منوی داروخانه
Your Cart

ویتاپی | VitaP

پودر گین ویت ویتاپی 4500 گرم پودر گین ویت ویتاپی 4500 گرم
-12 %
برند: ویتاپی | VitaP مدل: Vitap Gain Vit Powder 4500 g
پودر گینر ویتاپی محصولی مناسب برای افزایش وزن بدن است. این پودر به افزایش حجم عضلات کمک می کند و نقش موثری در جلوگیری از تحلیل عضلانی دارد. یکی از مواردی که سبب شده است استفاده از پودر گین مورد توجه قرار گیرد هضم راحت آن است. همچنین، این پودر سلول های آسیب دیده عضلات را که بعد از تمرینات و..
جهت افزایش وزن و حجم عضله و مناسب برای جلوگیری از تحلیل عضلانی و تسریع روند ریکاوری عضلات
1,663,200 تومان 1,890,000 تومان
پودر گین ویت ویتاپی 2600 گرم پودر گین ویت ویتاپی 2600 گرم
-12 %
برند: ویتاپی | VitaP مدل: Vitap Gain Vit
پودر گینر ویتاپی محصولی مناسب برای افزایش وزن بدن است. این پودر به افزایش حجم عضلات کمک می کند و نقش موثری در جلوگیری از تحلیل عضلانی دارد. یکی از مواردی که سبب شده است استفاده از پودر گین مورد توجه قرار گیرد هضم راحت آن است. همچنین، این پودر سلول های آسیب دیده عضلات را که بعد از تمرینات ورزشی به وج..
افزایش وزن و حجم سریع عضلات,کمک به افزایش انرژی ماهیچه ها,تسریع ریکاوری عضلات بعد از تمرینات ورزشی
1,006,280 تومان 1,143,500 تومان
پودر گین ویت ویتاپی 1300 گرم
-12 %
برند: ویتاپی | VitaP مدل: Vitap Nutrition Gain Vit Gainer Supplement 1300 gr
پودر گین ویت ویتاپی پودر گین ویت ویتاپی محصولی مناسب برای افزایش وزن است. این پودر حاوی کربوهیدارت و پروتئین است و همین امر سبب شده است پودر گین به محصول ارزشمندی تبدیل شود. پودر گین ویت به ساخت عضلات کمک می کند و باعث می شود تا فرآیند عضله سازی تسریع بخشیده شود. همچنین، این پودر ضعف های بدن را ا..
کمک به ساخت و ساز عضلات و حاوی کربوهیدارت و پروتئین 
506,000 تومان 575,000 تومان
برند: ویتاپی | VitaP مدل: VitaP Carbo Vit
پودر کربو ویت ویتاپی برای رشد و حفظ عضلات مفید است. مکمل کربوهیدرات می تواند عملکرد ماهیچه ها را در طول تمرین بهبود بخشد. که در دراز مدت منجر به رشد عضلانی می شود، کربوهیدرات ها نیز توانایی افزایش رشد عضلات را دارند. که از طریق اعمال انسولین ایجاد می شود مصرف کربوهیدرات بدن شما را واد..
کمک به افزایش وزن سریع بدن,کمک به افزایش انرژی عضلات حین تمرینات ورزشی,تسریع روند ریکاوری عضلات
405,000 تومان
پودر وی پروتئین ویتاپی 2270 گرم
-12 %
برند: ویتاپی | VitaP مدل: Vitap Whey vit 2270 g
  پودر وی پروتئین ویتاپی پودر وی پروتئین ویتاپی محصولی مناسب برای تامین پروتئین وی مورد نیاز بدن ورزشکاران است. همانطور که می دانید ورزشکاران برای حفظ سلامت استخوان ها و عضلات خود به مقادیر کافی پروتئین نیاز دارند و اگر این پروتئین به بدن آن ها نرسد، خطر ریزش عضلات وجود دارد. پودر ویتا..
کمک به روند عضله سازی و تغذیه ورزشی مدیریت وزن
2,728,000 تومان 3,100,000 تومان
کپسول بی سی ای ای ویتاپی 180 عددی کپسول بی سی ای ای ویتاپی 180 عددی
-12 % ناموجود
برند: ویتاپی | VitaP مدل: Vitap BCAA 180 Capsules
کپسول بی سی ای ای ویتاپی کپسول بی سی ای ای ویتاپی محصولی مناسب برای تامین آمینواسیدهای شاخه دار بدن مانند ال والین، ال لوسین و ال ایزولوسین است. از این کپسول می توان برای افزایش سنتز پروتئین و عضله سازی استفاده نمود. کپسول ویتاپی از تخریب عضلات در دوره های کات و چربی سوزی جلوگیری می کند و همین ام..
افزایش سنتز پروتئین و عضله سازی و جلوگیری از تخریب عضلات در دوره های کات و چربی سوزی 
321,200 تومان 365,000 تومان
پودر گین ویت ویتاپی 1300 گرم
