منو
سبد خرید شما

تافته | Tafteh

نمایش 1 تا 3 از 3 (1 صفحه)

برند تافته برندی معتبر و ایرانی در زمینه تولید انواع محصولات بهداشتی برای بانوان، کودکان و بزرگسالان است. این برند فعالیت خود را در دهه 60 آغاز کرد و از آن زمان تاکنون توانسته است به برندی معتبر در بازار ایرانی تبدیل شود. این برند در تولید محصولاتش از مواد اولیه با کیفیت استفاده می کند و همین امر سبب شده است که محصولات این برند لطافت زیادی داشته باشند تا بتوانند پاسخگوی نیازهای خریداران باشند. با توجه به این موضوع که این برند توانسته است کارآفرینی داشته باشد جوایز متعددی را در سطح ملی دریافت کرده است.

گواهینامه های برند تافته

با توجه به این موضوع که این برند در تولید محصولاتش از استانداردهای بین المللی پیروی می کند، توانسته است گواهینامه ها و عناوین متنوعی را اخذ کند. این گواهینامه ها و عناوین به شرح زیر هستند:

  • واحد نمونه کیفی و صنعتی در سالهای متعدد
  • دریافت گواهینامه ISO9001
  • دریافت گواهینامه درماتست مبنی بر ضد آلرژی بودن محصولات

این برند تلاش می کند تا از تکنولوژی های روز دنیا در تولید محصولاتش بهره ببرد. همین امر سبب شده است که رضایت مشتریان از محصولات این برند بالا باشد و بسیاری از خریداران ایرانی محصولات تافته را گزینه اول و آخر خود می دانند.

هدف برند تافته

این برند تلاش کرده است تا در طی چندین دهه فعالیت گام موثری در ارتقا سلامتی جامعه داشته باشد. سلامتی موضوع بسیار مهمی است که تمامی کشورهای پیشرفته دنیا به آن توجه می کنند. به همین دلیل این برند به تولید محصولات با کیفیت برای ارتقا زیرساختهای سلامتی در جامعه تمرکز ویژه ای دارد و آن را مورد نظر خود قرار داده است.

انواع محصولات برند تافته را از داروخانه آنلاین بخواهید!

داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم را در مورد انواع مکملها به طور رایگان در اختیار شما قرار دهند.