده از مینای دندان در برابر پوسیدگی
48,750 تومان
نمایش 1 تا 13 از 13 (1 صفحه)

برند سیگنال برندی معتبر و آمریکایی در زمینه تولید انواع محصولات مراقبت از دهان و دندان است. این برند، از زمانی که اثرات فلوراید برای حفظ سلامت دهان و دندان تایید گشت، استفاده از این ماده را در محصولات خود آغاز کرد و به زودی توانست به برندی پیشرو در زمینه محصولات بهداشتی دهان و دندان تبدیل شود. محصولات این برند کیفیت بسیار بالایی دارند و با رفع زردی و جرم دندان لبخندی زیبا را برای تمامی افراد به ارمغان می آورند. این برند در تولید محصولاتش همواره به علم روز دنیا توجه دارد و اثربخشی بالای محصولاتش در جلوگیری از ابتلا به بیماریهای دهان و دندان گواهی بر همین امر هستند.

محصولات برند سیگنال

این برند بر این اعتقاد است که لبخند زیبا و بدون نقص حق تمامی کسانی است که در این کره خاکی زندگی می کنند. به همین دلیل تلاش کرده است محصولاتش را به تمامی کشورهایی که می خواهند لبخندی زیبا را تجربه کنند ارسال کند. یکی از ویژگی های منحصر به فرد این محصولات، که در ابتدای کار توجه خریداران را به خود جلب کرد، ترکیب رنگهای آبی و قرمز و سفید در تولید خمیر دندان بود. این برند اکنون کار خود را گسترش داده است و انواع نخ دندان، دهان شویه و مسواک را به بازار عرضه می کند. این برند از اعتبار بسیار بالایی در سطح بین المللی برخوردار است و خریداران با دیدن نام این برند بر روی محصولات به سرعت خرید خود را انجام می دهند.

انواع محصولات برند سیگنال را از داروخانه آنلاین بخواهید!

داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم را در مورد انواع مکملها به طور رایگان در اختیار شما قرار دهند.