ناموجود
برند: ویتاپی | VitaP مدل: VitaP Gain Vit 1300gr
پودر گین ویت ویتاپی با طعم دابل چاکلتپودر گین ویت ویتاپی محصولی مناسب برای کمک به هضم و جذب هر چه بهتر پروتئین است. پروتئین از جمله موادی است که تمامی ورزشکاران برای دستیابی به بدن ایده آل خود به آن نیاز دارند. مصرف این پودر در مراحل ابتدایی بدنسازی باعث افزایش وزن و حجم عضلات می شود و به ورزشکاران ..
محصول ایده آل پروتئینی-کربوهیدراتی
392,600 تومان
پودر کیدویت ویتاپی 300 گرمی پودر کیدویت ویتاپی 300 گرمی
ناموجود
برند: ویتاپی | VitaP مدل: Vitap Kid Vit Powdr
پودر کیدویت ویتاپیپودر کیدویت ویتاپی محصولی مناسب برای تامین کلسیم و آهن مورد نیاز بدن است. این پودر حاوی ویتامین ها و مواد معدنی است و همین امر سبب می شود تا مواد مورد نیاز رشد کودکان و نوجوانان به بدن آنها برسد. در پودر کیدویت پروتئین غلیظ شده شیر و پروتئین ایزوله وی به کار رفته اند و آن را به محص..
حاوی ویتامین ها و مواد معدنی و تامین کلسیم و آهن مورد نیاز بدن
90,000 تومان
پودر میلک اند اگ ویتاپی 2600 گرم پودر میلک اند اگ ویتاپی 2600 گرم
ناموجود
برند: ویتاپی | VitaP مدل: Vitap Milk and Egg 2600 g
پودر میلک اند اگ ویتاپیپودر میلک اند اگ ویتاپی محصولی مناسب برای تامین انرژی مورد نیاز بدن است. مصرف این پودر از افت قند خون هنگام تمرین جلوگیری می کند و همین امر سبب شده است که استفاده از پودر ویتاپی مورد توجه قرار گیرد. کسانی که وزن کمی دارند می توانند با استفاده از این پودر وزن خود را بالا ببرند...
افزایش حجم عضلات و جلوگیری از افت قند خون هنگام تمرین
551,000 تومان
پودر میلک اند اگ ویتاپی 1300 گرم پودر میلک اند اگ ویتاپی 1300 گرم
ناموجود
برند: ویتاپی | VitaP مدل: VitaP Milk and Egg
 ترکیبات میلک اند اگ ژن استارپروتئین غلیظ شده آب پنیر، پروتئین غلیظ شده شیر (کازئین و لاکتالبومین) و پودر سفیده تخم مرغ (آلبومین)، مالتودکسترین، کراتین منو هیدرات، دکستروز، لستین سویا، عصاره مالت، پرمیکس ویتامین ها و مواد معدنی، مجموعه آنزیمی، گوارگام، طعم دهنده های مجاز خوراکی.داروخانه آنلاین ..
ایده آل برای دوره افزایش وزن و حجم عضلات
105,000 تومان
پودر مس ویت ویتاپی 2600 گرم پودر مس ویت ویتاپی 2600 گرم
ناموجود
برند: ویتاپی | VitaP مدل: Vitap Mass Vit 2600 g
پودر مس ویت ویتاپیپودر مس ویت ویتاپی محصولی مناسب برای افزایش وزن و حجم در دوره ابتدایی بدنسازی است. این پودر مواد مورد نیاز بدن را تامین می کند و از تحلیل عضلانی در دوره های نخستین حجم گیری پیشگیری می نماید. پودر مس ویت میزان کالری بدن را افزایش می دهد و به ورزشکار کمک می کند مدت زمان طولانی تری ور..
مناسب برای جلوگیری از تحلیل عضلانی و افزایش وزن و حجم در دوره ابتدایی بدنسازی 
844,000 تومان
پودر مس ویت ویتاپی
ناموجود
برند: ویتاپی | VitaP مدل: VitaP Mass Vit
مس ویت ویتاپیاین محصول حاوی 30 درصد پروتئین شامل مخلوطی از پروتئین های وی، دارای 12 نوع ویتامین تامین کننده نیاز بدن می باشد. همچنین این محصول مناسب برای افزایش وزن و حجم در دور ابتدایی بدنسازی و مناسب برای جلوگیری از تحلیل عضلانی به کار می رود.اگر فعلا قصد خرید این مکمل را ندارید می‌توانید مقاله زی..
حاوی پروتئین وی و ویتامین برای حفظ قدرت عضلانی
200,000 تومان
پودر جونیور کیدوویت ویتاپی  500 گرم پودر جونیور کیدوویت ویتاپی  500 گرم
ناموجود
برند: ویتاپی | VitaP مدل: VitaP Junior Kidvit
