منو
سبد خرید شما

اوریاژ | Uriage

نمایش 1 تا 12 از 62 (6 صفحه)

اوریاژ برندی معتبر و فرانسوی در زمینه تولید انواع محصولات مراقبت از پوست است. این برند در سال 1992 تاسیس گردید و پس از آن به طور ویژه بر درمان تخصصی پوست تمرکز داشته است. بسیاری از افراد از بیماریهای پوستی مانند قرمزی پوست و التهاب پوست رنج می برند و درمان مشخصی برای این افراد وجود ندارد. اما محصولات این برند کاملا بر درمان بیماریهای پوستی تمرکز دارند و اثربخشی این محصولات سبب شده است که به برندی معتبر در میان تمامی افرادی تبدیل شود که از این مشکلات رنج می برند.

ترکیبات به کار رفته در محصولات برند اوریاژ

مواد معدنی نقش بسیار مهمی در سلامت پوست دارند. چشمه های آب معدنی که در گذشته بسیاری از افراد برای درمان بیماریها به آنجا مراجعه می کردند، به دلیل وجود این مواد اثربخش نقش موثری در درمان اگزما و التهابات پوستی داشتند. برند اوریاژ با تمرکز بر این اصل تلاش کرده است که از مواد معدنی مناسب برای درمان بیماریهای پوستی استفاده کند و تاثیری فوق العاده در حفظ زیبایی و درخشندگی پوست داشته باشد. در بخش تولیدی این برند پوست تنها به عنوان پوششی در سطح بدن به حساب نمی رود. بلکه پوست ارگان زنده ای است که برای درمان بیماریهای و حفظ سلامت خود به مواد مغذی نیاز دارد. این برند در تلاش است تا با تولید محصولات مناسب این مواد را به پوست می رساند. دهمچنین، ر تولید این محصولات از فرمولاسیون ویژه ای استفاده می گردد که سازگار با پوست هستند. در ساخت این محصولات از پارابن و مواد مضر شیمیایی استفاده نمی شود.

برند اوریاژ برندی برای همه!

این برند تلاش کرده است تا ترکیبات به کار رفته در محصولات مراقبت از پوست را با خط بریل  بر روی جعبه حک کند تا برای افراد نابینا نیز قابل خواندن باشد. این امر نشان می دهد که تمامی افراد مورد توجه این برند هستند. اکنون محصولات این برند در بیش از 70 کشور دنیا عرضه می شوند و همین امر نشان دهنده همخوانی این محصولات با نیازهای بازار است.

انواع محصولات برند اوریاژ را از داروخانه آنلاین بخواهید!

داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم را در مورد انواع مکملها به طور رایگان در اختیار شما قرار دهند.