Menu
Your Cart

دستگاه اکسیژن ساز

دستگاه اکسیژن ساز یکی از دستگاه هایی است که تمامی بیماران تنفسی به آن نیاز دارند. این دستگاه اکسیژن خالص را به بدن این افراد می رساند و همین امر نقش بسیار مهمی در ارتقا سلامتی دارد. به طور کلی، هوایی که تنفس می کنیم از 78 درصد نیتروژن و 21 درصد اکسیژن تشکیل شده است. این دستگاه نیتروژن هوا را کاهش می دهد و آن را با 95 درصد اکسیژن به درون دستگاه تنفسی بیماران می فرستد. به این موضوع توجه داشته باشید که افراد سالم هرگز نباید از این دستگاه استفاده کنند. در غیر اینصورت خطر آسیب به ریه ها وجود دارد.

تمامی محصولاتی که در این صفحه مشاهده می کنید از برندهای معتبر بازار هستند و مجوزهای لازم را از سازمان های بهداشتی دریافت کرده اند. در نتیجه شما می توانید بدون هیچ دغدغه ای محصولات مورد نیاز خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن درب منزل دریافت کنید.

آیا پایین بودن اکسیژن خون خطرناک است؟

همانطور که ممکن است از قبل بدانید انسان ها تنها چند دقیقه بدون اکسیژن می توانند زنده بمانند. اگر اکسیژن بیشتر از دو ثانیه به مغز نرسد خطر ابتلا به بیماری های خطرناک مانند آسیب های مغزی افزایش پیدا می کند. مطالعات نشان داده اند که پایین بودن اکسیژن خون برای تمامی ارگان های بدن به ویژه قلب و مغز تهدید کننده است. عواملی مختلفی سبب کاهش اکسیژن خون می شوند که به شرح زیرند:

  • استعمال دخانیات
  • ابتلا به بیماری های ریوی مانند آسم، آمفیزم و برونشیت
  • زندگی در مکان های مرتفع
  • زندگی در شهرهای آلوده

گاهی اکسیژن خون به حدی پایین می آید که پزشک استفاده از دستگاه اکسیژن ساز را توصیه می کند. اگر می خواهید برای خرید دستگاه اکسیژن ساز اقدام کنید، باید به ویژگی های این دستگاه توجه داشته باشید. توصیه ما به شما این است قبل از خرید با افراد متخصص مشورت کنید.

نکات مهم در خرید دستگاه اکسیژن ساز

انتظار می رود مشتریان هوشمند قرن بیست و یکم  قبل از خرید هر کالایی ابتدا ویژگی های آن را به دقت بررسی کنند. ویژگی های که در زمان خرید این دستگاه باید مد نظر قرار دهید به شرح زیرند:

این دستگاه ها در ظرفیت 3، 5، 8 و 10 لیتر تولید می شوند. ظرفیت 10 لیتر برای کسانی مناسب است که از بیماری های سخت ریوی رنج می برند و ظرفیت 3 لیتر برای کسانی مفید است که بیماری آنها در مراحل اولیه قرار دارد. به همین دلیل توصیه می شود این دستگاه را با توجه به نیاز خود خریداری کنید، زیرا هر چقدر ظرفیت دستگاه بالاتر رود، قیمت آن پیشتر است.

این دستگاه ها باید دارای سه فیتلر باشند: فیلتر اول که از جنس پلی اورتان است وظیفه جذب گرد و غبار را بر عهده دارد، فیلتر دوم که از جنس کاغذ است وظیفه حفظ اکسیژن را بر عهده دارد و فیلتر سوم که از مواد آنتی باکتریال ساخته شده است آلودگی های محیط را جذب می کند.

این دستگاه ها نباید سر و صدای زیادی را تولید کنند.

تمامی قسمت های دستگاه اکسیژن ساز مانند مخزن اکسیژن، فلومتر، لیوان و غیره باید طبق استاندارد تولید شده باشند. به همین دلیل شما باید این دستگاه را از برندهای معتبر تهیه کنید تا اطمینان داشته باشید تمامی استانداردها رعایت شده اند.

خرید دستگاه اکسیژن ساز

اگر می خواهید برای خرید دستگاه اکسیژن ساز اقدام کنید، باید به مراکز معتبر مانند سایت داروخانه آنلاین مراجعه کنید. همچنین، می توانید برای خرید از مشاوره های رایگان و تخصصی متخصصان این مرکز بهره مند شوید. در نتیجه، این امر به شما کمک می کند تا خرید امنی را تجربه کنید و این چیزی است که تمامی مشتریان به دنبال آن هستند.

اکسیژن ساز زیکلاس مد | 5 لیتری اکسیژن ساز زیکلاس مد | 5 لیتری
ناموجود
برند: زیکلاس مد | Zyklusmed مدل: Zyklusmed
اکسیژن ساز چیست و چگونه کار می کند ؟دستگاه اکسیژن ساز :دستگاه اکسیژن ساز یکی از مهمترین دستگاه های کمک تنفسی  جهت بیماران  تنفسی در منزل می باشد. با پیشرفته تر شدن تکنولوژی و ورود تجهیزات پزشکی به منازل بیماران جهت سهولت در نگهداری بیمار درمنزل، دستگاه اکسیژن ساز خانگی یکی از مهمترین دستگا..
345,000 تومان
نمایش 1 تا 1 از 1 (1 صفحه)