پودر جونیور کیدوویت فارما میکستاریخ انقضای این محصول تا تاریخ 2023/12استپودر جونیور کیدوویت فارما میکس مکملی منحصر به فرد برای تامین مواد مغذی مورد نیاز کودکان بالای دو سال است و به بهبود رشد آنها کمک می کند. مطالعات نشان می دهند که کودکان در روند رشد باید به رژیم غذایی سالم دسترسی داشته باشند و این..
غذای کمکی کودک و مناسب برای رشد کودکان و نوجوانان ، حاوی کلسیم و فسفر
220,000 تومان
پودر جوشان ویتاپی ویتاویت ویتامین ث 1000 آناناسی 30ساشه
ناموجود
برند: ویتاپی | VitaP مدل: Vitap Vitamin C 1000mg 30sachets
پودر جوشان ویتاپی ویتاویت ویتامین ث 1000 آناناسی 30ساشهپودر جوشان ویتاپی ویتاویت ویتامین ث 1000 آناناسی محصولی ارزشمند برای ارتقا سلامتی بدن است. در این پودر ویتامین ث و انواع ویتامین ها و مواد معدنی دیگر مانند ویتامین های گروه ب، کلسیم، فسفر و منیزیم به کار رفته اند و همین امر سبب شده است پودر ویتا..
افزایش سلامتی و انرژی بدن و حاوی ویتامین ها و مواد معدنی ضروری
120,000 تومان
پودر ال گلوتامین ویتاپی 500 گرمی
ناموجود
برند: ویتاپی | VitaP مدل: Vitap Glutamine 500g
پودر ال گلوتامین ویتاپیپودر ال گلوتامین ویتاپی محصولی مناسب برای افزایش حجم عضلات است. هر یک پیمانه از این پودر حاوی 5 گرم ال گلوتامین است و همین امر این محصول را به مکملی ارزشمند تبدیل کرده است. استفاده از پودر ویتاپی به ریکاوری و بازسازی عضلات سرعت می بخشد و این موضوع برای ورزشکاران اهمیت بسیار زی..
سرعت بخشیدن به ریکاوری و بازسازی عضلات
480,000 تومان
قرص زینک پلاس ویتاپی 30 عددی
-12 % ناموجود
برند: ویتاپی | VitaP مدل: Vitap Zinc Plus 30 Tabs
قرص زینک پلاس ویتاپی قرص افزایش اشتها  زینک پلاس ویتاپی محصولی مناسب برای تقویت سیستم ایمنی بدن و جلوگیری از ابتلا به بیماری هایی نظیر سرماخوردگی است. این قرص حاوی مواد موثره ای مانند زینک، ویتامین ث و ویتامین های گروه ب است و همین امر این قرص را به محصولی ارزشمند تبدیل کرده است. قرص زینک فو..
تقویت سیستم ایمنی بدن و درمان ریزش مو
111,320 تومان 126,500 تومان
قرص ال کارنیتین 2000 ویتاپی 60 عددی
ناموجود
برند: ویتاپی | VitaP مدل: VitaP L Carnitine 60Tabs
قرص ال کارنیتین 2000 ویتاپی قرص ال کارنیتین 2000 ویتاپی در هر قرص حاوی 2000 میلی گرم ال کارنیتین می باشد. ال کارنیتین بدلیل تسهیل انتقال اسید های چرب به میتوکندری سلول ها سبب چربی سوزی و تولید انرژی می شود از این رو هم برای لاغری و کاهش وزن استفاده می شود و هم برای تولید انرژی هنگام ورزش کردن ک..
کمک به متابولیسم چربی ها و کمک به کاهش وزن و لاغری
220,000 تومان
قرص آمینو ویت 8000 ویتاپی
ناموجود
برند: ویتاپی | VitaP مدل: Vitap Amino Vit 8000
قرص آمینو ویت 8000 ویتاپیقرص آمینو ویت 8000 ویتاپی محصولی مناسب برای کمک به ساخت بافت های عضلانی و افزایش حجم ماهیچه هاست. در این قرص تمامی آمینو اسیدهای ضروری و غیر ضروری به کار رفته اند و همین امر قرص آمینو ویت را به محصولی ارزشمند تبدیل کرده است. این قرص قدرت عضلانی را در حین ورزش های سنگین حفظ م..
کمک به ساخت بافت ‌های عضلانی و افزایش حجم ماهیچه
875,000 تومان
قرص آمینو آرژنین ویتاپی 400 عددی
ناموجود
برند: ویتاپی | VitaP مدل: Vitap Amino Arginine 400 Tablets
قرص آمینو آرژنین ویتاپیقرص آمینو آرژنین ویتاپی حاوی پروتئین وی و ال آرژنین می باشد. این مکمل بدلیل وجود پروتئین وی سبب حفظ بافت عضلانی مانع از آسیب به بافت می شود و باعث تقویت رشد و حجم عضلات می شود. این مکمل محصولی مناسب برای افرادیست که ورزش های سنگین انجام می دهند زیرا از بروز آسیبی که طی ورزش مت..
کمک به افزایش حجم عضلات و تقویت کننده سیستم ایمنی
550,000 تومان
نمایش 1 تا 19 از 19 (1 صفحه)

