منوی داروخانه
Your Cart

کرم محافظ پای کودک سینره 75 میل

کرم محافظ پای کودک سینره 75 میل
کرم محافظ پای کودک سینره 75 میل
کرم محافظ پای کودک سینره 75 میل
کرم محافظ پای کودک سینره 75 میل
کرم محافظ پای کودک سینره 75 میل

کرم محافظ پای کودک سینره

کرم محافظ پای کودک سینره می تواند به خوبی از پوست پا و ناحیه پوشک کودک محافظت نماید. این کرم محافظ پای کودک، بدون اینکه از رسیدن هوا به پوست کودک جلوگیری کند یک لایه آبگریز روی پوست ایجاد می نماید. در فرمولاسیون این کرم از روغن کالاندولا، عصاره بابونه وآلوئه ورا استفاده شده است تا خواص ضد التهاب داشته باشد و سوزش و قرمزی را در این ناحیه کاهش دهد و از بین ببرد. ترکیب خاص این کرم باعث می شود پوست در صورت آسیب سریع ترمیم شود و مقاومت پوست در برابر عوامل خارجی مانند شوینده ها و مواد موجود در مدغوع و ادرار بالا رود. کرم محافظ پای سینره رطوبت پوست را به خوبی تامین می کند و خواص ضد قارچ و باکتری دارد.

تاریخ انقضای این محصول 1402/08می باشد

 

آیا حساسیت شیمیایی می تواند باعث سوختگی پای کودک شود؟

حساسیت پوستی به برخی مواد می تواند باعث سوختگی پوست پای کودک گردد. سایش پوست کودک به پوشک خصوصا اگر در تهیه پوشک از مواد شیمیایی مانند عطر استفاده شده باشد می تواند سوختگی پوست را به همراه داشته باشد. از طرفی برخی مواد شوینده حاوی موادی هستند که بر روی لباس های کودک باقی می مانند و این مواد باعث ایجاد حساسیت در پوست می شوند. گاهی نیز لوسیون یا پودری که بر روی پوست کودک استفاده می کنید می تواند با پوست کودک ناسازگار باشد و ایجاد حساسیت پوستی کند.

 

داروخانه آنلاین مطالعه مطلب زیر را به شما پیشنهاد می دهد :

 

79,000 تومان
55,300 تومان
دارای تخفیف
1 یا بیشتر 30% -
  • موجودی: موجود
  • مدل: Cinere Baby Barrier Cream 75 ml
  • بارکد محصول: 6260374041328
  • کد انبار: 938810

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید
سوالات متداول

پس از تعویض پوشک کودک و تمیز و خشک کردن ناحیه، مقداری از کرم محافظ پای کودک سینره را در قسمت هایی که در تماس مستقیم پوشک هستند بمالید تا جذب شود.

ترکیبات کرم محافظ پای کودک سینره باعث می شود پوست در صورت آسیب سریع و ادرار بالا رود. کرم محافظ پای سینره رطوبت پوست را به خوبی تامین می کند و خواص ضد قارچ و باکتری دارد و از خشکی پوست نیز جلوگیری می کند.

کرم محافظ پای کودک سینره می تواند از پوست پا و ناحیه پوشک کودک محافظت می کند. این کرم  بدون اینکه از رسیدن هوا به پوست کودک جلوگیری کند یک لایه محافظ روی پوست ایجاد می کند. در فرمولاسیون این کرم از روغن کالاندولا، عصاره بابونه وآلوئه ورا استفاده شده است و  ضد التهاب می باشد و سوزش و قرمزی را در این ناحیه کاهش می دهد.

کرم محافظ پای کودک سینره به دلیل اینکه فاقد هرگونه مواد شیمیایی و پارابن می باشد سبب رفع التهابات پوستی و از پوست شما محافظت می کند و یک کرم با ترکیبات گیاهی می باشد که سبب ایجاد حساسیت و عارضه پوستی نمی شود.