Menu
Your Cart

دستگاه تصفیه هوا


اکسیژن ضروری ترین چیزی است که تمامی انسان ها برای ادامه حیات به آن نیاز دارند. اگر اکسیژن برای چند ثانیه به بدن انسان نرسد، خطر آسیب های جدی به قلب و مغز وجود دارد و حتی این امر می تواند منجر به مرگ شود. به همین دلیل تولید کنندگان تلاش کرده اند تا با تولید محصولات مناسب به تامین اکسیژن مورد نیاز بدن کمک کنند. دستگاه تصفیه هوا یکی از محصولاتی است که می تواند آلودگی های هوای محیط را از بین ببرد و به افراد کمک کند تا اکسیژن خالص را به درون بدن خود بفرستند!

تمامی محصولاتی که در این صفحه مشاهده می کنید از برندهای معتبر بازار هستند و مجوزهای لازم را از سازمان های بهداشتی دریافت کرده اند. شما می توانید با خیال آسوده محصولات مورد نیاز خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن درب منزل دریافت نمایید!

دستگاه تصفیه هوا چیست؟

بسیاری از افراد با کارکردهای ویژه این دستگاه آشنایی ندارند و در این مورد سوال می پرسند که دستگاه تصفیه هوا چیست! در پاسخ به این سوال باید بگوییم که این دستگاه دارای فیلترهای متعددی است که می توانند آلودگی محیط را جذب کنند و اکسیژن را هوا را بالا ببرد. در نتیجه، هوایی که به درون ریه های خود می فرستید بسیار خالص است و این امر به تقویت سیستم تنفسی کمک می کند.

فواید استفاده از دستگاه تصفیه هوا

اکنون که با کارکرد ویژه این دستگاه آشنا شده اید، ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که استفاده از این دستگاه چه فوایدی را برای سلامتی در پی دارد. فواید این دستگاه به شرح زیر هستند:

  • این دستگاه ذرات معلق موجود در هوا را به حداقل می رساند.
  • این دستگاه اکسیژن مورد نیاز افراد مبتلا به آسم و مشکلات ریوی را تامین می کند.
  • این دستگاه منجر به ارتقا سلامتی می شود و از بروز سرگیجه پیشگیری می نماید.
  • این دستگاه باکتری های مضری را که در هوا وجود دارند را جذب می کند و این موضوع برای سلامتی بسیار مهم است.

به همین دلیل کارشناسان توصیه می کنند تمامی افراد در محیط های مسکونی از این دستگاه استفاده نمایند. همچنین، استفاده از این دستگاه در محیط های صنعتی که گرد و غبار زیاد است می تواند به تامین اکسیژن مورد نیاز محیط کمک کند.

نکات مهم برای خرید دستگاه تصفیه هوا

وقتی در مورد فواید دستگاه تصفیه هوا صحبت می کنیم، بسیاری از افراد ترغیب می شوند که برای خرید اقدام کنند. اما توصیه ما به شما این است قبل از خرید ویژگی های دستگاه را به دقت بررسی کنید.  اکنون ممکن است به این موضوع اشاره کنید که شما با ویژگی های تکنیکال این دستگاه آشنایی ندارید! در نتیجه نمی توانید دستگاه با کیفیت را از دستگاه بی کیفیت تشخیص دهید. برای حل این مشکل، تمامی کارشناسان توصیه می کنند که برای خرید حتما به برندهای معتبری که در بازار موجود هستند مراجعه کنید.

زیرا این برندها استانداردهای لازم را در ساخت دستگاه به کار می برند و همراه با دستگاه ضمانت نامه معتبر ارائه می دهند. در نتیجه، شما می توانید بهترین محصول را با توجه به نیازها و بودجه خود خریداری کنید و این چیزی است که تمامی مشتریان قرن بیست و یکم به دنبال آن هستند. 

قیمت دستگاه تصفیه هوا

اگر می خواهید برای خرید دستگاه تصفیه هوا اقدام کنید، یکی از هوشمندانه ترین کارها این است که به سایت داروخانه آنلاین مراجعه کنید. این سایت تا به حال توانسته است محصولات با کیفیت را برای ارتقا سلامتی در اختیار بیماران قرار دهد. همچنین، می توانید در زمان خرید از مشاوره های رایگان و تخصصی متخصصان این مرکز بهره مند شوید. این امر نقش بسیار مهمی در تجربه خرید لذت بخش دارد!

دستگاه تصفیه هوا زیکلاس مد | مدل LY868C دستگاه تصفیه هوا زیکلاس مد | مدل LY868C
ناموجود
برند: زیکلاس مد | Zyklusmed مدل: Zyklusmed LY868C
مشخصات فنیپیش فیلتر: جذب ذرات بزرگ معلق موجود در هوا.فیلتر هپا : جذب ذرات به کوچکی ۰.۳  میکرومتر، شامل خاک، دود وپرز، مایت تا  ۹۹.۹۷% - ۹۹.۵%فیلتر کربن فعال: جذب فرمالدئید و متیل بنزن های موجود در هوا تا ۹۵%فیلتر فوتوکاتالیست یا دی اکسید تیتانیوم (TIO۲) : از بین برنده جرم ها و باکتری های م..
1,870,000 تومان
نمایش 1 تا 1 از 1 (1 صفحه)