برند ویتاپی برندی معتبر و ایرانی در زمینه تولید انواع مکملهای ورزشی است. شرکت داروسازی ستارگان نیک تلاش کرده است تا با مشارکت با یکی از شرکت های برجسته کانادایی به نام Health Empire و استفاده از مرغوب ترین مواد اولیه مکملهایی با کیفیت را در اختیار کسانی قرار دهد که به تناسب اندام خود اهمیت می دهند. کیفیت یکی از اصولی است که این برند توجه زیادی به آن می کند و همواره تلاش کرده است در تمامی فرآیند تولید مکملها آن را در نظر داشته باشد. اکنون تیمی مجرب و متخصص بر تولید مکملها نظارت دارند و استقبال چشمگیر ورزشکاران از محصولات این برند گواهی بر کیفیت بالای این محصولات هستند.

روند تولید محصولات برند ویتاپی

این برند به بخش کنترل کیفیت خود اهمیت بسیار زیادی می دهد. شرکت داروسازی ستارگان نیک دارای آزمایشگاه های بسیار مجهز میکروبیولوژی و شیمیایی است و تلاش کرده است مکملهایش را با نظارت دقیق در اختیار خریداران قرار دهد. امکاناتی که در این آزمایشگاه ها فراهم شده است انجام کلیه آزمایشات کنترل کیفیت را بر طبق استانداردهای فارماکوپه جهانی میسر ساخته است. در نتیجه ورزشکاران می توانند با اطمینان از مکملهایی مناسب استفاده کنند و اثربخشی آن را در بافتهای بدن خود مشاهده کنند.

محصولات برند ویتاپی

همانطور که تا به حال متوجه شده اید این برند انواع مکملهای ورزشی را تولید می کند، لیست کامل محصولات این برند به شرح زیر هستند:

  • مکمل آمینو اسید
  • مکمل پروتئین
  • مکمل کازئین
  • مکمل چربی سوز
  • مکمل کراتین
  • مکمل حاوی ویتامین
  • لوازم ورزشی

این برند در اهداف خود تولید انواع محصولات بیمارستانی و دارویی را مد نظر قرار داده است.

انواع محصولات برند ویتاپی را از داروخانه آنلاین بخواهید!

داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم را در مورد انواع مکملها به طور رایگان در اختیار شما قرار دهند.