منو
سبد خرید شما

آریاتیش | Ariatish

نمایش 1 تا 3 از 3 (1 صفحه)

برند آریاتیش برندی معتبر و ایرانی در زمینه تولید محصولات مراقبت از دهان و دندان است. شاید نام این برند برایتان جالب باشد. بهتر است بدانید این نام به معنای «دندان آریایی» است و از گویش خلجی که ادامه ترکی باستان آرغوی است گرفته شده است. همانطور که متوجه شده اید این برند تلاش می کند تا با تولید محصولات با کیفیت به ایرانیان کمک کند تا دندان هایی سالم و زیبا داشته باشند. همانطور که می دانید داندن های سالم نقش بسیار مهمی در سلامت عمومی دارند. به طور مثال مطالعات نشان داده اند دندان عفونی می تواند خطر ابتلا به بیماریهای قلبی و عروقی را افزایش دهد. این برند در صدد تا با ارائه محصولات با کیفیت سلامت عمومی را ارتقا دهد!

محصولات برند آریاتیش

شاید اکنون که متوجه معنای این برند، به معنای دندان آریایی، شده اید، برایتان جالب باشد که بدانید این برند چه محصولاتی را به بازار عرضه می کند. برند آریاتیش یکی از مهمترین محصولات مورد نیاز بهداشت دهان و دندان یعنی انواع نخ دندان را در اختیار کسانی قرار می دهد که به سلامت دهان و دندان خود اهمیت می دهند. مطالعات نشان می دهند که استفاده از نخ دندان می تواند خطر پوسیدگی دندان ها را به میزان چشم گیری کاهش دهد و این موضوع در حفظ سلامت دندان ها اهمیت بسیار زیادی دارد.

کیفیت مهمترین اصل در این برند!

با توجه به این موضوع که این محصولات قرار است در داخل دهان استفاده شوند، استفاده از مواد اولیه با کیفیت اهمیت بسیار زیادی دارد. متخصصانی که در این برند مشغول به فعالیت هستند، دائما مواد اولیه را بررسی می کنند تا مطمئن باشند سلامت دندان مشتریان تضمین می شود! همچنین، این محصولات در روند تولید نیز بارها مورد بررسی و تحلیل قرار می گیرند تا به تولید انبوه برسند. برند آریاتیش کیفیت را رمز موفقیت خود می داند.

هر چند وقت یکبار باید از نخ دندان استفاده کنیم؟

اگر می خواهید نخ دندان خریداری کنید، بی شک محصولات آریاتیش یکی از بهترین محصولاتی هستند که در بازار موجودند. سازمان بهداشت دهان و دندان در آمریکا اعلام کرده است که رویه استفاده از نخ دندان یک بار در روز است. با این کار آلودگی ها و جرم هایی که با مسواک زدن از روی دندان ها زوده نمی شوند، پاک می شوند و در نتیجه دندان های شما سالم می ماند. شما می توانید با استفاده از این محصولات سلامت دندان های خود را برای همیشه تضمین کنید.