منو
سبد خرید شما

ورجین آرگان | Virgin Argan

نمایش 1 تا 1 از 1 (1 صفحه)

برند ورجین آرگان برندی معتبر و مراکشی در زمینه تولید انواع محصولات آرایشی و بهداشتی بر پایه روغن آرگان است. همانطور که می دانید کشور مراکش منبع اصلی رشد درخت آرگان به شمار می رود. میوه آرگان اثرات بسیار زیادی بر سلامتی پوست دارد و همین امر سبب شده است که برند ورجین آرگان در سطح بین المللی مورد توجه قرار گیرد. امروزه تقریبا تمامی افراد به این موضوع پی برده اند که پوست ارگان بسیار مهمی در بدن است و همگی انسانها باید در حفظ سلامتی پوست بکوشند، اگر بر روی پوست خراشی به وجود بیاید و یا آسیب ببیند راه ورود آلودگی ها به درون بدن باز می شود و همین امر سلامت بدن را به خطر می اندازد. به همین دلیل استفاده از محصولات این برند به شما کمک می کند تا پوستی لطیف و سالم داشته باشید.

اثرات روغن آرگان بر سلامت پوست و مو

مطالعات متعددی به اثرات روغن آرگان بر سلامت پوست و مو پرداخته اند و همگی آنها نتایج زیر را تایید می کنند:

  • رفع ترک لب
  • رفع ترکهای پوستی
  • رفع خشکی پوست و مو
  • افزایش رطوبت پوست و ابرسانی قوی به عمق پوست

همچنین مطالعات نشان می دهند که مصرف روغن خوراکی آرگان به کاهش فشار خون کمک می کند. برند ورجین آرگان تلاش کرده است تا با افزودن روغن اصل آرگان به محصولاتش کیفیت این محصولات را افزایش دهد.

انواع محصولات برند ورجین آرگان را از داروخانه آنلاین بخواهید!

داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم را در مورد انواع مکملها به طور رایگان در اختیار شما قرار دهند.